Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 129
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 540
колкото до медицинското чудо...некой свети ага,който покровителства мъжката потентност...се е намесил отгоре hahaha иначе не си го обяснявам Whistling странно е защото повечето неща във филма изглеждат реални и логични,тука са се поразпуснали Mr. Green

Те се бяха изпуснали още в образа на главната героиня и всички ситуации, в които я поставяха, а тя се измъкваше суха суха от целия тоя океан беди, дето една след друга я преследваха така, сякаш е прокълната  hahaha hahaha hahaha

Относно скромността, нали знаеш оня виц: Що съм толкоз красива? Щот съм скромна, а скромността краси човека!  Mr. Green Mr. Green та и аз така, умря циганката, дет ме фалеше, та викам сама да си напрая малко реклама  Whistling Joy Joy Joy

# 451
  • Мнения: 8 533
колкото до медицинското чудо...некой свети ага,който покровителства мъжката потентност...се е намесил отгоре hahaha иначе не си го обяснявам Whistling странно е защото повечето неща във филма изглеждат реални и логични,тука са се поразпуснали Mr. Green

Те се бяха изпуснали още в образа на главната героиня и всички ситуации, в които я поставяха, а тя се измъкваше суха суха от целия тоя океан беди, дето една след друга я преследваха така, сякаш е прокълната  hahaha hahaha hahaha

Относно скромността, нали знаеш оня виц: Що съм толкоз красива? Щот съм скромна, а скромността краси човека!  Mr. Green Mr. Green та и аз така, умря циганката, дет ме фалеше, та викам сама да си напрая малко реклама  Whistling Joy Joy Joy
ооо не това е нищо за жената котка hahaha ,мене му удивяват и измъкванията и от таз многолюдна къща нощем Mr. Green ...при толкоз клюкари...как пази имиджа на кротката и невинна снаха от село,да живее асансьора,дето стига до гаража hahaha ...ма пак сюреалистично  Mr. Green.... приел съм,че това и е чара ...

пък и мен нй-основно ме дразни т*шака ,който си праят с медицината по тия сериали Mr. Green ...някак множко ми идва...и в гарвана така беше...останалото се приема,ма тва е сериозно,не бива чак такива подигравки...

а защо ти трябва да си скромна,гледай сега,аз поне мисля,че имам вкус за филми най-нескормно си казвам..от тоя жанр специално с песента си ги броя три и доколкото си спомням с теб сме ги обсъждали и трите hahaha ...така че има две възможности или и двамата само  си мислим,че сме хора с добър кино вкус или реално е така hahaha

Лека вечер на будните още,че утре нова прекрасна работна седмица започва Wink

# 452
  • Мнения: 8 414
 Hug Hug Hug
Темпи,Тони,victoria vassileva мерси за всичко споделено  newsm10
Аз съм малко по-назад от вас.Приключих с 15-ти епизод .
Хюлиа и Махир хубав план измислиха , за да помогнат на Байрям ама оня гад бащата на Зейнеп ги хвана  smile3511обаче нали са си късметилии успяха да излезнат отново от положението нашите хора. smile3521И понеже не и стигна на Хюлиа накара Махир още един план да направи и този път всичко завърши успешно.Зейнеп остана с пръст в устата  hahahaголям номер и направи Махир с мнимата полиция и  прибра най-накрая уличаващите доказателства за вината на Байрям.Ся да я видим Зейнепка какво ще прави и как ще се покаже пред татко си .Големи са гадини двамата и ми е много интересно как от толкова противен човек Зейнеп ще се превърне в приятелка на Хюлиа  newsm78
Хюлиа я харесвам ,ноооо Дила си ми е фаворитка на мен.Хюлиа е сладурана ,много борбена и инициативна ,но в голяма степен сама си навлича проблеми и после прави какво ли не ,за да излезе от тях и това я въвлича в нови проблеми и така се завърта в един омагъосан кръг от който излизане няма.А Дила въпреки че не е така цветна също има много нюанси,от най-светлите до най-тъмните и Бурджу ни показа всеки един от тези нюанси по прекрасен начин. smile3521
Бурджу и нейните героини. smile3521


# 453
  • Мнения: 9 540
а защо ти трябва да си скромна,гледай сега,аз поне мисля,че имам вкус за филми най-нескормно си казвам..от тоя жанр специално с песента си ги броя три и доколкото си спомням с теб сме ги обсъждали и трите hahaha ...така че има две възможности или и двамата само  си мислим,че сме хора с добър кино вкус или реално е така hahaha

