Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 79

  • 91 325
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 9 540
Ново от Елчин:

"Най- любимата ми" /снимка явно  Mr. Green/

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 305
Здрастииии!
Темпи, наистина на тази снимка Елчин е един път!
Тони,
Скрит текст:
моля те да пишеш къде си чел за "Халка". Мислех и аз да го започна, защото е кратък, излъчени са всички серии и го похвали една рускиня, с която обикновено сме на едно мнение. Май няма да гледам поне няколко месеца онлайн и недовършени сериали

# 362
  • Мнения: 8 460
Hug Hug Hug
Тони за "Халка"
Скрит текст:
Аз съм го изгледала до около 10 серия този сериал и до там до където съм стигнала ми харесва много .Мисля ,че сериите са му 19 ,има бг превод,изкара си 1 сезон и след това не го подновиха за 2-ри ,но мисля ,че си има финал.Не е като "Кузгун" в смисъл историята му не е подобна ,но е много интересен.
Мога да ти предложа и още няколко сериала от този сорт ,всички с малко серии и някои спрени заради нисък рейтинг и различни от общото цяло.
Започвам първо обаче  с Любов под наем smile3521,него и другите момичета в темата ти го предложиха и е наистина много хубав.Няма драми ,каквито обикновено изобилстват по турските дизита ,а само хубаво настроение и много красота. smile3521А сега и другите:
Son/Край

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B9_(%D1%81%D … D0%B8%D0%B0%D0%BB)

Излъчвали са го в България и намерих 1 епизод с бг аудио.

https://www.dailymotion.com/video/x14tjxt

 Kayıp/Загуба

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B8

https://www.vbox7.com/play:43447afb87

Suskunlar/Безмълвните -римейк на американския филм"Слийпърс"

https://en.wikipedia.org/wiki/Suskunlar

https://www.vbox7.com/play:a2c4dab33e

20 dakika/20 минути-римейк на американския филм "Последните три дни" с Ръсел Кроу

https://bg.wikipedia.org/wiki/20_%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B8

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/112 … sskom-yazyke.html
МНобко станаха май  hahaha hahaha hahaha hahaha,но да имаш ориентация някаква  ако искаш да се гмурнеш в турските сериали по сериозно smile3521


Темпи мерси за откъсчето и за инфото ,че Зейнеп се оправя ,че сега към 11 серия си е бая гадничка .




Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 18:58 от Eny87

# 363
  • AMS
  • Мнения: 6 450

Привет, привет!!!
Благодаря за споделеното!!!




# 364
  • Мнения: 8 533
Добър ден!

Тони
Скрит текст:
Започвам първо обаче  с Любов под наем smile3521,него и другите момичета в темата ти го предложиха и е наистина много хубав.Няма драми ,каквито обикновено изобилстват по турските дизита ,а само хубаво настроение и много красота. smile3521

Suskunlar/Безмълвните -римейк на американския филм"Слийпърс"

https://en.wikipedia.org/wiki/Suskunlar

https://www.vbox7.com/play:a2c4dab33e


кой ли не се опита да ми го пробута тоя филм,ще започна да мисля сериозно,че сте на комисионна тука hahaha
няма нужда вече,аз разбирам и от първия път Wink,нали знаете сила на хубост на става,така е и с жените,то е привличане(вслучая едностранно hahaha),химия (пак едностранна),понякога не става,казвам възможно най-мило и тактично,всеки си има некви любимци и любими филми,нормално е,аз такива розави неща мога да гледам само за моите две музи,които ме въдхновяват,ма такава се появява веднъж на 5-6 години, а не се знае дали въобще ще има следваща

извън този жанр съм отворен към предложения ,благодаря за които Wink  bouquet
Скрит текст:
виж ти,Слийпърс ми е една от класиките най-любими,интересно ми е кво са забъркали южните съседи,че чак до сериал да го докарат Mr. Green,има ли цялостен превод  newsm12 гледам да не се заривам много във бранша,че вече обещах да гледам "Кръгът" ,но тва ако е добре направено може да го прибавим към плейлистата Wink

