Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 739
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Chocha,  виж тук:
https://old.bg-mamma.com/?topic=1134803;topicrefid=4

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Благодаря Буболина!Ще питам а там.

# 422
  • Мнения: 250
Имам питане за пералня.Има ли тема като тази за перални ,моля да ме насочите!Ако няма такава, търся мнение за пералня Самсунг отнесена към Bosch и Miele. Пуснах отделна тема,но нямам отговор:(
Аз съм със сушилня Самсунг,  много съм доволна. Чувам само хубави отзиви и за пералните, но лични наблюдения нямам.

# 423
  • Мнения: 346
Pandox ние си взехме Beko 8506 преди две седмици и сме доволни, само ни е малко шумна, (по шумна п
От пералнята) но май всички сушилни са така. На нас тази ни е първа и нямаме база за сравнение. Иначе сме много доволни от сушилнята.

# 424
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Дали някой може да сподели мнение за тази сушилня - AEG T8DBE48S.
Ще съм благодарна за насоки, тъй като съм малко като индианец в тъмното и се чудя от сума ти време каква да е марката и вида. Като цяло клоня към BOSCH

Писах и в поста, който си коментирала промоционланрия Бош го има и тук. 20% намаление те е малко.[urlhttps://www.tehnomix.bg/media/catalog/product/cache/1/image/a4e40ebdc3e371adff845072e1c73f37/8/5/85550.png[/url] А АЕГ-то също изглежда супер, никъде не съм прочела, проблемът с платката да е системен. Горение висок клас мисля отново е отличен вариант. Успех, каквото и да решиш!

# 425
# 426
  • Мнения: 3
Ние също се колебаем за Самсунг -обаче от магазин с уреди с транспортни дефектри. Общо взето се чудим м/у какъвто самсунг излезе и ни хареса и ново Miele. Да може би ще ви стори странно колебание, но причините са следните - пералнята ни е самсунг от такъв магазини и сме доволни. Преди година си взехме всички големи уреди от такъв магазин и спрямо предишен опит с нови уреди от България определено си личи разлика в полза на тези с транспортни дефекти (правени за немския пазар). Всички казват обаче, че Miele си е най-доброто, а сега има добри промоции. За Miele обаче чета мнения за свити дрехи, докато за самсунг или бош не срещнах такова мнение - чудя се може ли Miele да е по-лоша по отношение на щаденето на дрехите.. Та или нов самсунг предназначен за немския пазар(за около 1100лв.) или ново Miele предназначено за българския пазар(за около 1800лв.).?!?
Имам и друг въпрос, който не видях да е обсъждан - сушилните като цяло губят ли аромата на дрехите от изпирането (от праха и омекотителя)? И съответно Miele ли са единствените с ароматизатор за да може дрехите и след сушилня да имат аромат?

# 427
  • Мнения: 948
Здравейте,

Сушите ли одеяла в сушилните? На каква програма, с Беко сме. Не са вълнени.

# 428
  • София
  • Мнения: 6 268
Здравейте,

Сушите ли одеяла в сушилните? На каква програма, с Беко сме. Не са вълнени.

Аз съм сушила. Деликатна или синтетика.

# 429
  • Мнения: 6 085
Суших одеало на синтетика, но пусках програмата два пъти и доизсушавах проснато върху дъската за гладене защото не беше разбрало че го суша.

# 430
  • Мнения: 175
Ние сме със Самсунг, също закупен от магазин с транспортни дефекти. Аромата след сушене остава, дори и само с прах да съм прала дрехите.

# 431
  • София
  • Мнения: 12 006
Суших одеало на синтетика, но пусках програмата два пъти и доизсушавах проснато върху дъската за гладене защото не беше разбрало че го суша.
Нямаш ли програма за завивки (не ти помня сушилнята коя беше)? Моите там ги пусками и одеала (изкуствени материи) и шалтета с пълнеж (май силиконов се води не знам точно, но е изкуствен). Излизат идеално сухи.

# 432
  • Мнения: 33
Pandox ние си взехме Beko 8506 преди две седмици и сме доволни, само ни е малко шумна, (по шумна п
От пералнята) но май всички сушилни са така. На нас тази ни е първа и нямаме база за сравнение. Иначе сме много доволни от сушилнята.

Благодаря ти ! За съжаление изтървах Beko DPY8506GXB1 да я купя и няма количества никъде Sad(  Ако някой чуе или види някъде моля да сигнализира. Тя се предлагаше май единствено в Технополис и Емаг . Поздрави!

# 433
  • Мнения: 6 085
Афродита имам програма завивки, но на тази програма след две пускания едно след друго олекотената завивка я доизсушавах със сешоар, затова за одеалото избрах друга програма, но със същия резултат.
Иначе съм с АЕГ 8 серия и най-вероятно изтеглихме куцата бройка на АЕГ сушилните в България.

# 434
  • Мнения: 250
Когато слагам омекотител в пералнята, аромата след сушилня при мен се запазва. Но нали казват, че след време от него се получават наслагвания по кондензатора и честно казано гледам да не слагам всеки път. Но дрехите тогава почти нямат аромат. Купих си един спрей на Сано и пръскам малко преди да приключи цикъла. Ухае страхотно, но с омекотител аромата според мен е по-траен.

Общи условия

Активация на акаунт