ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 143
  • 741
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Моят е отговорен  по отношение на вещи и точност. За целия си живот е губил няколко неща само, даже не мога да ги изредя, и ходи на срещи поне 10 минути по-рано. Като тръгваме за някъде и гоним час винаги стои на вратата и дава зор. Никога не закъснява. Яде почти само джънк, отвреме навреме успявам да пробутам по някой плод и зеленчук, сервирам му ги в стаята да си боцка докато учи, а е слаб като щиглец. Помага с домакинството когато сме вкъщи и вижда, че не може да изклинчи. Ако му оставя нещо за през деня, когато сме на работа, напоследък не го прави. Чете средна работа - каквото му харесва, задължителната програма я мрази. Изобщо доволна съм от поведението на детето.
Пусти мързел обаче ...

# 391
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
ninanb, честита да бъде наборката! Браво на децата - всичко да си оправят и почистят след купона, похвално е!!!

Страхотна посока взе темата и ми е много приятно да чета Heartpulse

# 392
  • Мнения: 13
Ако някой все още се интерисува от свободното място в Първа немска - вижте инфото на сайта 91 Нег. Успех!

# 393
  • Мнения: 184
Обявиха го все пак, след една седмица.

# 394
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ти да видиш...Тези от НЕГ са като бонбони "асорти" - има и кофти, има и вкусни. Много добре, че са обявили мястото. Дано някое девойче си осъществи мечтата!

# 395
  • Мнения: 892
Хайде, че преполовихме 1 срок, закога ще се мести ....? А и последното  преместено девойче от 73то нали не беше “планово”, та би трябвало сега НЕГ да си изравнят уравнението, ама пък и аз какво разбирам от математика ...

# 396
  • Мнения: 98
Моето момиче вече се адаптира.Е ,от време на време и става по- мъчно ,но се справя.Учат много,всяка седмица контролно на 60 думи и на следващия ден  на граматика. Вече има 7 оценки по език.Доволна е  и от училището и от пансиона.И  с момичетата от стаята си паснаха.Всеки ден минават на проверка за чистота в стаята и е едно чистене, и миене,защото се пишат оценки.Когато имат 6 са най-доволни 😊.Сега 11 клас организирва бал за хелоуин.Ще имат обмени, с АЕ в Холандия,но още незнам на какъв принцип ще е записването,според мен по успех,но незнам.Те ще кажат като му дойде времето.

# 397
  • София
  • Мнения: 6 182
saffron, същото си помислих. Защото си набелязах зетьове Joy

# 398
  • София
  • Мнения: 1 326
Еее, чудесно описваме децата си!
А дали не е време да се организираме за срещата? Деветокласната тема почнаха преброяването след нас, а вече са готови с бройката и почти мястото Wink
Аз заминавам за седмица, но ако някой се захване с преброяването, може да ме брои за която и да е от датите без 15 и 16 ноември (пак ме няма Wink )
Да се преброим, та и кръчмичка да уредим!
Моето предложение е за "Пей сърце" на Георги Софийски 32 http://peisarce-bg.com/sedmicho-menu . Ей, все не мога да сложа линк нормално...
Лошото е, че не е близо до метро, ама като се разприказваме, може и направо нощния транспорт да търсим Heart Eyes

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 15:38 от Fair Lady

# 399
  • Мнения: 892
Lusi14, в Ловеч ли е девойката? И аз си мислех да го пратя там на “целодневно обучение “ и пансион. И без това все мрънка, че вече иска да е самостоятелен, разбирайте “да си живее сам” ( демек без нас). Щеше да има подсигурени поне 4 часа следобедно учене по немски🤩, а сега ми излиза с номера, че внимава в час и затова нямал нужда от много учене вкъщи..

# 400
  • София
  • Мнения: 2 113
Моето момиче вече се адаптира.Е ,от време на време и става по- мъчно ,но се справя.Учат много,всяка седмица контролно на 60 думи и на следващия ден  на граматика. Вече има 7 оценки по език.Доволна е  и от училището и от пансиона.И  с момичетата от стаята си паснаха.Всеки ден минават на проверка за чистота в стаята и е едно чистене, и миене,защото се пишат оценки.Когато имат 6 са най-доволни 😊.Сега 11 клас организирва бал за хелоуин.Ще имат обмени, с АЕ в Холандия,но още незнам на какъв принцип ще е записването,според мен по успех,но незнам.Те ще кажат като му дойде времето.

Не можах да се сдържа да изразя гордост и задоволство публично 😉 Браво и за контролните, и за дисциплината и за инициативите. Най-вече браво на дъщеря ти, че се справя и ѝ харесва!🍀

# 401
  • София
  • Мнения: 7 035
Вашите деца оплакват ли се от потене на дланите? Синът ми казва, че му се потят, но нали често е с телефон в ръце, не зная да се притеснявам ли?

# 402
  • Мнения: 98
Lusi14, в Ловеч ли е девойката? И аз си мислех да го пратя там на “целодневно обучение “ и пансион. И без това все мрънка, че вече иска да е самостоятелен, разбирайте “да си живее сам” ( демек без нас). Щеше да има подсигурени поне 4 часа следобедно учене по немски🤩, а сега ми излиза с номера, че внимава в час и затова нямал нужда от много учене вкъщи..
Да ,в Ловеч 😊.

# 403
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Не мога така кратичко да го опиша младежа. По нещичко прилича почти на всеки от темата.

ninanb, честита ти пораснала девойка!

Lusi14, поздравления за смелостта и на двете ви! Аз, че съм с две момчета, не съм си и помисляла да учат в друг град. Те нямат и алтернатива, извън родния, де.

За заведение за срещата, една идея и от мен - Хаджидрагановите къщи или Хаджидрагановите изби. Едното беше близо до гарата, а другото - почти по средата между метростациите НДК и Сердика.
Доволна съм от обслужването, дори при пълно (според мен) заведение.
Като дата - гласувах, но се чудя дали да не си махна гласа, защото реално мога на почти всяка дата. Имам едно пътуване, но мога да го нагодя, според нашата дата.

# 404
  • София
  • Мнения: 2 113
buni, защо да е притеснително това? Мисля, че в тази възраст и потенето е по-засилено, а дали глава, ходила, длани... лична особеност.

Общи условия

Активация на акаунт