КАУФЛАНД - тема 38

  • 56 337
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25 846
Вики, тигана с бяло покритие ли ти е отвътре, или с черно?
С бяло.
А кога пък вдигнаха толкова филтрите за каните Аквафор? На последното 50% намаление бяха по 6,50 лв.
И аз това се чудя. Бяха на 10лв и на промоция излизаха по 5 и нещо.

# 91
  • Мнения: 8 313
Вики, тигана с бяло покритие ли ти е отвътре, или с черно?
С бяло.
А кога пък вдигнаха толкова филтрите за каните Аквафор? На последното 50% намаление бяха по 6,50 лв.
И аз това се чудя. Бяха на 10лв и на промоция излизаха по 5 и нещо.

Тези са по-скъпи, за силно замърсена вода. От сайта на Аквафор:

Цитат
Новият филтър за вода Аквафор А5 е създаден специално за силно-замърсена вода, която съдържа големи количества механични примеси като ръжда, пясък, утайка.

Дори в тези условия, А5 не се задръства преждевременно и продължава да пречиства Вашата вода от хлор и други разтворими примеси.

Конструкцията на филтъра за кани Аквафор А5 му позволява да се самопречиства всеки път, когато напълвате каната. По този начин няма да се налга подмяната му много често. Имайки предвид увеличения ресурс, филтърът може да прослужи до 3 месеца в тричленно семейство.

Филтърът е съвместим с кани Арктик, Престиж / Маша и Мечока, Премиум, Ултра, Прованс, Триумф

# 92
  • Мнения: 1 524
Вики, тигана с бяло покритие ли ти е отвътре, или с черно?
С бяло.
А кога пък вдигнаха толкова филтрите за каните Аквафор? На последното 50% намаление бяха по 6,50 лв.
И аз това се чудя. Бяха на 10лв и на промоция излизаха по 5 и нещо.

Тези са по-скъпи, за силно замърсена вода. От сайта на Аквафор:

Цитат
Новият филтър за вода Аквафор А5 е създаден специално за силно-замърсена вода, която съдържа големи количества механични примеси като ръжда, пясък, утайка.

Дори в тези условия, А5 не се задръства преждевременно и продължава да пречиства Вашата вода от хлор и други разтворими примеси.

Конструкцията на филтъра за кани Аквафор А5 му позволява да се самопречиства всеки път, когато напълвате каната. По този начин няма да се налга подмяната му много често. Имайки предвид увеличения ресурс, филтърът може да прослужи до 3 месеца в тричленно семейство.

Филтърът е съвместим с кани Арктик, Престиж / Маша и Мечока, Премиум, Ултра, Прованс, Триумф
Аз купувам само от този, определено му беше по-ниска цената последния път.

# 93
  • Мнения: 20 224
Вики, с бялото не са хубави. Имах такъв на друга марка, и след година при рядко ползване, започна да лепи и замина в кофата.

# 94
  • Мнения: 35 180
Аз имах с бяло на Делимано. Изхвърлих го с кеф! Няма такъв боклук!

# 95
  • Мнения: 20 224
Остави остави, последния път залепи миш-маша, и то така че не можах да го изстържа с дървената бъркалка, след накисване цяла нощ.

# 96
  • Мнения: 8 313
Скрит текст:
Вики, тигана с бяло покритие ли ти е отвътре, или с черно?
С бяло.
А кога пък вдигнаха толкова филтрите за каните Аквафор? На последното 50% намаление бяха по 6,50 лв.
И аз това се чудя. Бяха на 10лв и на промоция излизаха по 5 и нещо.

Тези са по-скъпи, за силно замърсена вода. От сайта на Аквафор:

Цитат
Новият филтър за вода Аквафор А5 е създаден специално за силно-замърсена вода, която съдържа големи количества механични примеси като ръжда, пясък, утайка.

Дори в тези условия, А5 не се задръства преждевременно и продължава да пречиства Вашата вода от хлор и други разтворими примеси.

Конструкцията на филтъра за кани Аквафор А5 му позволява да се самопречиства всеки път, когато напълвате каната. По този начин няма да се налга подмяната му много често. Имайки предвид увеличения ресурс, филтърът може да прослужи до 3 месеца в тричленно семейство.

Филтърът е съвместим с кани Арктик, Престиж / Маша и Мечока, Премиум, Ултра, Прованс, Триумф
Аз купувам само от този, определено му беше по-ниска цената последния път.
[/spoiler]

Може, аз купувам Б5, неговата цена беше 6,50. Такъв не съм виждала на промоция и нямам представа. Но не съм и гледала де.

# 97
  • Карлово
  • Мнения: 4 694
Купих си виоли на 0,28 лв. Много обичам оранжеви.
Био кафе на по 3,60 за 250гр.

# 98
  • Мнения: 5 159
Впечатления за миксера Ayco тази седмица? Някой има ли такъв и дали е удачна покупка? Да не се разваля на второто ползване ...

# 99
  • София
  • Мнения: 2 359
Впечатления за миксера Ayco тази седмица? Някой има ли такъв и дали е удачна покупка? Да не се разваля на второто ползване ...

Повече от година го ползвам редовно за кексове и палачинки. Няма проблеми.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Отдавна дебна и аз за филтри Аквафор. Сори, ама на цена 5-6 лв не са били мноооого отдавна.
Най-евтино да са излизали по 7лв и нещо, и то в комплект от няколко броя (в Метро).

# 101
  • Мнения: 1 953
Не е вярно.
Миналата седмица взех от Била по 15,99 лв. за 3 бр.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Не е вярно.
Миналата седмица взех от Била по 15,99 лв. за 3 бр.

Може, но явно са били от хоризонталните, а не от другите, по-скъпите, които са на сегашната брошура в Кауфланд.
Аз съм с кана Престиж.

# 103
  • Мнения: 20 224
Халатите за баня как са Дилиос, погледнахте ли ги?
От тази марка имам спомен за едни гадни полиестерни чаршафи.

# 104
  • Мнения: 57
Моля за мнение за индукционния котлон дали го бива ?

Общи условия

Активация на акаунт