Карти Таро тема 21

  • 15 650
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • При децата ми
  • Мнения: 6 125
Момичета, моля хвърлете едни карти за следния въпрос: Как ще се развият взаимоотношенията ми със С?Simple Smile

Рицар пентакли Обесеният 6 меча
Бавно ти се случват нещата в тези отношения. Няма да има сериозни промени на този етап.

A.nik, благодаря ти за отговора! А, какъв период от време се има предвид под "на този етап“? Т.е., ако задам същия въпрос след един месец примерно, може ли да има някаква промяна или по-скоро не?

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 13:47 от Hrispa76

# 91
  • Мнения: 4 796
Скрит текст:
Момичета, моля хвърлете едни карти за следния въпрос: Как ще се развият взаимоотношенията ми със С?Simple Smile

Рицар пентакли Обесеният 6 меча
Бавно ти се случват нещата в тези отношения. Няма да има сериозни промени на този етап.

A.nik, благодаря ти за отговора! А, какъв период на време се има предвид под "на този етап“? Т.е., ако задам същия въпрос след един месец примерно, може ли да има някаква промяна или по-скоро не?
Задай след 10 дни, ако дотогава няма промяна де, защото по 6 меча ще има някакво раздвижване и скъсява времето.

# 92
  • Мнения: 128
Здравейте момичета! Можете ли да ми хвърлите едни карти по въпрос дали ще имат развитие отношенията ми с мъж? Имахме една среща, която протече перфектно, но минаха повече от 2 седмици, през които не ми се е обаждал. Какви данни трябва да дам?

# 93
  • София
  • Мнения: 943
O, Кралица меч, чудесно! Значи можеш да надиграеш Дявола. Тя притежава достатъчно интелект, хладнокръвие и решителност, за да го направи. Но ще ти изпотроши малко нервички, все пак. 🙂 Понякога е просто неизбежно - хората имат кармичен договор да минат през това, не е като да си търсиш белята.
О, дано съм истинска кралица меч... не си търся белята със сигурност. Просто искам решения.

# 94
  • Мнения: 236
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!

# 95
  • Мнения: 17
Здравейте момичета! Можете ли да ми хвърлите едни карти по въпрос дали ще имат развитие отношенията ми с мъж? Имахме една среща, която протече перфектно, но минаха повече от 2 седмици, през които не ми се е обаждал. Какви данни трябва да дам?
Lori woman – 9 жезли, кулата, крал чаши
Крие, задържа нещо, предпазлив, недоверчив. Може да сдържа емоционален изблик, да крие чувствата си. Малко вероятно, но не и невъзможно да крие някаква сексуална дисфункция. Още една вероятност – мнителен поради болка, нещо преживяно. Емоционално разрушителен, внимавай за манипулативен, такива връзки винаги започват перфектно!
Това за човека, а за развитие на връзка – чудя се и се затруднявам да кажа дали по тези карти се развива нещо между вас и какво точно или по-скоро се показва, че вътре у него разни неща бушуват и те ще се отразяват на връзката ви?! Но също може би пък тайна и бурна връзка!!!

# 96
  • Мнения: 236
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!
Sleepy B, Асо чаши, 3 жезли, 9 пентакли
Нови емоции се насочват другаде. Негови или твои все едно – накрая на теб няма да ти пука.Simple Smile
Добро утро!
Благодаря! Аз нямам нови емоции към никого явно той има... Sad Аз питах тук за две жени но за втората никой не ми отговори... Новите емоции към някоя която познавам ли са му насочени?

# 97
  • Мнения: 2 122
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!
Здравей, Слипи, аз ти дадох този съвет и то точно с цел да разбереш иска ли те, липсваш ли му и пука ли му, че се оттегляш. Липсата на реакция от негова страна също е отговор.

И аз с молба! Копирам си въпроса от предната тема:

"Здравейте момичета!

Много интересна тема! Би ли могла някоя от вас да хвърли едни карти и за мен?Simple Smile Как ще се развият отношенията ми с мъж? Какви данни трябва да дам? Името ми започва със "С", неговото е с "Д". Трябва ли целите имена да кажа/напиша?"Hands Pray
Проблемна е в момента връзката. Ти се защитаваш по някаква причина, или се опитваш да защитиш връзката, има някакъв конфликт, който може да е заради друга жена или заради някаква негова слабост (напр. събирания, купони, пиене) Преживяваш ги емоционално нещата, дори може би проявяваш и доста голяма доза наивност, но ако не знаеш нещо и си си затваряла очите прекалено дълго, ще го разбереш и това ще те отрезви.
3 чаши, 4 жезли, Кралица чаши + Паж чаши, Страшния съд, 3 мечове