а продължавам и тая песен на живота,да малко съм биполярен с моите любимки Mr. Green ,ма това е ,пак се върнах на целите начални епизоди,взе да ми става интересно ,ти да видиш,4 епизод става,главната героиня е толкова отмъстителна, хитра и красива,ма направо deadly combiantion,да не дава господ такова чудо в реалния живот Mr. Green .....започнах да са отърсвам от първоначалния шок с обичаите им и травмиращите случки ,които видях напред и започнах да хващам хумора им,кво ми остава освен да гледам,къде ша ида Mr. Green та,аз не мога да откъсна поглед от нея smile3516

ма те туркините много ларш колко е лесно,мъжа да доведе вкъщи детето от любовницата,после и самата любовница hahaha куражлия баштаткото,тоз номер пред наште жени няма как да мине...ако ти се наложи такова нещо,недай си боже,ходи си пиши завещанието първо Mr. Green bishop
харесват ми като дуо въпросната хюлия..айде ще се прежаля с името Mr. Green ...хюлия със махир...игнорирам тъмния му цвят...повтарям си че това не е циганин и така... hahaha много яко я нарича "шеф"...а тя такъв секси глас вади като говори немски,че направо ни мога Mr. Green такова нещо по романтични сериали не съм си мислел,че ще видя главната героиня да е такъв нахалитет и дявол и така да преследва главния герой.... hahaha но тя играе и за двамата...партньора наистина не става...всеки следващ епизод се убеждавам


 ново, затова толкова леко си игра леля в гарвана...но в тоя филм  има много силно развит майчински инстинкт...за това нещо специално не мога да разбера добра игра ли е или биологичния часовник сериозно и трака Mr. Green





Тони,
Скрит текст:
моля те да пишеш къде си чел за "Халка". Мислех и аз да го започна, защото е кратък, излъчени са всички серии и го похвали една рускиня, с която обикновено сме на едно мнение. Май няма да гледам поне няколко месеца онлайн и недовършени сериали
за "Кръгът" предисторията е следната
Скрит текст:
първо една от обичните ми "колежки" от предишните теми, в които пишехме  и вече близка приятелка,много ми беше говорила за тоя актьор ,където играе в халката...некъв серкан не знам си кой,фамилията беше нещо чаено...абе един ага,ако почнете да гледате нема шанс да го пропуснете и така ...ние с въпросната дама сме като астрални близнаци що се отнася до киното...на едни и същи сериали се натрисаме,тя е гледала само два турски филма  и то на въпросния ага и нейния стаж малък,сега аз обещах че ще гледам този халка,тя кузгун и така...след това разпитах в общата ни група в туитър момичетата че и те гледат доста филми,то пък като повдигнах темата,те са разпалиха,щото някои от тях го били следяли,настъпих ги по болното място без да искам...явно им е бил потвърден втори сезон и после са ги оставили да висят във въздуха,филма не е завършен,няма финал,има само финал на сезона,тоест вечен е hahaha ,хвалят си го,какво да ти кажа......и те са останали неразбрани ,като не е некоя розава глупотевина...има си хас..

впрочем в туитър ма излъгаха много сериозно,казаха ми ,че главната героиня е топ мацка и ще ми хареса много,аз на трейлъра видях нея и си казах охооо ,ей това е,тука ще си постоя Mr. Green ...обаче се оказа,че тва момиче е някаква в много задно поддържаща роля,твърде неизвестна...
Скрит текст:

а главната героиня дет уж ...нещо страхотно...да ни ви разпраям,една нахакана кадъна...не чи не става,не бих я върнал и нея принципно,ама нали..не е това за което ми казаха  smile3516 не обичам да се чувствам подведен,поизгавриха са леко с мен Grinning,но приемам че красотата за всеки е субективна и не е било нарочно Grinning ,а и ако филма е добър,жените нямат значение,пък и съм обещал

вслучай,че има празнуващи хелуоина,малко детска радост според мен,нищо хубаво не идва от американцити Mr. Green ...ама хората творят и по тази тема
https://www.instagram.com/p/B4QeVnlocMY/

# 365
# 366
  • Мнения: 8 460
 Hug Hug Hug
Тони за турската версия на Слийпърс.
Скрит текст:
Съседите го направиха на два сезона.Първия следваше горе долу сюжета на филма с някои допълнителни герои ,но историята си беше като в Слийпърс.Втория обаче яко го разводниха ,влезнаха в едни небивали психарски драми и поради нисък рейтинг го приключиха на бързо с гаден финал за главния герой.На мен лично първия сезон ми хареса ,втория не чак толкова много заради гадния сюжет и още по-гадния финал .като го излъчваха ,имаше екип от преводачи ,които го преведоха тогава сериала обаче сега намерих 1 епизод преведен само във ви бокса ,аз съм ти пуснала линк ,предполагам ,че и другите серии ги има качени ,има го и с руски превод ,за английски не съм гледала дали има .
Ако искашда видиш героите на сериала ето две клипчета.

https://youtu.be/B14BInqg00Y

https://youtu.be/ZKjZMi7bSTI

За Халка/Кръгът Тони не искам да ти развалям кефа ма мацката от спойлера ти няма да ти радва очите дълго време .Иначе може да се каже ,че главните са две -дъщерята на мафиота и полицайката ,ама актрисата която играе щерката е по-известна и затова нея я водят като за главна.
Днес нали е Хелуин и Кузгун  и той вампиряса  hahaha hahaha hahaha hahahaСамо за какво така са му подбелили едното око не ми става ясно  newsm78Достатъчно беше течащата от очите му кръв ,другото са го поизсилили ама творчество кво да се прави  hahaha hahaha

https://twitter.com/m_vy24/status/1189800334400643073

И Бурджу и нейното фемили празнуват Хелуин  smile3521Видях ,че и кака феновете са я наредили като вещица обаче си изглеждаше страшно и реших да ви го спестя и да си останем само с красивата Бурджу и Кузгун ,който и пламъци от очите му да излизат пак ще изглежда добре  smile3521


# 367
  • Мнения: 8 533
Здравейти!
Честит ден на Народните Будители! Wink Peace ...с пожелание хората да се сещат за този празник със същия ентусиазъм, с който и за тая дивотия хелоуин...

пак от умрял писмо ,работата тука...тегаво

обобщение на думите ,които научих на турски    Mr. Green
https://twitter.com/simge_araz/status/1188888154247487489

и това май не е пускано тука и двете части са добри Wink
https://www.instagram.com/p/B4IMRvagWNQ/

 smile3518 smile3516 много рано ми я взеха..живи и здрави...канали продуценти сценаристи... Mr. Green от здраве да се не отърват.... Mr. Green



Тони за турската версия на Слийпърс.
Скрит текст:
Съседите го направиха на два сезона.Първия следваше горе долу сюжета на филма с някои допълнителни герои ,но историята си беше като в Слийпърс.Втория обаче яко го разводниха ,влезнаха в едни небивали психарски драми и поради нисък рейтинг го приключиха на бързо с гаден финал за главния герой.На мен лично първия сезон ми хареса ,втория не чак толкова много заради гадния сюжет и още по-гадния финал .като го излъчваха ,имаше екип от преводачи ,които го преведоха тогава сериала обаче сега намерих 1 епизод преведен само във ви бокса ,аз съм ти пуснала линк ,предполагам ,че и другите серии ги има качени ,има го и с руски превод ,за английски не съм гледала дали има .
Ако искашда видиш героите на сериала ето две клипчета.

