Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 4

  • 152 097
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ехаа излязъл вече първия фраг на Мраз Blush. Четох че ще е нещо подобно на Черна любов, та поне 1 епизод ще се гледа задълже. Само нямам инфо кога стартира и по кой каянал ще го дават.



Трейлър на нов проект със Зерин Текиндор и други познати лица Simple Smile

# 16
  • Мнения: 9 522
Maрси Hug как го превеждат ,че нищо не ми излезе в гугъл преводача .
Знам ,че режисьор е Хилал Сарал , предпоследният и проект взе ЕМИ , последния го спряха , дано този път да изкара поне цял сезон .Каста много ми харесва .

# 17
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Maрси Hug как го превеждат ,че нищо не ми излезе в гугъл преводача .
Знам ,че режисьор е Хилал Сарал , предпоследният и проект взе ЕМИ , последния го спряха , дано този път да изкара поне цял сезон .Каста много ми харесва .

Фили Hug аз четох че МРАЗ се превежда, ама не знам правилно ли е. И на мен ми харесва каста.

# 18
  • Мнения: 1 673
Да, правилно е. Zemheri oзначава най-мразовит студ.

# 19
  • Мнения: 4 872
Изглежда различно и интересно (засега) от бозите, които излъчват в момента. Нито един сериал от новите не ми грабна вниманието, но научих, че Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир ще си партнират в нов сериал по роман. Демет никак не я харесвам, но ще пробвам да гледам поне първа серия заради Ибо.
Този с Демет и Ибрахим също звучи доста добре.
Ето инфо от Мелек тийм:

МОЯТ ДОМ ще бъде криминална драма за момиче,което живее само и не обича да излиза навън.През деня си спомня хубавите мигове в живота си,но е обсебена да гледа през прозореца, какво правят съседите ѝ.Един ден обаче тя вижда убийство и тя ще бъде тази,която трябва да идентифицира убиеца.Но понеже никой не ѝ вярва,защото я мислят за психично болна, тя без да знае ще се влюби в убиеца.
Това разказа журналиста Доган,още добавя,че за тази си роля Ибрахим Челиккол напълно ще промени визията си и начина на говорене. Образа, който ще изиграе, ще бъде много сложен.


***

Статия от Ранини, която потвърждава, че сериала "Моят дом", ще бъде заснет по романа "Момичето зад стъклото":

Демет Йоздемир и Ибрахим Челиккол ще изиграят главните роли в сериала "Моят дом", който е вдъхновен от романа на Гюлсерен Будайъджиоулу- "Момичето да стъклото". Продуценти OG Medya и Онур Гювент, режисьор Чааръ Байрак, сценарист Ейлем Джанполат.
"Съдбата ще рани. Любовта ще излекува. Болката от детсвото трудно изчезва, не е леко да бъде забравена. И през целия си живот, ние носим в себе си следите от тази болка."
Персонажите на Ибрахим- Мехмет и на Демет- Зейнеп, ще дадат живот на две ранени души, които ще напишат сложна любовна легенда. Това пътешествие на двамата ще разкаже на своите зрители за всички думи на любовта, които ги има само в букварите.


kotelina, Zemheri  ще е по Show tv Simple Smile

# 20
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:
Изглежда различно и интересно (засега) от бозите, които излъчват в момента. Нито един сериал от новите не ми грабна вниманието, но научих, че Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир ще си партнират в нов сериал по роман. Демет никак не я харесвам, но ще пробвам да гледам поне първа серия заради Ибо.
Този с Демет и Ибрахим също звучи доста добре.
Ето инфо от Мелек тийм:

МОЯТ ДОМ ще бъде криминална драма за момиче,което живее само и не обича да излиза навън.През деня си спомня хубавите мигове в живота си,но е обсебена да гледа през прозореца, какво правят съседите ѝ.Един ден обаче тя вижда убийство и тя ще бъде тази,която трябва да идентифицира убиеца.Но понеже никой не ѝ вярва,защото я мислят за психично болна, тя без да знае ще се влюби в убиеца.
Това разказа журналиста Доган,още добавя,че за тази си роля Ибрахим Челиккол напълно ще промени визията си и начина на говорене. Образа, който ще изиграе, ще бъде много сложен.


