Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 4

  • 152 434
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 28 078
Новият фаворит във вторник - "Хекимолу" - на първо място в групите AB и ABC1 /тук пред него са новини/, в Total - на трето място сред сериалите. Hands Plus1





# 331
  • Мнения: 4 619
добър вечер
искам да попитам в форума има ли страничка на сериала "Всяка твоя сълза" мисля че сериала си струва.
предварително благодаря за отговора

# 332
  • Мнения: 1 673
Еркан пак мами "жена си" в новия си сериал. Smile



Турска версия на Подли камериерки. Аман с тези версии...

# 333
  • Мнения: 1 673
Новият сериал на Илкер Калели, нещо не ми харесва.


Опитвам се да следя само Hercai и Ramo и то като превъртам сериите набързо в ютуб. Smile
Един интересен турски сериал няма в момента и не знам дали ще има скоро. Всичко е ей така, да снимат нещо и да си взимат парите.
Чудя се дали си струва Aynen Aynen. И там смениха Ураз със Керем. Може да го попрегледам скоро.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Не съм съгласна ,че всичко не е интересно. Има си хубави сериали и то доста. Показват го и рейтингите - първите 15 са с доста високи рейтинги - говорим за над 7%. Преди са били от 6-то място надолу с по 5%. Може да не е всяка серия върхово постижение, но то няма и как да е така.
Много хора влагат огромен труд в тези продукции, ако някой не може да види смисъл, проблемът е при него.
Ако една вафла не ви харесва не значи ,че проблемът е във вафлата Joy, проблемът си е във вас. Явно нямате нужда от тази вафла сега Grinning

# 335
  • София
  • Мнения: 5 334
Каролина, за мен Mucize Doktor е един от най-най-добрите сериали, които някога са се излъчвали по турските телевизии. И именно той е един от излъчваните в момента. Рейтингите също го показват, както спомена и Боби.
Добавям и Babil, и Hekimoğlu към препоръките си. И трите сериала са много интересни и много различни от обичайното.

# 336
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, някой може ли да ми каже защо в сайта Грейт тв ( http://great-tv.tv/turetskie-serials) вече не могат да се гледат турските сериали с руски превод?

# 337
  • Мнения: 5 797
Момичета, някой може ли да ми каже защо в сайта Грейт тв ( http://great-tv.tv/turetskie-serials) вече не могат да се гледат турските сериали с руски превод?
За него не знам, но ето един добре структуриран сайт за новите и най-значимите от старите сериали - https://turkru.tv

# 338
  • Мнения: 14 571
Гледайте ЛЮБИМИТЕ ТУРСКИ СЕРИАЛИ  с превод на РУСКИ ЕЗИК...ТУК;

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/201

# 339
  • Мнения: 7 876
И аз да подкрепя Тинчето за тези сериали, макар че поради липса на време засега оставам само на Вавилон.
Горещо го препоръчвам, дори само и заради историята на една пирамида. 😀
Напоследък 1 плюс 1 нещо ми прекъсва и проблемът не е в компютъра.

# 340
  • Мнения: 1 673
Много хора влагат огромен труд в тези продукции, ако някой не може да види смисъл, проблемът е при него.
Ако една вафла не ви харесва не значи ,че проблемът е във вафлата Joy, проблемът си е във вас. Явно нямате нужда от тази вафла сега Grinning

Тези вафли не ми харесват. Не са ми интересни. Иначе обичам вафли. Smile
За огромния труд не съм съгласна. Повечето сериали в момента са турски версии на чужди такива. Взимат готовия сценарий, снимат по цяла седмица глупави сълзливи сцени и накрая се получава един тричасов буламач, който да го изгледаш за 5 минути в ютуб. Снимат едни и същи актьори и всичките сценарии си приличат. Последно следях Fi с интерес. Не мога да си губя времето с останалите, не си струва.

