Очакват ли от вас мъжете ви да вършите всичко вкъщи?

  • 6 648
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Не само, че не очаква, ами даже и поема половината Blush
        Peace

# 16
  • Мнения: 9 990
Муахаха!За вица!
Е то е много сложно верно-едно копче да натиснеш си е направо-равносилно на прекопаване на нивата...ай сиктир от такива мъжки реплики бееее!Мари ан-на колко години наистина е мъжът ти?На колко се е отделил от родителите си?Наистина, може би има връзка? newsm78
То и аз обичам да ми е оправено и подредено.Старая се.Ама понякога не става поради ред причини-и аз съм човек и мен ме мързи и аз съм уморена...случва се.И ако някой ми беше мръннал заради подобно нещо-ела да видиш само какво го чака!Не скандал и не събиране на партакешите разбира се-просто игнор-да се научи.Или да си наеме чистачка...Няма средно положение.Или ще ме Уважава и ще се съобразява, че и аз душа нося-или-да се оправя сам!

# 17
  • Мнения: 1 761
Мъжът ми нищо не очаква от мен.Когато го попитам дали иска да му направя нещо за ядене, казва-ако ти се готви.Не мърмори,когато има дрехи за пране може и сам да си пусне пералнята.Но е живял сам 10 години преди да се ожени за мен.А аз като се жених си търсех точно такъв,така,че сега и двамата сме доволни.Бракът не е безплатна домашна помощница+ безплатен секс.
Баща ми и брат ми са ужасени от това,какво би им се случило, ако трябва да живеят с мен.Но това си е техен проблем.Аз не съм слугиня.

# 18
  • Мнения: 1 860
Не знам ние ли ги учим така или те просто са си били? newsm78 Аз с моя нямам проблем. Много рядко се хваща с нещо да ми помага, предимно готви, но ако не съм свършила нещо в никакъв случай не ми го натяква.
 Не го мисли ами седнете си поговорете сериозно. Аз така като бях изпаднала на ръба на нервна криза, седнах и му казах, че отказвам да бъда перфектна повече. Е, той се изненада, защото никога не го е искал, просто явно аз бях решила да го се правя на супержената.

# 19
  • Мнения: 663
всички, които са били при мама до определена възраст го очакават!
очакват, че заменят стария модел ( мама) с по нов модел ( жената)  който просто ще го прави по-бързо и качествено, А и освен това с нови екстри - прави секс.
в моя случай, очаква, с тази разлика, че аз правя каквото и когато искам и той не ми натяква, защото това ще му е за последно.
Абсолютно свекърва ми и до ден днешен готви задължително всеки ден,  може и никой да не се прибере за вечеря, но наготвено трябва да има.На нея никой не и помага и тя наистина е като робиня.

# 20
  • Мнения: 9 903
мъжът ми изкарва парите вкъщи. Труди се много. Моята работа е да гледам къщата и детето. Мисля, че е честно. Така сме се разбрали, мрънкане няма.
Слугиня или робиня можеш да се чувстваш, ако сама избереш такова поведение. За мен домакинската работа не е слугинска, а моят принос в семейството.

# 21
  • Мнения: 46 518
мъжът ми изкарва парите вкъщи. Труди се много. Моята работа е да гледам къщата и детето. Мисля, че е честно ...

Ние с мъжа ми с ме приели, че неговата работа е равна на грижите за детето през деня  Peace
Останалото се дели  Blush 

# 22
  • Мнения: 361
И да мрънка и да не мрънка това е положението ,ако не му харесва да ходи при мама  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 9 903
хехе, Никол, твоето дете и моето май си приличат по спане Simple Smile свободно време бол Simple Smile

# 24
  • Мнения: 46 518
хехе, Никол, твоето дете и моето май си приличат по спане Simple Smile свободно време бол Simple Smile

Който, както се уреди  Mr. Green
Да са ни живи и здрави поспаланковците  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 9 990
мъжът ми изкарва парите вкъщи. Труди се много. Моята работа е да гледам къщата и детето. Мисля, че е честно. Така сме се разбрали, мрънкане няма.
Слугиня или робиня можеш да се чувстваш, ако сама избереш такова поведение. За мен домакинската работа не е слугинска, а моят принос в семейството.

Oк-това е гледна точка-как сам се възприемаш и с какво допринасяш за благото на семейството, но...когато жената се върне на работа какво следва?Работа+дете+мъж+домакиснтво+още какво???А той-само работа, нали.....

# 26
  • Мнения: 9 903
ами авторката на темата не е казала, че работи. Ясно е, че като се върнеш на работа, приоритетите се променят.
Но да си седя вкъщи по цял ден и да не мога да си оправя къщата, означава.....че къщата ми е твърде голяма  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 663
ами авторката на темата не е казала, че работи. Ясно е, че като се върнеш на работа, приоритетите се променят.

Променят се друг път, никак не е лесно да накараш мъж, който никога не е пипвал домашна работа да се захване с нещо подобно.

# 28
  • Мнения: 334
всички, които са били при мама до определена възраст го очакават!
очакват, че заменят стария модел ( мама) с по нов модел ( жената)  който просто ще го прави по-бързо и качествено, А и освен това с нови екстри - прави секс.
в моя случай, очаква, с тази разлика, че аз правя каквото и когато искам и той не ми натяква, защото това ще му е за последно.
Много точно си го казала.
Мъжа ми работи на държавна работа - заплатата му е 300 лв.
Аз все още съм в отпуск по майчинство - грижа се за двете ни деца нон стоп.Ако се разболея тежко ми............ #Cussing out #Cussing out
Етажа на който живеем се състои от 6 огромни стаи отделно баня и тоалетна.Е,може би съм мързелива,че понякога!не успявам всичко да е идеално. Да не говорим за финансовата страна на въпроса . Sick ooooh!

# 29
  • Мнения: 9 990
Е, аз пък да ти кажа, че за парите, които осигурява-няма какво да се оплаква....без да се обиждаш... PeaceДържавната работа предполага и обедна почивка и тръгване на време, а не висене до по 12 часа , че и по -късно.Аз надушвам, че и като се върнеш на работа, не стига, че ще работиш наравно, ами и другото ще ти остане.Помисли за реформи, ама не тук във форума, а довечера-на четири очи! Peace

Общи условия

Активация на акаунт