***

Статия от Ранини, която потвърждава, че сериала "Моят дом", ще бъде заснет по романа "Момичето зад стъклото":

Демет Йоздемир и Ибрахим Челиккол ще изиграят главните роли в сериала "Моят дом", който е вдъхновен от романа на Гюлсерен Будайъджиоулу- "Момичето да стъклото". Продуценти OG Medya и Онур Гювент, режисьор Чааръ Байрак, сценарист Ейлем Джанполат.
"Съдбата ще рани. Любовта ще излекува. Болката от детсвото трудно изчезва, не е леко да бъде забравена. И през целия си живот, ние носим в себе си следите от тази болка."
Персонажите на Ибрахим- Мехмет и на Демет- Зейнеп, ще дадат живот на две ранени души, които ще напишат сложна любовна легенда. Това пътешествие на двамата ще разкаже на своите зрители за всички думи на любовта, които ги има само в букварите.

kotelina, Zemheri  ще е по Show tv Simple Smile

Марсиа, благодаря а знаеш ли кога стартира?
И аз четох инфото в Мелека за Моят Дом. И не звучи никак зле!

# 21
  • Мнения: 4 872
Не, но се намира инфо за началото на 2020 Simple Smile

# 22
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ехаа излязъл вече първия фраг на Мраз Blush. Четох че ще е нещо подобно на Черна любов, та поне 1 епизод ще се гледа задълже. Само нямам инфо кога стартира и по кой каянал ще го дават.



Трейлър на нов проект със Зерин Текиндор и други познати лица Simple Smile

Това е фенски/любителски трейлър и няма общо с оригиналната продукция Peace Нито каста е избран, с изключение на главните роли, нито са започнали снимките...

Персонажите на Ибрахим- Мехмет и на Демет- Зейнеп ..
Героят на Ибрахим е Ме(х)ди (Mehdi)

По романа ‘Camdaki Kız’ (Момичето на прозореца) от Гюлсерен Будайъджъоулу (Gülseren Budayıcıoğlu - авторката на романа по който е заснет сериала "Истанбулска невеста") ще се заснемат 2 сериала. Историята на Налян ще бъде със сценарист Али Айдън (Ali Aydın) и може би ще запази оригиналното заглавие.
Историята на Зейнеп (Evim) ще бъде по сценарий на Ейлем Джанполат (Eylem Canpolat)....

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 22:37 от tara_lezhka

# 23
  • Мнения: 4 872
tara_lezhka, благодаря за поправката Trollface Видеото беше пуснато в страницата на Ашкъм и го приех за автентично. Извинявам се, че ви подведох. Hug
Инфото за другия сериал е копирано от Мелек. Както те са го качили, така го пуснах и аз Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 677

По романа ‘Camdaki Kız’ (Момичето зад прозореца) от Гюлсерен Будайъджъоулу (Gülseren Budayıcıoğlu - авторката на романа по който е заснет сериала "Истанбулска невеста") ще се заснемат 2 сериала. Историята на Налян ще бъде със сценарист Али Айдън (Ali Aydın) и може би ще запази оригиналното заглавие.
Историята на Зейнеп (Evim) ще бъде по сценарий на Ейлем Джанполат (Eylem Canpolat)....


Който говори турски и има време да поразтърси инфо за книгата-първоизточник. Защото не разбирам съвсем какви са тези две истории. В книгата има две героини - Налян и Зейнеп ли? Как може да се раздели сюжета на две отделни истории?  Хвърли се в пространството това съобщение без повече разяснения кой, кога и с какъв състав ще снима втората история.
Вече започва да се изяснява, че Зейнеп не е съвсем психично болна, в смисъл луда и неадекватна. Просто душа с травма.

