Отговори
# 150
  • Мнения: 2 120
Добре дошли на новите момичета и да не се задържате дълго тук.

Имам една молба, но без обиди, моля. Пишете по-грамотно, тук стана нещо като форум за неправилен правопис, а не за искащи бебета. Wink

# 151
  • Мнения: 200
Меги мила, стискам палци  fingerscrossed   и се моля   newsm17  всичко с бебчо да наред.     bouquet  bouquet  bouquet

# 152
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Благодаря ти мила narnia   bouquet

 Момичета сега от сутринта което ми беше кафеникавото зацапване сега видях и кърваво... но пак е много слабо... и незнам, притеснена съм. Предполагам, че ако до утре не ми се засили ще мога да се надявам  #Crazy #2gunfire

# 153
  • Мнения: 239
anna_25, много ти благодаря за отговора. Вече си помислих, че никой  не ми е забелязал въпроса.  Cry Може би при мене е просто съвпадение с обикновена алергия, защото е прекалено рано за друго задъхване.

Megi, и аз имам същото светлокафеникаво, бледо зацапване, а "лелката" ми закъснява вече с 3 дни. Чакам до утре сутринта (в неделя) и ще си направя тест. Но и миналият месец ми беше така, а си прерастна постепенно в обикновена "лелка", иначе преди това и на мен не ми се беше случвало така. Обаче съм чувала пък, че при други момичета се получава подобно нещо и после се оказва, че са бременни. Неведоми са пътищата на женските хормони, когато се бебеправи, така че нека си пожелаем последното да е и нашият случай.  Simple Smile Стискам ти всичките си палци newsm10

Последна редакция: сб, 22 юли 2006, 19:25 от Stela-Maria

# 154
  • UK
  • Мнения: 1 351
Stela-Maria благодаря ти мила и аз стискам всички палци и за двете ни и дано да си бременеем заедно.... на мен още ми е рано за тест а и така ме посъветва зълва ми да изчакам още няколко дена и тогава тест и ще си взема от тук от франция, че тука има поголям избор а и тя нали е лекар и може да пита нейни познати гинеколози кои да ми препоръчат... но дай боже да стигна до тестове... аз до миналия месец правех през ден и бях от спонсорите на производители на тестове но този месец имам напредък без да съм направила нито един тест  Laughing
 Успех на всички тука... Hug  bouquet

# 155
  • Мнения: 264
Здравейте момичета  Simple Smile
Днес сигурно е най-мързеливият ден в живота ми Wink.Цял ден се излежавам в кревата и не съм свършила нищо.
MEGI стискам палци всичко да бъде наред Praynig.От сърце ти пожелавам в понеделник като отидеш на доктор да разбереш,че напразно си се притеснявала и че всичко е наред Hug.Между другото и аз от14 август живот и здраве ще съм на море Simple Smile

# 156
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Stela-Maria, моите първи съмнение се появиха, когато при една разходка на Витоша едвам успях да изкатеря едно баирче. Това се случи около 10-тина дни след зачатие - и до момента при малко повечко усилия се запъхтявам.

_MEGI_ - с теб съм и вярвам, че всичко ще е наред  lovekiss

wish, бъди силна и се радвай, че сте открили проблема навреме - да не се ошашкваш после като мен Simple Smile. Сега много спокойствие, когато вървиш наека е  по-бавничко и полечка.

# 157
  • Мнения: 239
Меги, от твоите уста в божиите уши  newsm44, дано така да стане! А при теб кога е евентуалната дата за нахлуването на червената напаст? Дано да е решила да те пропусне, де  smile3521   Късмет  newsm10

KayRenn, много се надявам и при мене задъхването да е от това, но ми е придружено с алергично кихане, лека хрема и т.н., та затова си мисля, че сигурно е съвпадение. Иначе ми почна като при теб - точно около десетина дни след евентуалното зачатие, после поспря и тъкмо се зарадвах, но то пак продължи с пълна сила направо като истинска алергия. Дано да греша  yes

# 158
  • Мнения: 1 701
zaio, на теб ли ти е мързелив ден? hahaha
Аз какво да кажа? Мързелива седмица? Simple Smile
Не съм станала от леглото, а според препоръките на доктора, май ще остана на легло още двайсетина дни! Не че има кой знае къде да ходя! Вече се радвам, че не започнах работа. само дето го изживях толкова! Сега щях да напускам - сигурна съм! Мразя да разочаровам хората и да злоупотребявам... Simple Smile
От днес от както пия дуфастон гледам по-ведро на живота. Не знам съвпадение ли е, но днес ми беше особено зле преди обеда и аз обвиних за това хапчето. Но поне знам, че като го пия ще задържа бебето! Simple Smile
Телевизора стана моя най-добър приятел. Simple Smile
Stela-Maria, аз се задъхвам също. Особено преди обед, когато ми е лошо. Опитвам се да спя, но се събуждам от това, че трудно дишам. Получавам и сърцебиене от време на време. Понякога ми се струва, че от болка просто мога да забравя да дишам. Не знам дали да свързвам това с бременността си, но понеже повдигна въпроса, реших да споделя!

# 159
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Дойде ми гадната лелкаааааа  newsm45 newsm45 newsm45 smile3514    А толкова много се постара мъжото ми този месец  newsm45 направо ще го разочаровам като му кажа  Banghead tantrum

# 160
  • Мнения: 264
Wish на тебе ти е простено Simple Smile.Твойта задача сега е да лежиш и да пазиш бебчо.Знам,че е много гадно и досадно и се надявам в най-скоро време всичкко да е наред Hug.
Megita не се отчайвай мила.Горе главата другият път ще стане  bouquet

# 161
  • Мнения: 239
Еее, гадост значи Close  #2gunfire  Аз така като за пореден път посрещах въпросната гнусна лелка в последните месеци и направо се чудех, от къде да взема търпението, че да си прехвърля надеждите за следващия месец, запазвайки същото настроение и желание. Ама явно си е изпитание на нервите и трябва да се подложим на него, щем не щем - друг изход освен да изпитваме силата и мъдростта си, няма. Ако някой знае друг и ми го каже, ще го разцелувам  Sick Ами, Меги, успокой се с мисълта, че всяко зло за добро (казват Господ уж си знаел работата), а и поне бебеправенето е сладка работа. А аз подозирам, че лелката й мене ще ме навести до утре... Ще съобщя резултат скоро.   newsm78

# 162
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ох дано да не ти дойде, че не мога да ти опиша колко е гадно само... е ти знаеш де ама ти пожелавам да не го усетиш от този месец нататък... все си мисля, че може и да ми спре и да не дойде повече но колкото повее ходя до тоалетната толков повече се обеждавам, че нямя надежда за този месец...  smile3518 но сега говирих с мъжото ми и той ме успокои поне малко Weary

# 163
  • Мнения: 200
Мегита горе главата мила,  spoko  август може да е твоя месец.  Hug
Stela-Maria стискам ти палци  fingerscrossed  да не те навести гадината  Praynig .
Уиш досадно е да се лежи, (от опит го знам Simple Smile) но щом е за бебчо си заслужава, а и скоро всичко ще е наред.

# 164
  • Мнения: 2 120
Мегита, не е никак важно дали ще разочароваш мъжа си? Я стига, ами да се разочарова, негова работа. ВАЖНО е ти да преодолееш идването  и да продължиш опитите. СЪВЕТ от мен - разредете малко секса, мисля, че изчерпвате материала от честото правене/гледах ти графиката/. Поне през ден, ако си знаеш овуто вече и през два, и ден преди овуто, в деня му и следващия ударно,т.е всичките три дни.   

Общи условия

Активация на акаунт