КАУФЛАНД - тема 38

  • 55 998
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Това е еднократно чаршафче за преповиване. Идеята му е да попива и да не пропуска. Принципа му е като на памперсите. Вътре има топченца, които абсорбират влагата. Какъв е точно проблема, че не схващам?

# 16
  • Мнения: 25 675
Това е еднократно чаршафче за преповиване. Идеята му е да попива и да не пропуска. Принципа му е като на памперсите. Вътре има топченца, които абсорбират влагата. Какъв е точно проблема, че не схващам?
Да, такава му е функцията. Само кавам, че тези белите от аптека не "се държат добре", нагъват се, стават на бабунки. Има други, които вътре са с някакъв материал който стои цял, при намокряне става гел, не мирише на химия. От зад са с детски картинки, а от горе бял като памперс.
Ясно е, че са за еднократана употреба.

В Кауфланд има едни на бейбилино, или нещо подобно, хубави са, по скъпи от тези в аптеката.
Спирам, по темата че стана много досадно с тези подложки за повиване. Всеки да си ползва каквото харесва, на мен аптечните не ми харесват.

# 17
  • Мнения: 755
Може ли снимка на въпросния ориз от 1 ст Hushed

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Може ли снимка на въпросния ориз от 1 ст Hushed
не една...10ст. беше написано..0,01 е 10стотинки.

# 19
  • Мнения: 5 174
Може ли снимка на въпросния ориз от 1 ст Hushed
не една...10ст. беше написано..0,01 е 10стотинки.
Сериозно ли? Smiley

# 20
  • София
  • Мнения: 12 303
Аз не мога да повярвам, че има стоки с такава цена.

# 21
  • Мнения: 54 061
Може ли снимка на въпросния ориз от 1 ст Hushed
не една...10ст. беше написано..0,01 е 10стотинки.
Сериозно ли? Smiley

Joy
Някои са зле с математиката.

# 22
  • Мнения: 14 718
🤣🤣🤣
Изхвърлила съм бележката,но няма защо да лъжа. Толкова беше. 1 (една) стотинка! В срок до 04/07/22.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Stuck Out Tongue Closed Eyes Ееее, ама сте...петък е все пак Ill

# 24
  • Мнения: 25 675
Може ли снимка на въпросния ориз от 1 ст Hushed
не една...10ст. беше написано..0,01 е 10стотинки.
Ко речи? Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 296
🤣🤣🤣
Изхвърлила съм бележката,но няма защо да лъжа. Толкова беше. 1 (една) стотинка! В срок до 04/07/22.


От щанда с ориз ли го взе или къде стоят тези стоки с такава цена? По кое време го купи?

# 26
  • Мнения: 14 718
Писах вече-в края преди касите има стелаж с намалени неща. Там беше. Купих го към 11.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Аз съм виждала етикети с цена 1 стотинка на сладоледи в кутия (не помня на коя марка), но сладоледите бяха изкупени.

# 28
  • Мнения: 755
За мен 0,01 си е точно 1 ст. не 10 но както и да е .. и 10 да са пак е нищо за този ориз хах

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Айде сега ме цитирайте в оная тема за най-смешнш коментари baby_neutral bowuu Joy
Мислех си за грамовете, аз...ама що ли се оправдавам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт