Карти Таро тема 21

  • 15 396
  • 729
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 166
Lori много пряко е свързано Simple Smile Императрицата е много неща, едно от тях е бременност. Рицар чаши може да е млада любов, а може и да е сигнал за дете, което е на път. Аз съм я виждала тази карта като момиче. Когато тълкуваш картите трябва да се види каква е подредбата им, коя карта на какво място стои. Когато видя 3 аса в една подредба, значи липсва четвъртото, т.е. няма го новото начало, т.е. нещата няма да започнат.

# 601
  • Мнения: 260
Здравейте! Бих искала да помоля ако някой има възможност да погледне. Трябва да направя избор между двама мъже с кого да започна връзка. Единият се казва Владислав, другия Стилиян, С кого ще бъда щастлива, кой е по-сериозен за евентуално създане на семейство? Благодаря предварително! Бях писала преди няколко дни, но тогава никой не ми отговори. Ще помоля сега ако някой има желание и възможност. Много ли е спешно защото и двамата са активни и искат да се виждаме и се обърках. Трябва да взема решение🙂

Честно ли, много е спешно?
Ами как да ти отговори някой на тоя въпрос, подминали са го тактично момичетата.
Направи го по старомодния начин - излез и с двамата и виж с кого ще си допаднеш, например. Имай пълнокръвна  връзка, защото никой, не може да даде гаранция кой от двамата младежи е по-подходящ за връзка с теб. Някакси застраховка "да не ме прецакат", няма.
Отвори си сетивата за света и за хората, тогава ще разбереш кой е правилния човек за теб.

# 602
  • Мнения: 128
Lori много пряко е свързано Simple Smile Императрицата е много неща, едно от тях е бременност. Рицар чаши може да е млада любов, а може и да е сигнал за дете, което е на път. Аз съм я виждала тази карта като момиче. Когато тълкуваш картите трябва да се види каква е подредбата им, коя карта на какво място стои. Когато видя 3 аса в една подредба, значи липсва четвъртото, т.е. няма го новото начало, т.е. нещата няма да започнат.

Елфичка, когато за дадох въпроса "Какви са чувствата на П. към мен", исках да разбера дали ще има романтична връзка между нас. Всичко е съвсем в началото, но аз доста се вълнувам и искам да се получи. Карта Рицар чаши трябва ли да ме обнадеждава, че отговорът е положителен?

# 603
  • Мнения: 4 768
Карта Рицар чаши трябва ли да ме обнадеждава, че отговорът е положителен?

Картата Рицар чаши, може да говори за заявен интерес, но не от негова страна, а от твоя. Нищо не показва в Рицар чаши положителен или отрицателен отговор.

# 604
  • Мнения: 128
a.nik, мога ли да те помоля и теб за тълкуване на картите, които си изтеглих по метода Келтски кръст по този въпрос?

# 605
  • Мнения: 4 768
a.nik, мога ли да те помоля и теб за тълкуване на картите, които си изтеглих по метода Келтски кръст по този въпрос?

Прекалено много чаши има в Келтския ти кръст, заради това мисля, че се вълнуваш повече отколкото е необходимо, по друг начин казано много емоции, но без реална преценка. Единствената карта пентакли е 8 пентакли, което показва, че не ти се случва за първи път подобно преживяване. Много силно желаеш промяна, буквално я търсиш във всеки и всичко / това е заради Асо пентакли, Асо чаши, Асо меча  Умереността / Съвета е да проявиш търпение като цяло, за всичко, защото за всяко нещо трябва време .

# 606
  • Мнения: 128
a.nik, аз като цяло съм много емоционална. Винаги първо се проявяват емоциите и след това разума. Може би за това излезе Умереността, като съвет да бъда по-обрана откъм емоционални реакции. А ти като Елфичка виждаш ли  бременност, че това ме притесни малко.

# 607
  • Мнения: 22
Здравейте момичета!
Имам проблем с моя приятелка, която много обичам. Но започнах да се затварям към нея, защото стана доста агресивна към мен.
Не искам да тегля карти аз, защото в момента съм много емоционална, много я обичам, много добро ми е направила, но  ме и наранява много.
Моля да ми изтеглите карти с въпрос, дали с моята приятелка ще изгладим отношенията си или тези отношения са изчерпани, свършили са си работата и всяка от нас трябва да продължи по пътя си.
Благодаря ви много, много е важно за мен, тя е много важна за мен, но в момента съм твърде крехка, за да мога да поема тая непрестанна критика без да се счупя.

# 608
  • Мнения: 10 210
В отношенията ти с приятелката ти не е едната гола критика, която ти идва в повече. Има нещо недоизказано, нещо, което се случва задкулисно. Има намек за предадено доверие. Това води до нагнетяване на напрежение между вас. Разочарованията от приятелство ви още не са приключили, но хубавото е, че нещата могат да се променят, ако се вземат правилните мерки, изтеглените карти са нестабилни. А дали ще се справите - това вече зависи от вас.

Слънцето - 7 меча - 5 чаши

# 609
  • Мнения: 4 768
Здравейте момичета!
Имам проблем с моя приятелка, която много обичам. Но започнах да се затварям към нея, защото стана доста агресивна към мен.
Не искам да тегля карти аз, защото в момента съм много емоционална, много я обичам, много добро ми е направила, но  ме и наранява много.
Моля да ми изтеглите карти с въпрос, дали с моята приятелка ще изгладим отношенията си или тези отношения са изчерпани, свършили са си работата и всяка от нас трябва да продължи по пътя си.
Благодаря ви много, много е важно за мен, тя е много важна за мен, но в момента съм твърде крехка, за да мога да поема тая непрестанна критика без да се счупя.

Питала ли си друг път за тази приятелка? Теглени ли са карти преди това за нея?

# 610
  • Мнения: 22
A.nik преди много много време.
Соул, нямаме наистина какво да делим. В какво може да се изразява задкулисието? Тъй като е много нападателна, аз започнах да премълчавам. Евентуално, може да се оплаквам на някой от мен, не знам.

# 611
  • Мнения: 4 768
A.nik преди много много време.
Соул, нямаме наистина какво да делим. В какво може да се изразява задкулисието? Тъй като е много нападателна, аз започнах да премълчавам. Евентуално, може да се оплаквам на някой от мен, не знам.

Преди колко, месец?

# 612
  • Мнения: 22
Преди 3-4 някъде. Като не изпаднах в детайл, само попитах дали ще се сдобрим.

# 613
  • Мнения: 6 166
Първо, 6 мечове, слагаш прекалено голяма тежест на другите - какво ще кажат, истински ли са с теб, задкулисни ли са. Това е като да се държиш за полата на някой, който ти доставя лошо преживяване, лоши взаимоотношения, за да не си сама.

Второ, паж чаши обърната, наранената част в теб е зачитането на чуствата ти. Имала си родител, който е бил Дяволът (скритата карта на пажът), който не те е зачитал - нито мнението ти нито чувствата ти. Като паднеш, са ти казвали "Какво пък толкова", "Нищо не е станало". С времето си се научила да не уважаваш себе си точно както този родител е правел с теб. Сега постоянно привличаш хора, които ти показват точно такова отношение към теб каквото ти имаш към теб. Закон в природата е. Привличаш това, което си, а не това, което ти се иска да привлечеш.

Трето, постоянно питаш за отношението на този, на онзи, на тази приятелка, на онази приятелка. НЕ си ми искала такъв съвет, но ще го дам и се надявам да стигне до теб. Започни да уважаваш себе си, да ти пука за теб как се чувстваш ти, да си важна на теб самата. Докато не промениш матрицата ти на ко-депендентност (Дяволът), ще продължиш да привличаш хора, които да те тестват.

# 614
  • Мнения: 22
Първо, 6 мечове, слагаш прекалено голяма тежест на другите - какво ще кажат, истински ли са с теб, задкулисни ли са. Това е като да се държиш за полата на някой, който ти доставя лошо преживяване, лоши взаимоотношения, за да не си сама.

Второ, паж чаши обърната, наранената част в теб е зачитането на чуствата ти. Имала си родител, който е бил Дяволът (скритата карта на пажът), който не те е зачитал - нито мнението ти нито чувствата ти. Като паднеш, са ти казвали "Какво пък толкова", "Нищо не е станало". С времето си се научила да не уважаваш себе си точно както този родител е правел с теб. Сега постоянно привличаш хора, които ти показват точно такова отношение към теб каквото ти имаш към теб. Закон в природата е. Привличаш това, което си, а не това, което ти се иска да привлечеш.

Трето, постоянно питаш за отношението на този, на онзи, на тази приятелка, на онази приятелка. НЕ си ми искала такъв съвет, но ще го дам и се надявам да стигне до теб. Започни да уважаваш себе си, да ти пука за теб как се чувстваш ти, да си важна на теб самата. Докато не промениш матрицата ти на ко-депендентност (Дяволът), ще продължиш да привличаш хора, които да те тестват.
Сърдечно ти благодаря, Елфичка.
Усетила си, че това и правя в момента. Тази жена ми е много близка, но многократно трябва да обяснявам собствените си действия и че те са насочени изцяло към едно силно Аз.
Тази жена много ми е помагала, била е до мен в най-черните ми дни и нощи и идея нямам защо е толкова отрицателно насочена към мен сега, когато видимо променям към добро живота си, а не преди, когато бях слаба, досадна и драматична.
Много я обичам и искам да знам какво и има, ако съм я огорчила, как. Но тя е много по резервирана от мен и няма да ми каже.

Общи условия

Активация на акаунт