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 07:06 от Silky_soft

# 98
  • Мнения: 236
Той ме гледа едно такова учудено, тъжно, не е като да не гледа към мен сякаш чака обяснение... Казаха ми че има нова емоция тук във форума, Силки моля те виж дали я познавам искам да съм подготвена а не да се разстрои страшно като ги видя

# 99
  • Мнения: 4 796
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!

Добро утро! Обръщам се към всички четящи темата, моля ви не разчитайте и не следвайте на 100 % това, което някоя от нас/вас е написала като тълкуване на картите!!! Това е интернет форум, т.е наполовина не е реално! Нито виждате кой отговаря и тегли карти, нито се разбира кой пита!  Не може да се доверявате напълно на мнение написано в интернет, не само е глупаво ами и направо си е наивно! Да, тези които отговарят се стараят да бъдат обективни, но доколко може да се разчита на субективнтата преценка, или на знанията на пишещия, това вече никой не може да гарантира. Дори в реалния живот съветите и мненията на другите, трябва да се приемат само наполовина, останалото си е наша / ваша отговорност и решение!

# 100
  • Мнения: 236
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!

Добро утро! Обръщам се към всички четящи темата, моля ви не разчитайте и не следвайте на 100 % това, което някоя от нас/вас е написала като тълкуване на картите!!! Това е интернет форум, т.е наполовина не е реално! Нито виждате кой отговаря и тегли карти, нито се разбира кой пита!  Не може да се доверявате напълно на мнение написано в интернет, не само е глупаво ами и направо си е наивно! Да, тези които отговарят се стараят да бъдат обективни, но доколко може да се разчита на субективнтата преценка, или на знанията на пишещия, това вече никой не може да гарантира. Дори в реалния живот съветите и мненията на другите, трябва да се приемат само наполовина, останалото си е наша / ваша отговорност и решение!
Силки ме посъветва генерално не ми е гледала по тоя въпрос. Ти можеш ли обаче да ми отговориш на въпроса дали новата емоция на К я познавам за да съм подготвена. Няма да ровя просто ако има нова тръпка искам да знам и да се примиря. Да гледа ме учудено едно такова и разочаровано но не ме гони. Ако ме искаше щеше да ме гони аз така мисля.

# 101
  • Мнения: 10 212
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!
Как се чувства той:
Кулата - 4 чаши - Крал пентакли

Доста си го разочаровала с поведението си, да. Но не заради несподелени чувства, а най-вече заради Егото му. Няма да си мръдне пръста, ако искаш нещо от него, ти ще трябва да му се умилкваш. Не съм питала за нова тръпка, защото нито в тези карти, нито в предходните, има дори и малък намек за някаква жена в живота му, която да му е наистина значима.

# 102
  • Мнения: 128
Благодаря Delecta! Много точно си описала човека, за който питам (или картите правилно са показали), като емоционално нестабилен. И моите лични наблюдения са такива. Може да е само моментно състояние, защото на този етап човекът има няколко проблема от различно естество. Аз нямам връзка с него, както писах имахме само една среща, която протече доста интензивно, но после нищо. Има ли начин с картите да проверим дали ще има бъдещо развитие на нещата или не си струва да хабя емоции, защото и аз също минавам през труден период.

# 103
  • Мнения: 236
Не зная коя от вас ми даде съвет да се дръпна от К и да му видя реакцията но послушах съвета ви ама сега не знам какво мисли. Нищо не казва само ме наблюдава и ме гледа особено и аз не знам как или пък мисли че не съм в час нз
Може ли да ми кажете дали му липсвам или пък не му пука за мен? Той иска ли ме въобще?
Благодаря!
Как се чувства той:
Кулата - 4 чаши - Крал пентакли

Доста си го разочаровала с поведението си, да. Но не заради несподелени чувства, а най-вече заради Егото му. Няма да си мръдне пръста, ако искаш нещо от него, ти ще трябва да му се умилкваш. Не съм питала за нова тръпка, защото нито в тези карти, нито в предходните, има дори и малък намек за някаква жена в живота му, която да му е наистина значима.
Много ти благодаря! Не знаех че е такъв Sad Явно като харесваш някого го идеализираш, явно той не е този за който го имам

# 104
  • Мнения: 10 212
Не всеки човек умее да обича. Ако имаш нерви за това и смяташ, че си заслужава, можеш да се опиташ да го научиш. Виждала съм невероятни трансформации в това отношение. Но нито е лесно, нито най-приятно занимание. Човекът е егоцентрик.

Общи условия

Активация на акаунт