# 25
  • Мнения: 1 673
И аз нещо не разбрах, не е обяснено добре. Четох в Ранини и там пише от авторката на Истанбулска невеста. Аз го разбирам като отделна история от същата книга. Също пише, че е отчасти по истински случай. Каквото и да е, няма значение, само да става за гледане. Smile

# 26
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 753
Таре Grinning, дай моля линк на турски, да видя какво пише Hands V

# 27
  • AMS
  • Мнения: 6 395
Привет, привет!!!
Опитах се да направя справка за настоящите дизита,
които се излъчват в праймтайма.
Инфото взех от сайта за рейтингите по дни
https://www.tv8.com.tr/reyting-sonuclari?tarih=10-10-2019
Не знам, как се превеждат всички заглавия, и за това има точки.
Отбелязала съм сериалите в болт, които се обсъждат в темите.
Извинявам се за главните букви, но така ги копирах от сайта.
Знам, че имам пропуски и грешки.
Моля, за съдействие!!!


Понеделник
---------------------
ЯМАТА / CUKUR / SHOW TV
ЗАБРАНЕНАТА ЯБЪЛКА / YASAK ELMA / FOX
ЖЕСТОКИЯТ ИСТАНБУЛ / ZALIM ISTANBUL / KANAL D
ДЕТЕТО / COCUK / STAR TV
ВУЛСАТ / VUSLAT / TRT 1

Вторник
--------------------------
ЖЕНА /KADIN / FOX
ЕДНО /ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV
Сестрите на ...  / KARDES COCUKLARI / STAR TV

Сряда
-----------------------
............ / BENIM ADIM MELEK / TRT 1
........... /AFILI ASK / KANAL D
КУЗГУН / KUZGUN / STAR TV
........ / SEN ANLAT KARADENIZ /ATV

Четвъртък
--------------------------------
ДОКТОР ЧУДО / MUCIZE DOKTOR / FOX
ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ В ЧУКУРОВА / BIR ZAMANLAR CUKUROVA /ATV
ШАМПИОН / SAMPIYON / TRT 1

Петък
------------------------
ВЯТЪРНИЧАВ / HERCAI /ATV
НАВСЯКЪДЕ ТИ / HER YERDE SEN / FOX
ОПАСНИ УЛИЦИ  / ARKA SOKAKLAR / KANAL D
.................  /PAYITAHT ABDULHAMID / TRT 1

Събота
-------------------------------------------------
............ /KUZEY YILDIZI ILK ASK / SHOW TV
............/ BIR AILE HIKAYESI / FOX
............/ KALK GIDELIM / TRT 1
............/ BENIM TATLI YALANIM / STAR TV

Неделя
-----------------------------------------
НИКОЙ НЕ ЗНАЕ / KIMSE BILMEZ / ATV
......................... / ASK AGLATIR / SHOW TV
НЕ ПУСКАЙ РЪКАТА МИ / ELIMI BIRAKMA / TRT 1

---------------------------------
Нека сложим началото!!!
После лесно ще наместим новите дизита.


---------------------------------------------------
И още една молба - Да се придържаме към заглавието на темата!!!
Темата по предназначение е предимно информационна и организационна, от колкото дискусионна.
Това заглавие  изисква споделяне на линкове на източниците, когато се поднася някаква новина.
Търсете достоверни източници!
Лъже-фрагманът днес е сглобен от кадри на 4 сериала -
Мерием, Кара Севда, Сблъсък и Соколов хълм.

# 28
  • Мнения: 7 851
Цитат
И още една молба - Да се придържаме към заглавието на темата!!!
Темата по предназначение е предимно информационна и организационна, от колкото дискусионна.
Това заглавие  изисква споделяне на линкове на източниците, когато се поднася някаква новина.
Търсете достоверни източници!
Лъже-фрагманът днес е сглобен от кадри на 4 сериала -
Мерием, Кара Севда, Сблъсък и Соколов хълм.

Кое го изисква или по-точно трябва да питам кой го изисква? Simple Smile

Не искам да опонирам, но добре си спомням, че темата беше открита на времето с идеята да си говорим всичко за всички сериали, особено за тези, за които няма тема.
Не зная кога и как стана толкова важен информационен и организационен Simple Smile форум.
Не виждам какъв е проблемът да си споделяме тук мнение за който и да е сериал, досега не се е случило нищо страшно.
Не виждам и драма с днешния фрагман, даже си беше интересно. Simple Smile
Нищо тук не е на живот и смърт, че да налагаме още правила освен тези на форума.

# 29
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Таре Grinning, дай моля линк на турски, да видя какво пише Hands V

Bir kitap iki dizi

Общи условия

Активация на акаунт