https://youtu.be/B14BInqg00Y

https://youtu.be/ZKjZMi7bSTI


Скрит текст:
мерси за инфото...но пак много черно ми идва,аз такъв бял като сиренце ако са гмурна още малко в дeбрите на тъмното,взема и аз да почернея,за страх си е Mr. Green ...шегувам се..но много лошо качество навсякъде,лоша картина с тъмни субекти..малко като бой на негри в тъмна нощ Mr. Green ...няма как да не го разводнят щом са рекли и втори сезон,лека лакомия са проявили ...все пак игрален филм ,колко може да не го осакатиш... Thinking

обаче мацката с тях e същата от аватара ти,снощи загрях,малко са бавни реотаните ми,като на печка раховец Mr. Green ...да ...нея я следвам в инстаграм и туитър,а не зная дори ,че е актриса ,тя не публикува много филмови неща в профилите си,та не съм разбрал...  newsm78 знам я като гаджето на един много известен турски певец, 2017 или 2016 не помня вече,  в един нощен клуб в анталия,soho мисля се казваше,имаше много суетене заради фенки и охрана покрай тях ,тогава разбрах кой е мурат боз и гаджето му и защо  се наежи целия бар изведнъж,изведоха доста неджентълменски навън бая млади туркини , които се залепиха за тях и вадеха телефони да снимат,мутренско ми се стори,обаче беше към 1-2 през ноща и на двамата очевадно не им беше до снимки и автографи,но госпожицата е много по-красива на живо,тя и на снимки е супер,но на живо.... Mr. Green после си я чекнах в инстаграма и така ми остана...русокосите красавици,са ми слабост,макар,че тя сега май се е потъмнила,скоро гледах нещо нейно в хронологията ми..... ето не съм толкова бос  hahaha ,ама забравям ги тия неща,то едно ли е да помня

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 305
Енииии, ако ще слагаш кака в хелоуинска премяна, първо трябва предупреждение и хапче за страх! Добра душа си ти, спестила си тая гледка!

Започнах аз "Халка"-та, 2 епизода изгледах, с главните герои/артистите/ се запознавам сега. Двете мацки могат само да мечтаят да доближат Бурджу във всяко отношение, докато мъжката част според мен се справят много по-добре. Естествено, Баръш е и по-добър, и по-хубав. Но сериалът е интересен.

# 369
  • Мнения: 8 533

Започнах аз "Халка"-та, 2 епизода изгледах, с главните герои/артистите/ се запознавам сега. Двете мацки могат само да мечтаят да доближат Бурджу във всяко отношение, докато мъжката част според мен се справят много по-добре. Естествено, Баръш е и по-добър, и по-хубав. Но сериалът е интересен.

аз финализирах първи епизод,но по напред не мога да мина засега...такъв микс правя в момента ,че ум да ти зайде...един немски трилър научнофантастичен,халката,кръгът или квото е там...песента на моя тежък живот Mr. Green...където гледам едни порядъчно охранени дами как вземат частни уроци по кючек Whistling  ,увили пендарите на кръста....абсолютен мазаляк с две думи Mr. Green

колкото до халката...тази хааанде ли не знам каква е,дето много я хвалят,това е нещо страшно...мога да ви гарантирам,че актьорските и качества са по-зле от тея на мис вселена...несериозно е Mr. Green ...но момчетата са стабиляги,с добър сюжет могат да компенсират..те и 19 епизода не са малко...по 2 часа
,но трябва да изгледам поне още някой епизод...

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 305

Започнах аз "Халка"-та, 2 епизода изгледах, с главните герои/артистите/ се запознавам сега. Двете мацки могат само да мечтаят да доближат Бурджу във всяко отношение, докато мъжката част според мен се справят много по-добре. Естествено, Баръш е и по-добър, и по-хубав. Но сериалът е интересен.

аз финализирах първи епизод,но по напред не мога да мина засега...такъв микс правя в момента ,че ум да ти зайде...един немски трилър научнофантастичен,халката,кръгът или квото е там...песента на моя тежък живот Mr. Green...където гледам едни порядъчно охранени дами как вземат частни уроци по кючек Whistling  ,увили пендарите на кръста....абсолютен мазаляк с две думи Mr. Green

колкото до халката...тази хааанде ли не знам каква е,дето много я хвалят,това е нещо страшно...мога да ви гарантирам,че актьорските и качества са по-зле от тея на мис вселена...несериозно е Mr. Green ...но момчетата са стабиляги,с добър сюжет могат да компенсират..те и 19 епизода не са малко...по 2 часа
,но трябва да изгледам поне още някой епизод...