Аз залагам на второто, щото съм мноооого скромна  hahaha hahaha

А Дила въпреки че не е така цветна също има много нюанси,от най-светлите до най-тъмните и Бурджу ни показа всеки един от тези нюанси по прекрасен начин. smile3521

На Дила просто не ѝ дадоха тази възможност да се разгърне образа.. както на Зейнеп в Сблъсък, жените оставаха в сянка на мъжете, което не беше най- правилното решение на сценаристите... Не че като я изкараха нея на преден план постигнаха нещо- тогава пък просто прекалиха с фокосирането върху героинята, без реално да покажат нещо кой знае какво от нея... и отново се оляха така, както само те могат  ooooh! Whistling

Хюлия и Дила имат общи неща, поне за мен... леката лудост, която усещахме в началото в Дила, това раздвоение в образа... ама после нащата се закучиха и всичко отиде по дяволите... Кузгун стана по- важния и докато се опитваха да нормализират нещата, влязоха в другата крайност и хоп, то пък дойде време за финал  Whistling Whistling Whistling

# 454
  • Мнения: 8 533
Хюлиа я харесвам ,ноооо Дила си ми е фаворитка на мен.Хюлиа е сладурана ,много борбена и инициативна ,но в голяма степен сама си навлича проблеми и после прави какво ли не ,за да излезе от тях и това я въвлича в нови проблеми и така се завърта в един омагъосан кръг от който излизане няма.А Дила въпреки че не е така цветна също има много нюанси,от най-светлите до най-тъмните и Бурджу ни показа всеки един от тези нюанси по прекрасен начин. smile3521
Бурджу и нейните героини. smile3521



аз успявам да ги превъртя по-бързо епизодите, защото гледам общо три героя  hahaha ..и сцените с тях..и става бързо и да ви кажа,пак съм в час със всичко странично...много е тарикатско...и бързо...
до 20ти епизод тая по-охранената снаха все още не се е кротнала,не знам как ще я извъртят...тая все едно има шило отзаде,ако не е да нагъва бюреци,то е някоя нова интрига,не спира

и имах предвид ,че като игра с Христина има много как да се раздаде в различни посоки  самата Бурджу...без да залита изцяло към най - тежката драма...удоволствие ми е да я гледам,иначе опазил Господ мъжете от такава жена в реала Mr. Green ..туй ходещо бедствие ,меко казано....в комбинация с подобна визия на нейната и влажен влюбен поглед  hahaha ...на умирачка отива работата...махир и го каза,да имам жена като теб,10 пъти да съм са развел...само ми е голям кеф самия и образ да го гледам...

а Дила от стилистична гледна точка все още ми е номер едно Peace...и като жена ,маниери всичко....топ Whistling ..само опита за самубийство деликатно ще го пропуснем Mr. Green...даже целия втори сезон като прпуснем Mr. Green..си беше топ...

ох като гледам тоя колаж със всичките и роли...очите ми са изпълват със сълзи като на гладен кот cry ....що нещо трябва да изгледам..ми Господ да мий на помощ.... bishop

# 455
  • Мнения: 9 540
Елкаааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 456
  • Мнения: 12 817
Сладурана е Елчин Peace




Няма пропуск за журналистите,и на доктор не могат да отидат артистите без да ги отбележат някъде из соц мрежа newsm78

Скрит текст:
Бурджу Бириджик была замечена в районе Нишанташи прошлым днём. Актриса, которая приехала туда к доктору, сказала: «Ничего особенного нет, я пришла только лишь для проверки». Успешная актриса, которая сыграла вместе с Барышем Ардучем в прошлом проекте, который сделал финал, ответила на вопросы о новом проекте: «Посмотрим, сериал ещё только закончился. Есть хорошие проекты, но я пока отдыхаю. Красивая актриса после того, как попрощалась с журналистами, пошла к доктор

# 457
  • Мнения: 9 540


Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 00:17 от tempestad

# 458
  • Мнения: 8 533
Добър вечер!

нямам време да гледам епизоди,запрял съм до 20-ти...но ще им дойде времето Grinning

това е ново...с мото бандана Mr. Green ...те не се носят като украшение...обикновено мотористките или жените на мотористи слагат такива.. сякаш не ми стигаше всичко останало,ам сега да излезе и любителка на високите скорости на две колела.... Rolling Eyes


и тва е ново ,поне ново публикувано,но със сигурност е отпреди,може би точно от периода на песента...визията е на Хриси



ето така уча някои турски изрази...само най-доброто, за да си изпросиш боя hahaha


и за да не хваща ръжда първата любов,че е грехота Two Hearts Grinning


а тва е бебока от песента - мемо...все забравям да го спомена ...всеки път като го видя си мисля колко ми прилича на баръш...да не е реално негово извънбрачно ,при леко така кривване от пътеката на семейното щастие hahaha ...ма че той син да има,толкоз няма да прилича на него...