# 341
  • Мнения: 667
С римейковете на азиатски сериали им се получава макар и с вкарване на своя почерк, но не и с копирането на американски сериали. Тяхната версия на "Спешно отделение" свършва след 2 епизод заради нисък рейтинг, когато преди 9 г. пуснаха у нас версията им на "Отчаяни съпруги " не се хареса  и приключи след 1 ви сезон. Общо са 3 сезона. Самият факт, че копията им имат по - малко сезони показва ,че имат по - малко зрителски интерес. А тяхната версия на "Доктор Хаус" - "Хекимоолу" не мога да я приема и това е! Загледах първата серия едно към едно копи пейст само, че с добавка типичните сърцераздирарелни турски мелодии. Абе с две думи пълна подигравка  с оригинала. Нищо чудно да са вкарали типичния с акцент с мрънкащата майка на турския Хаус досаждаща му с кабинета с "О синко, кога ще се задомиш и ще ме дариш с внуци" или пък турския еквивалент на Чейс ще тръгне да иска Камерън от баща и с цигански оркестър. За мен тази евтина имитация няма да изкара повече от един сезон, има само един "Доктор Хаус" и единствения достоен за ролята му е Хю Лори. Колкото и добри актьори да са южните ни съседи не могат да му стъпят на малкия пръст.https://www.vbox7.com/play:27239701ff

# 342
  • Мнения: 229
Много хора влагат огромен труд в тези продукции, ако някой не може да види смисъл, проблемът е при него.
Ако една вафла не ви харесва не значи ,че проблемът е във вафлата Joy, проблемът си е във вас. Явно нямате нужда от тази вафла сега Grinning

Тези вафли не ми харесват. Не са ми интересни. Иначе обичам вафли. Smile
За огромния труд не съм съгласна. Повечето сериали в момента са турски версии на чужди такива. Взимат готовия сценарий, снимат по цяла седмица глупави сълзливи сцени и накрая се получава един тричасов буламач, който да го изгледаш за 5 минути в ютуб. Снимат едни и същи актьори и всичките сценарии си приличат. Последно следях Fi с интерес. Не мога да си губя времето с останалите, не си струва.

Да не забравяме, че и оригиналните истории не са се изчерпали както преди така и сега. Примери за това са Пойраз Каръйел, Обещание, Разказвай, Черно море, Новата булка, Истанбулска булка, Дъщерята на посланика и много други. Преди да се откажете и коментирате, може да изгледате някои от тях, защото наистина си струват с посланията, които имат, а и рейтингите им също показват това.

# 343
  • Мнения: 1 673
Poyraz Karayel в началото беше интересен, но после стана страшна тъпотия. Sen anlat Karadeniz също. Почват добре и после почват с простотиите и разтягането на локуми. İstanbullu gelin не го гледах, просто е от типичните турски сериали. Иска ми се да гледам някаква интересна история, нещо различно. И засега няма такава.
Sefirin kızı гледах първа серия и не ми хареса. Главната тройка ми харесва, но всичко останало е кръгла нула. Сега се сетих за Uçurum, беше различен и интересен, но го спряха без обяснения.

# 344
  • Мнения: 667
Каролина, за мен Mucize Doktor е един от най-най-добрите сериали, които някога са се излъчвали по турските телевизии. И именно той е един от излъчваните в момента. Рейтингите също го показват, както спомена и Боби.
Добавям и Babil, и Hekimoğlu към препоръките си. И трите сериала са много интересни и много различни от обичайното.

"Хекимоолу" е евтина имитация на "Доктор Хаус" всичко е едно към едно копи пейст от оригинала гледайте първи епизод на двата и ще се уверите - учителка с тения в мозъка. Колкото и добър актьор да е Тимучин Есен не може да стъпи на малкия пръст на Хю Лори. "Доктор Хаус" е само един. Да ви напомня ли какво стана с тяхната версия на "Отчаяни съпруги". У нас не се хареса на зрителите и излъчиха само първия от общо 3 сезона. Самият факт, че има по - малко сезони показва, че никога няма да може да измести оригинала. Като искате гледайте го за мен е подигравка с класиката и бълвоч!

Общи условия

Активация на акаунт