Тони, не е лесна твойта! Снощи след втория епизод стоях и си мислех - Бурджу ли е толкова добра, та така вдигна летвата за мен или аз съм пристрастна и твърде взискателна. Трудно харесвам турска актриса, то и по сценарий играят едни ..., мани-мани. Направило ми е впечатление, че до около 10-та серия е интересно и след това следва една резлива боза. Не съм обременена с изисквания за външния вид като теб, но виждам само две физиономии при момичетата през целия епизод и толкова. На този фон Елчин и Бурджу са Мерил Стрийп и Джуди Денч, както и мис Вселена и мис Свят. Тази "Песен..." не съм я гледала и нямам намерение засега. Там като видях главния герой и ми се отщя.

# 371
  • Мнения: 8 533


Тони, не е лесна твойта! Снощи след втория епизод стоях и си мислех - Бурджу ли е толкова добра, та така вдигна летвата за мен или аз съм пристрастна и твърде взискателна. Трудно харесвам турска актриса, то и по сценарий играят едни ..., мани-мани. Направило ми е впечатление, че до около 10-та серия е интересно и след това следва една резлива боза. Не съм обременена с изисквания за външния вид като теб, но виждам само две физиономии при момичетата през целия епизод и толкова. На този фон Елчин и Бурджу са Мерил Стрийп и Джуди Денч, както и мис Вселена и мис Свят. Тази "Песен..." не съм я гледала и нямам намерение засега. Там като видях главния герой и ми се отщя.
аз по рождение си нося тежкия кръст,свикнал съм...пристрастен съм,но преди всичко взискателен ,щом ще слушам турска реч с часове,трябва да си заслужава по всички параграфи,в халка всичките дами са stone face,като радио точки рецитират,но вслучая обещал съм ще го изгледам...историята добре започна

не помня коя от вас вече ми обяснява,че няма сценарий за цял сериал..тръгват с няква идея за първите 2-3 епизода и оттам накъдето ги отвее..кво да стане,абсолютна малоумщина... Mr. Green

в моята песен на тежкия ми живот Mr. Green...най-последното нещо което ще те откаже е чорлавия пън ,да ти кажа честно,даже и с него почнах да свиквам hahaha ....ама чехличките,забрадките,пендарите,едни накити тип клеопатра...като сложат за семейната вечеря...издивявам ей  Mr. Green ...но не мога да отрека,Бурджу е  феноменална,който и е фен,със сигурност трябва да се прежали с описаните по-горе детайли...тва как сменя фалшив плач с истеричен смях в рамките на 2 секунди,ненормална и е героинята....но и пърформънса и е ненормално добър,трябва да се види...а и този филм ...псукат некви флашбекове,чиято предистория се разплита чак 10-11 епизод,което ме навежда на мисълта че тоя филм...поне по сезони е замислян от до...не серия за серия...и наистина събитията са много последователни...нищо така хаотично няма,аз съм го споделил пък всеки си знае Wink

# 372
  • Мнения: 12 832
Всеки има различен вкус и възприятия. Няма нищо лошо и странно. Чета ви как харесвате Бурджу с Баръш. Наистина са добър екип , тандем ....
Трудно се дава оценка за Биркан Сокуллу без да се изгледа сериала ,,Песента на живота ,, като партньор на Бурджу. Ролята му е такава- люшка се между реалност и мечти, но постепенно свиква и се влюбва в Хулия, която е дявол в женски образ. Та исках да кажа че Биркан е много добър артист и за мен в пъти по добър от Баръш, нищо че го харесвам. Има  още какво да учи и тепърва предстои да доказва професионализъм. От две роли  за мен изводи е рано да се правят.
Бурджу също харесвам, но има доста още талантливи актриси с които тя малко е трудно да се сравнява.
Надявам се че не съм засегнала някой с мнението си, доста сериали турски съм изгледала в които каста е бил силен.

