Бебешкото пъпче и поверия?

  • 2 191
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 531
Принципно не вярвам!На Божидара пъпа са го хвърлили в някой кош в болницата,така,че вярвам не вярвам това е положението.За мен на сто процента е вярна поговорката"Роди ме мамо с късмет,а пък ме хвърли на смет"

# 16
  • Мнения: 3 491
Години наред ги разкарвах тези пъпчета в една кутийка. През този период сменихме 3 жилища. Изгубила им бях следите, докато един ден ги намерих, чистейки с прахосмукачката. Прибрах ги в една торбичка и си ги пъхнах в чантата, и така ги разнасях месеци наред. Най-после (днес! Grinning) ги хвърлих в градинката на един местен университет. Намислих си причина защо да е там, ама дали бъдещето мисли същото, идея си нямам. newsm78

# 17
  • Мнения: 3 248
Вярвам! Peace И не само за пъпчето, но и за първото зъбче. Моето зъбче е хвърлено на училището и станах егати зубъра, но не знам дали има общо Thinking ... факт е, че с учението нямам проблеми (засега Praynig)! Party
Винаги съм искала като си имам дете, пъпчето му да го хвърля някъде из Италия, романтичната Венеция например или пък в Болоня, нали е университетски град... нямам обяснение защо, най-вероятно заради силната емоционална връзка, която имам с всичко италианско! Heart Eyes Но пък в последно време започнах и да се замислям, че и не бих искала децата ми да са далеч от мен или ако ще са далеч, то да нямам пръст в тази работа. Confused
Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 257
Maйчето ми е хвърлила пъпа  вътре в Софийския университет и аз изкарах две висши в това "заведение". Crazy Направо си ми е хвърлен пъпа там - 8 години не излязох от него. Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 39 766
Не вярвам на тези поверия. Пъпа на Дияна седя една година в нощното шкафче. Накрая бъдещият й кръстник го занесе в Мюнхен Simple Smile

# 20
  • Мнения: 619
Нa каката e в Мичиганския универсиет,
а на малкия на хокейната пързалка.
Живи и здрави пък ще видим

Общи условия

Активация на акаунт