Избор на сушилня - Тема 13

  • 50 904
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 339
Здравейте, понеже нямам възможност да изчета цялата тема, моля за мнение за  MIELE TDD 430 WP. Насочила съм се към нея, ако някой я има ще се радвам да сподели дали е доволен.

# 586
  • Мнения: 199
Моля за мнение за сушилните Самсунг серия DV90, и изобщо за марката сушилни като цяло

# 587
  • Мнения: 3 574
Моля за мнение за сушилните Самсунг серия DV90, и изобщо за марката сушилни като цяло

Харесвам ги, но ползвам газова сушилня.
За няма и час всичко е сухо, без щети.
Пералните им също ми допадат, нямам забележки.

# 588
  • Мнения: 2 495
Бърз въпрос-със сушилня Беко съм.Яке с гъши пух на каква програма да пусна-за синтетика или за спортни?

# 589
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
На синтетика, но е добре да имаш топки /тенис или специалните за сушилня/, за да разпухват пуха.

# 590
  • Мнения: 2 495
На синтетика, но е добре да имаш топки /тенис или специалните за сушилня/, за да разпухват пуха.
Да,имам,приготвила съм ги и ще ги мушна в джобовете.
Мерси.

# 591
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
На синтетика, но е добре да имаш топки /тенис или специалните за сушилня/, за да разпухват пуха.
Да,имам,приготвила съм ги и ще ги мушна в джобовете.
Мерси.
Не знаех, че се слагат в джобовете... аз моите ги слагам просто в барабана преди или след да заредя с прането...

# 592
  • Варна
  • Мнения: 1 558
И аз съм го чел това за джобовете, но не мога да разбера защо е по-добре да са там. Някой може ли да обясни предимството на това,топките да са в джобовете ?

# 593
  • София
  • Мнения: 10 586
Аз имам 5 тенис топки (мнооогооо думкат). Слагам 2 в джобовете и 3 свободно търкалящи се.

# 594
  • Мнения: 250
Моля за мнение за сушилните Самсунг серия DV90, и изобщо за марката сушилни като цяло

Ползвам около месец и нещо вече, моята е DV80, доволна съм много!

# 595
  • Мнения: 13 191
Топките за тенис са най-шумните. Вълнените са съвсем търпими, има и едни меки гумени с бодли, които като се стоплят и спират да се чуват.

# 596
  • София
  • Мнения: 10 586
Разликата в цената обаче... 5 топки - 10 лв
Срещу 2 топки +/-18 лв,

# 597
  • Мнения: 13 191
Но пък иначе парите отиват за тапи за уши или за успокоителни...

# 598
  • София
  • Мнения: 10 586
Даа, бе!
Като си добре с нервите, не ти пречат, хах.
Просто я пускам в часовете, в които е ок да се шуми, че сигурно се чува в половината вход, както е в коридора 😂😂

# 599
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Аз вълнените не ги намирам изобщо за тихи, представям си какво е с тенис топките...

Общи условия

Активация на акаунт