Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 799
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Аз в настоящата си сушилня слагам такива топки и възпроизвежда невъобразим шум. 😂



Новата пристига утре и не мисля да я ползвам с тях, само може би за пухени якета. Всъщност те съкращават и времето за сушене, освен че дрехите стават винаги много меки. Аз покрай тях спрях да купувам омекотители, чиито миризми ненавиждам, а и съм алергична.

# 556
  • Мнения: 3 488
Всяка сушилня е шумна, вероятно до няколко години ще пуснат и съвсем безумни.
Пералнята е инверторна и понякога мисля, че е блокирала, толкова е тихичка. Най-много някой цип да дрънка, ако има дреха с такъв.
И аз ползвам бодливи топки и още по-шум се възпроизвежда от тях.

# 557
  • Мнения: 2 741
В Jysk има вълнени топки и те почти не се чуват.

https://jysk.bg/dompotrebi/stoki-za-doma/pochistvaschi-produkti/ … D0%BB%D0%BD%D1%8F

# 558
  • Мнения: 250

И аз мислех да купувам такива. Вършат ли работа, при всяко сушене ли ги използвате?

# 559
  • Мнения: 2 741
Аз ги ползвам само когато суша завивки с пълнеж и якета тип Пухенка.

# 560
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Аз си взех ето тези. Много съм доволна - има шум, но много по-малко, отколкото очаквах. Стоят си постоянно в сушилнята. Четох,че ако се накапят с ароматно масло, вършат работа на ароматизатор, но още не съм пробвала.

# 561
  • Мнения: 4 770

И аз мислех да купувам такива. Вършат ли работа, при всяко сушене ли ги използвате?

За всяко сушене ги използвам! Много съм доволна!

# 562
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
А как ги ползвате тези топки?В смисъл -за колко ползвания ?Дали не задържат бактерии(ако остане неизсушена добре някоя топка-със сигурност),или са за еднократна употреба?.Аз ползвам от обичайните, ММ обаче мрънка заради шума  който вдигат и  се замислих дали да не взема  от тези които сте показали.

# 563
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Топки са абсолютно сухи след всяко ползване. На моите им дават "живот" над 1000 цикъла на сушене, което е предостатъчно.

# 564
  • Мнения: X
Четох,че ако се накапят с ароматно масло, вършат работа на ароматизатор, но още не съм пробвала.

Тук продават едни, които имат резервоар за ароматизатор и пуска по малко, сигурно на принципа на течността за изплакване при съдомиялните.



Топките с шипове набухват и омекотяват много по-добре дрехите от другите, които вършат същата работа като тенис топки, каквито ползвах преди.

# 565
  • Мнения: 3 032
Четох,че ако се накапят с ароматно масло, вършат работа на ароматизатор, но още не съм пробвала.

Тук продават едни, които имат резервоар за ароматизатор и пуска по малко, сигурно на принципа на течността за изплакване при съдомиялните.



Топките с шипове набухват и омекотяват много по-добре дрехите от другите, които вършат същата работа като тенис топки, каквито ползвах преди.
Имам такава..не ми остава аромат,а много трака...самата тя си мирише иначе Simple Smile.Шишето с ароматизатор е за 2 пъти.Не пише едно напълване на топката за колко сушилни е...

# 566
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Топките с шипове набухват и омекотяват много по-добре дрехите от другите, които вършат същата работа като тенис топки, каквито ползвах преди.

Сигурно е така, но заради големия шум не взех подобни. И тенис топките произвеждаха повече шум от сегашните (понеже пробвах няколко пъти да суша с такива в старата сушилня).

# 567
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Едва ли има топки,които да не вдигат шум. Ние ползвахме в началото вълнени топки на всяко сушене,но заради шума сега ги ползваме само за якета с пух. Сушилнята в момента е във всекидневната и мен лично ме дразни шума. Когато ни е готов килера,тогава може да ги ползваме на всяко сушене. Аз лично не намирам разлика във времето на сушене със и без топки,все си е 1:30-1:50 часа в зависимост от количеството дрехи.

# 568
  • Мнения: 303
Вълнени топки си купих от алиекспрес - 6бр. за около 10лв.

# 569
  • Мнения: 2 280
На каква програма да пусна завивка с гъши пух? Нямам такава програма.

Общи условия

Активация на акаунт