Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 129
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 109
да, кака му е.
Убавец Боре, този път костюмиран Simple Smile

# 646
  • Мнения: 1 973
Здравейте!

Тук е на премиерата на филма на кака Гюпсе, вече на разпивката, нашичкият с цигара и леко според мен на градус.
https://www.instagram.com/p/B7-yDW_A485/

Ени
, ако намериш, а знам, че си видяла снимки от премиерата на филма на Гюпсе, ги публикувай, моля те. Видях ги някъде, но сега не ги намирам.

# 647
  • Мнения: 8 414
:
hugs:HugHug
Дими има доста снимки от премиерата на филма на Гупсе.Ето още няколко .
С хубаво качество от червения килим Simple Smile

 



с фенове

 





Тази  е от афтър партито,Дими я е сложила на линк ,но и аз да я прибавя отново.



Тази мисля ,че е от вчера с приятел.



От 3 февруари започва излъчването на "Кузгун" в Доминиканската Република.

https://twitter.com/SANDYKLB/status/1223699395360776192

Бурджу

https://twitter.com/biricik_fans_ar/status/1223719804000972800



И Елчин от снощи на парти с екипа на филма "9 пъти Лейля".

https://twitter.com/KiralikaskM/status/1223880685548724224



 

 

# 648
  • Мнения: 1 973
Ени, благодаря, златна си! Пак имаш нов аватар с хубав Баръшко.
Имаше и много снимки с кака. Тя изглежда доста добре с този бял костюм и тази коса. Спретнала се е доста.
А Баръш с този двуредов костюм, закопчан само с едното копче не ми е добре, все едно му е тесен. Иначе в главата, косата и стойката си е супер.
Гюпсе явно набира голяма слава с творческите си изяви. Нека, радвам се на такива хора, които постигат признание и то от широка публика. Сигурно Баръш точно това харесва в нея - творческата й изява и умения в тази посока и сигурно точно по този начин се допълват, за да са толкова време заедно.
Пожелавам хубава и релаксираща неделя.

# 649
  • Мнения: 1 973
Ени, благодаря! Flowers Hibiscus

# 650
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Вай,вай,кака много отслабнала.Dizzy Face

# 651
  • Мнения: 4 619
Добър ден с прекрасната Елчин както винаги естествена и много красива


# 652
  • Мнения: 9 540
Здравейте,дами!
ако все още има очакващи,албанците обещаха и си спазиха обещанието,дадоха нецензурираните сцени на гарвана,турчетата са рязали направо с триона Smile
.https://www.instagram.com/p/B8XDXInIZ6g/
Скрит текст:


Ние предупредихме, че ще е кастрено бая бая.. и тука, както и в повечето случаи, напълно безсмислено....

CloseCloseCloseCloseClose

# 653
  • Мнения: 8 533
и аз не намерих логика да се разпростират така, да се стараят,да снимат и накрая да ги кълцат най-мизерно, щях да разбера да имаше нещо по-фрапантно...да го изрежеш да сложиш червена точка...но те се близаха ли какво прайха 2 минути и това беше,хубаво снимано,но не е нещо крещящо за цензура Smiley голям страх от сем ей

все пак албанците са хубави хора,точни хора,казаха си ще има изрязани сцени и си ги дадоха...като пичове,важно е да си държиш на думата Smile

# 654
  • Мнения: 8 414
:
Здравейте Hug
Ново от Елчин Simple Smile Фенове от Италия са извадили голям късмет още на втория ден от екскурзията си в Истанбул да попаднат на любимката си  Simple Smile





Баръш  все повече рошавее Simple SmileДали не се подготвя за някоя нова роля или просто си почива мнооооого активно Simple Smile
Тия нашите съседи верно обаче са се забравили като са рязали 13-та серия на "Кузгун".То бива целомъдрие ама тва тяхното е извън  пътя Angry
Албанците обаче са си пуснали всичко както си е редно за което им казвам едно голямо браво Simple Smile Дано и със 16-и  и 21-и епизод постъпят така ,защото предполагам ,че и там е имало голяма сеч.
Еми айде да сложа и няколко гифчета от сцената пък ако тука има срамежливи ,целомъдрени,консервативни  или на религиозен  пост да мижат с оченца и това е Grinning






Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 22:55 от Eny87

# 655
  • Мнения: 8 414
Здравейте HugHugHug
Тони мерси за  клипчето!Както в откъса от 13-ти епизод така и в този от 16-ти  няма какво  толкова да се цензурира .Добре ,че е братския албански народ Grinning  ,сега ще чакаме 21 епизод.
Дими  май няма връзка книгата с нашия сериал или поне аз не съм попаднала на някакво такова инфо.
Ново от Елчин



Тези са от времето на КА.





а тази от миналото лято.

# 656
  • Мнения: 4 619
добър вечер от прекрасната Елчин






Но и плитчиците им отиват


# 657
  • Мнения: 12 817
   

След снимките на прекрасната Елчин, синеоката красавица Бурджу

# 658
  • Мнения: 1 973
Flowers BouquetЕни, Ели, Two Hearts Purple Heart

Благодаря ви за хубавите снимки. Flowers Hibiscus Flowers Rose

# 659
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет!
Това било от подготоваката на плаката за "Девет пъти Лейля"



"9 пъти Лейля", включва богат актьорски състав като Халук Билгинер, Демет Акбаг, Елчин Сангу, Фират Танис и Аликан Юсесой в главните роли, вече се очаква с нетърпение.

Отброяването продължава за филма „9 пъти Лейля“, продуциран от Contact Film Works и BKM, където Езел Акай седна на режисьорския стол, а през март ще посрещне любителите на филма с разпространението на CGV Mars.

Общи условия

Активация на акаунт