ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 166
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 173
И сина ми цяла година си правеше планове как ще се премести да живее на спокойствие при баба си като смени училището Grinning, а ние с баща му най-подло си мълчахме. Лятото разбра, че няма да се получи и смени и предпочитанията за училище. Та това са приоритетите на моя 14 годишен - свобода и никой да не му държи сметка за мотаенето.

# 136
  • Мнения: 561
...
Само се маркирам, че ми зачезнаха известията. Simple Smile
...
А за дата гласува ли? Ей така за цвят, дет се вика Wink

Скрит текст:
Косите на Вероника, явно имаме сходни механизми за запомняне, защото и аз така отбелязвам и разпределям. А понеже имам и зрителна памет, после помня думата в кой диапазон от номера е била. Което ми е играло лоша шега при разбъркване на думите и започвах да ги джуркам на листчета. Сега са облагодетелствани с телефони и приложения за флаш карти, ама защо ли им е да се занимават с такива неща.

Мартеа, точно си говорихме с ММ, че в тъмниците няма как да ми се влачи сама (особено ако е много рано и не са пуснали транспорта). Та трябва и аз да се мъкна, а след това да се прибера, за да изпратя дребен на училище. Голямата ми надежда е времето да се развали до тогава Joy
Бабата е колкото немощна, за да ходи и да домакинства на дете, толкова и обсебваща, и изискваща внимание. Има да я залива цяла вечер със спомени, онова малкото няма да може нито да я прекъсне, нито да си напише домашните. Съвсем скоро го преживя в телефонен разговор. Трябваше да направят интервю на родители, баби и дядовци относно спомените им от световното 94г.  Ей, тази моята майка като захапа телефона - 1час спомени Simple Smile Ще рече човек, че тя е била на терена. Правя жестове на щерката да я прекъсне и да ходи да пише домашно, а тя ме гледа жално. Накрая ѝ издърпах телефона, обясних на майка ми, че сега спомените трябва да бъдат и записани все пак, и приключих разговора Simple Smile 

Дали ще е безопасно? Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

# 137
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Joy

# 138
  • София
  • Мнения: 6 094
Опасно ще е, но ти си смел.

# 139
  • Мнения: 1 812
Кураж, на френската среща имаше един татко, издържа ни май около час и половина Smiley Wink

# 140
  • Мнения: 4 076
Кураж, на френската среща имаше един татко, издържа ни май около час и половина Smiley Wink

но не му беше леко. Личеше си в очите му.

# 141
  • София
  • Мнения: 2 686
На нашата мамешка ФЕГ среща имаше 1 татко - оцеля човекът Simple Smile
Ех, изпреварили сте ме, не го видях да говори, но той беше татко с мама.

Аник, веднага ти казвам на моята какви бръмбари за местене и бяха влезли, когато искаше да се мести в 35-то: Никак не харесва как обяснява госпожата, а в 35-то има приятелка, която пък много хвали тяхната госпожа.
И на фона на общото и нещастие, че не е в ИГ, беше решила там да се мести.
Явно и отлежа в главицата и сама се отказа (поне не е коментирала последните седмици).
Кой знае при това детенце какво е положението

# 142
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ако вземе и Цецо да дойде (който подозрително мълчи btw... Thinking Joy ), двамата биха могли да ни изтърпят около 3 часа, което ще бъде рекорд. Simple Smile

# 143
  • София
  • Мнения: 532
Да си поделят тегобата, викаш Joy

# 144
  • Мнения: 4 076
Ако ще делят, тогава за 45 минути ще им се получи.

# 145
  • София
  • Мнения: 2 768
Не успявам да пиша толкова често напоследък, че се натрупаха задачки. Докато се включа захващате нова тема и така пропускам половината дискусия  Laughing

За думите, не съм ги броила и аз, напоследък не е такова бясно темпото с новите думи, но пък за сметка на това има екзотични такива Flutter.

Френските майчета, много ви се радвам на готината групичка, с удоволствие чета вълненията ви, не ни досаждате никак  Hug Дано се изяснят Фучовете при вас, и да има възможност всяко дете да следва желанията си!

M.I.A. И аз също си мислех, как бих "зачислила" детето на бабата, обикновено така се случва, че баба-внуче са голяма комбина, така всички ще бъдат щастливи, а и съм жалостива, така ще спестиш дългото пътуване на щерката. Но разбира се, зависи си всичко от конкретната ситуация.   Peace BTW щерка ти да не е зодия "близнаци", че писаното е много типично за разсеяни близнаци
Скрит текст:
визирам себе си

Jiema  ще ми е интересно и на мен да науча за отказ от високобалово и желано училище.  

Ella1020  вярно , ли сте с 21 часа немски? Щерката има "само" с 18  Laughing

Слънчевата Много хубаво си го написала  bouquet

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 18:23 от звездица

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 926
Класната им е измислила още 3 часа (взе им един свободен блок + още един извънреден)

# 147
  • София
  • Мнения: 6 173
Ella1020  вярно , ли сте с 21 часа немски? Щерката има "само" с 18  Laughing

Не зная в кое училище е детето на Еlla1020, но и в НЕГ са по 21 - 5х4 +1. Даже са 22, защото и ЧК е немски.

# 148
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
И в Първа имат 21 часа английски + 1 час на класа.

# 149
  • Мнения: 11 818
Тъй като ФУЧ по ФЕ на ФЕГ стана общо достояние, да кажа, че в крайна сметка са образували 2 групи, но не знам по колко деца.

Общи условия

Активация на акаунт