 само аз ли си го мисля...но съм физиономист и такива прилики ми правят впечатление...а и малкия постоянно ми е пред очите,понеже има доста  сцени с бурджу ,коитопък  преповтарям...тя има толкова сило изразен майчински инстинкт,че са топя....чак ми е абсурдно,как са разнежвам ,кат некой льольо съм станал нежен... аз със собствените си деца така бях само най в началото... 33uu ..не знам и аз...

# 459
  • Мнения: 9 540
Тони, малкия сега може и да ти прилича на Баръш, ама после кат се накъдри ще видиш кво копие на екранни си баща ще стане Mr. Green Joy

# 460
  • Мнения: 8 414
wavey wavey wavey
Мда и на мен ми бяха попаднали едни клипчета от Песента на пред и там малкия бебок си е цяло копие на Керим  smile3521
И четирите деца в Песента са много хубаво подбрани и имат прилика с екраните си родители.Бебето Бахар си е цяла малка Хюлиа и самата Хюлиа как само без да знае каква е истината   е привлечена от дъщеря си  smile3521Мемо прилича на татко си,Джерен е същата пухкавичка като майка си ,обаче е и миличка и сладка за разлика от нея. smile3521А каката Бааде си е същинско копие на татко си  Байрям. smile3521
Изгледах 16 и 17 епизод на Песента.В 16-ти имаше мнооого хубави сцени с Хюлиа и Керим-първо си спретнаха една хубава кавга двамата и след това дойде ред на романтиката  smile3521Добре им се получи и  карането  и сдобряването и на финала на серията когато уж всичко се нареди отново се развали ужасно много с появата на Фелиз.Тая Филиз преди като беше бедна беше гадна ,а сега като забогатя стана още по-гадна и неприятна  smile3511А Мелек като дойде в Истанбул яяя как се промени  newsm78уж беше скромно селянче ,а се каза ,че има доста добри познати и хич не е задръстена .И Нилай и тя се е поправила ама горката влюбена в Махир ,а той хич даже не изпитва сантименти към нея  smile3521



# 461
  • София
  • Мнения: 188
Вие добре си пишете,ама аз си останах без мъж. Simple Smile Simple Smile Wink Затри се тоя момък някъде.Някой да го е виждал?Строен,мургав, с прекрасна усмивка и много секси.Реваа!!!! Simple Smile

# 462
  • Мнения: 8 414
Вие добре си пишете,ама аз си останах без мъж. Simple Smile Simple Smile Wink Затри се тоя момък някъде.Някой да го е виждал?Строен,мургав, с прекрасна усмивка и много секси.Реваа!!!! Simple Smile
Верно изгуби се много сериозно Баръш  smile3521И феновете в туитър надават жални вопли ама  няма кой да ги чуе hahaha или пък най-много да се отчете с нещо мъничко от боксовия клуб. smile3521
Слава богу поне Елчин и Бурджу се появяват тук таме и не ни оставят съвсем без инфо.А Бъръш може да се е скрил,но "Кузгун" се очаква съвсем скоро да почне в Албания. smile3521



Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 22:15 от Eny87

# 463
  • Мнения: 9 540
Джерен е същата пухкавичка като майка си ,обаче е и миличка и сладка за разлика от нея. smile3521

Чакай, чакай, има какво да покаже и то... гените са си гени, няма как  ooooh! ooooh!

# 464
  • Мнения: 8 533
Тони, малкия сега може и да ти прилича на Баръш, ама после кат се накъдри ще видиш кво копие на екранни си баща ще стане Mr. Green Joy
а не ,детенцето си личи,че има добри гени ,много правилни черти...така че въобще нищо общо с марулята..освен едни евентуални къдрици

иначе каста им е доста добър,особено малчуганите от ретроспекциите,най-сполучливи са ми те в приликите...всеки си има своята сполучлива умалена версия... Wink

Цитат
Тая Филиз преди като беше бедна беше гадна ,а сега като забогатя стана още по-гадна и неприятна 
колкото немския акцент на махир ме забавлява Mr. Green,толкова акцента на въпросната дама ме влудява...не знам дали с кастинг са я избирали да е толкова дразнещ говора и...ако това е целта...успели са на 100% Mr. Green

носталгията край няма... Mr. Green 33uu


Общи условия

Активация на акаунт