Ханде  от ,,Халка,, не може да се сравнява с Елчин и Бурджу, за нея освен красива друго не мога да напиша. Гледала съм я в два проекта, то няма и други-  не зная как и кой стои зад гърба и, но случва на доста силни партньори .

# 373
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, интересни хора! bouquet Фен съм на Баръш и Елчин, безкрайно ги харесвам и следя всеки техен проект (заедно и поотделно). Peace Но не това е причината за "нахлуването" ми в темата. 
Днес е светъл празник - Ден на народните будители -  книжовници, просветители и борци за национално освобождение, съхранили през вековете духовните ценности на народа ни. Аз съм учител - един от днешните будители (поне аз така се усещам). Реших да поздравя и вас с едно мое стихотворение.., ако ми позволите. Heart Eyes

Век след век тъмата
тровеше душите.
Като черна пелена
закриваше очите.
Не помнехме кои сме -
изгубени сред чужди.
Не мислехме за нашите
желания и нужди.
И чакахме едничък
светъл лъч надежда
изгубените спомени
да оживи и да подрежда.
Кои сме ние?
Защо сме на Земята?
И как изчезнахме
в пастта на рутината?
Къде е миналото ни?
Какви сме били?
Велик и горд народ
или тълпа без сили?
Дърво без корен,
поникнало без нужда
или гора на векове,
под власт на сила чужда?
....................................
След дълго лутане,
страдания и гнет вековен
един велик човек
ни върна забравения спомен.
Накара историята да говори,
прочисти ни ума,
заспалите очи отвори:
- От този ден нататък
българският род
история има
и става народ!
После дойдоха и други
смели и чисти сърцати герои.
Показаха светлината по пътя
на всички наследници свои.


Лек ден! И... дано не съм ви досадила... Wink

# 374
  • Мнения: 8 533

Бурджу също харесвам, но има доста още талантливи актриси с които тя малко е трудно да се сравнява.
Надявам се че не съм засегнала някой с мнението си, доста сериали турски съм изгледала в които каста е бил силен.
какво по-прекрасно ,ето значи Господ си е отпуснал ръката като е ръсил с актьорски талант у комшиите,коя от коя по-талантливи актриси,че да не можеш да избереш,вълшебно наистина bowuu ...затова пък като е трябвало да ръси тука,нищо не останало... Mr. Green и сега сме на тоя хал с откраднати животи ,съдби на кръстопът и тн.... Mr. Green но това друга тема...

 не съм гледал "много" турски сериали,за да знам колко по-добри или лоши актриси има и се надявам да не стигна дотам дори и в най-лошите си кошмари  Whistling Mr. Green стига ми ,че съм съсредточен  върху това ,което харесвам  Wink ако тръгна да се разпростирам много из жанра да изучвам коя е по по най....не мога да опиша за какъв какъв резил ще стана Mr. Green ....така като показвам бурджу поне ма разбират и не ставам за т*шак с извинение...иначе ...тежкоо

за рошавия,на мен нищо не може да ми предаде тоя човек 10  серии вече 33uu ощи го чакам,ма са тутка ,аз кво да напрая Mr. Green,с баръш не беше така,за гарвана говорим,друго не ми е в обсега....и сега тука химия не виждам,само едни похотливи перверзни погледи от въпросния,които за мен не са химия и ме напрягат на всичкото отгоре Mr. Green ...ама свикнах с него,както вече писах,няма начин,не една жертва напрайх за да я гледам бурджу,търпя го...друго не ми остана...

за въпросната модна икона от халка мога да кажа само...има страхотни крака...като на бойко магистралите ,почитател съм Mr. Green ...на хубавите женски крака де, не на магистралите,макар и те да си трябват

Общи условия

Активация на акаунт