Карти Таро тема 21

  • 15 411
  • 729
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 128
Момичета може ли дадете и вашето тълкуване на картите, които Delecta ми изтегли по въпрос "Има ли възможност за развитие на връзка?" Както писах в предишен пост имали сме само една среща. Картите са: 9 жезли, Кулата, Крал чаши. 

# 121
  • Мнения: 4 770
Това си ми написала a.nik:
До месец, развитие на отношенията?
9 ка жезли 6 пентакли 6 жезли - Ще си оправите отношенията, ще ги стоплите.  Ще стане дори по - бързо от месец, но твърде вероятно е след време, отново да се повтори същата история.

Да, заради 6 пентакли + 6 жезли съм го написала. Няма карта за край на отношения и сега го твърдя.

lori_woman отговорено ти е :

https://bg-mam.ma/p/1149006/39478473

Hrispa76 -  постовете ти не са против правилата, само не трябва да публикуваш два или повече последователни поста. Много се радвам, че си в темата, не се отказвай заради едно изтрито мнение.

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 17:34 от a.nik

# 122
  • Мнения: 17
Възстановени изтритите ми отговори до Hrispa 76 и Sleepy В /благодарение на това, че си водя дневник на повечето тегления на Таро Simple Smile/
„Ако a.nik ми позволи, да опитам още върху комбинацията Рицар пентакли, Обесеният, 6 меча, бих обърнала внимание на темата за вземането на решения тук.
Hrispa 76, и трите карти ми показват сякаш развитието на тази връзка ще върви под влиянието на тежко и мудно вземане на решения. Рицарят може да се чуди вечно, да държи теб, връзката във висящо положение или да висиш на телефона, или да го чакаш някъде ни напред ни назад и тъй нататък, а за капак накрая да си обере крушите в смисъл да бяга от отговорност или вземане на решение, от пряк сблъсък и после цикълът се повтаря, рицарят пак пристига и пак всичко увисва. Нещо такова.“
„Sleepy В, Асо чаши, 3 жезли, 9 пентакли
Нови емоции се насочват другаде. Негови или твои все едно – накрая на теб няма да ти пука.“

И съжалявам за хаоса, който създадох в темата, правилата са важни наистина, зад всяко правило стои определен смисъл, така е!
Животът е пълен с много правила, но и грешниците не сме малко. Усмивки за всички!

# 123
  • Мнения: 2 122
Момичета може ли дадете и вашето тълкуване на картите, които Delecta ми изтегли по въпрос "Има ли възможност за развитие на връзка?" Както писах в предишен пост имали сме само една среща. Картите са: 9 жезли, Кулата, Крал чаши. 
Излязла ли е Кулата, и то на централна позиция, отношенията са разрушени. Интересно, че ти излиза за съвсем нови отношения, защото това е карта, показваща доста история преди себе си. Нямам лични наблюдения, но съм чела, че показва страхотен секс, обаче. Може би затова излиза в картите.
За връзката, обаче, не дава никакви надежди. Кралят може и да е манипулатор, но в случая показва един завършен егоист и егоцентрик, който изобщо не се интересува от чувствата на другите. Постъпва като малко дете - днес иска едно и го взема, утре друго и отива при него. Също е доста подозрителен и, ако му кажеш, че ти е липсвал, може да си помисли, че искаш нещо от него.
Ако питаш дали ще ти се обади, доста клоня към Не и не виждам развитие на отношенията.

# 124
  • Мнения: 128
Благодаря Silky_soft! Искам да те попитам възможно ли е Кулата да излиза заради предишна наскоро прекратена връзка? Няколко дни преди срещата окончателно приключих дългогодишна връзка.

# 125
  • При децата ми
  • Мнения: 6 064
Това си ми написала a.nik:
До месец, развитие на отношенията?
9 ка жезли 6 пентакли 6 жезли - Ще си оправите отношенията, ще ги стоплите.  Ще стане дори по - бързо от месец, но твърде вероятно е след време, отново да се повтори същата история.

Да, заради 6 пентакли + 6 жезли съм го написала. Няма карта за край на отношения и сега го твърдя.

lori_woman отговорено ти е :

https://bg-mam.ma/p/1149006/39478473

Hrispa76 -  постовете ти не са против правилата, само не трябва да публикуваш два или повече последователни поста. Много се радвам, че си в темата, не се отказвай заради едно изтрито мнение.

A.nik, много мило, но не моите постове са изтрити, а на Delecta.

# 126
  • Мнения: 2 122
Благодаря Silky_soft! Искам да те попитам възможно ли е Кулата да излиза заради предишна наскоро прекратена връзка? Няколко дни преди срещата окончателно приключих дългогодишна връзка.
Може, да, тогава ще е обяснимо появяването ѝ, но пък в такъв случай това ще означава, че си се впуснала в нова авантюра преди още да излезеш напълно от старата връзка. Защото емоционално нещата не свършват за един ден. Да, може да е станало мълниеносно, но влиянието на случилото се ще се усеща много дълго след това.
Така че, това е още едно обяснение защо нещата с новия мъж няма да се получат сега.

# 127
  • Мнения: 128
Silki_soft след колко време най-рано можем да попитаме пак картите дали ще има развитие по същия въпрос?

# 128
  • Мнения: 2 122
Поне месец да мине.

# 129
  • Мнения: 236
Знам че ще ми се карате но пък писах. Не че разчитах на нещо ама писах дали иска да поеме кафе. Той не ми отговори. Ясна е работата. Искам само да знам дали иска да ме тормози и да съжаля за отдръпването си или иска да не го занимавам със себе си. Щото можеше да ми отговори че не иска примерно

# 130
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Sleepy извинявай , че се намесвам , но тук няма врачки и гледачки. Темата е любителска. Поне аз възприемам картите Таро като хоби.

# 131
  • Мнения: 236
Знам Лина че не гледат професионално момичетата. Но къде с карти къде със съвет ми помагат да си отговоря на някои въпроси и да погледна по различно на човека и ситуацията. До онзи ден К за мен беше най идеалния

# 132
  • Мнения: 10 210
Не че разчитах на нещо ама писах дали иска да поеме кафе. Той не ми отговори. Ясна е работата.
Така ли? И какво ти е станало ясно от липсата на отговор?

Колкото до карането - всъщност не би трябвало. Абсолютно задължително е човек да прави това, което чувства, че е добре за него.

# 133
  • Мнения: 236
Стана ми ясно, че не го интересувам но и че му храня егото. Не знам само защо не ми отговори, преди винаги ми е отговарял. Вижте не сме говорили и не сме се карали просто се дръпнах малко на страна даже не много щото движим в общи компании. Не знам само дали ме е отписал за жива или ме наказва. Честно надявам се да е първото дано не ми направи някоя мизерия

# 134
  • Мнения: 10 210
Няма да ти направи мизерия. Станало му е приятно, все пак в момента е един емоционално сдухан Крал пентакли. 🤨 Дай му възможност да те изненада приятно, но и не забравяй, че за него изобщо не става въпрос за теб в тази ситуация. Поне засега.

Общи условия

Активация на акаунт