ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 290
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 818
Да се включи и една кандидат свекърва. 😉 Само добри, умни и гальовни снахи. Голям избор има за нашите умни, но отвеяни момчета. Но, гладни няма да останат девойките поне, аз ще им правя гофрети, а сина палачинки. 😉
А ако са с шоколад офертата става много сериозна Smile

# 466
  • Мнения: 198
Да се включи и една кандидат свекърва. 😉 Само добри, умни и гальовни снахи. Голям избор има за нашите умни, но отвеяни момчета. Но, гладни няма да останат девойките поне, аз ще им правя гофрети, а сина палачинки. 😉
А ако са с шоколад офертата става много сериозна Smile
Задължително с шоколад ще бъдат банановите палачинки на набора. А, може за разкош и с домашно сладко от боровинки. 😉

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 561
Да се включа и аз, сакън мойто да не остане неизбрано! Имам си един чувствителен младеж, който еднакво лесно общува и с момчета и с момичета. В резултат много приятелки момичета, на които решава любовните драми:grinn: Атлетичен, кара колело, плува, но с никакви артистични заложби. Вкъщи помага, но след мое настояване, за сметка на това готви страхотно и то по негово желание! Та която го вземе гладна няма да остане:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Иначе комбинаториката му се стовари яко на главата. След като на входното е с пълно 6, то на това контролно има 3,67! Не помня да е имал чак такава ниска оценка по математика, той обаче гордо си лепнал резултата на "сторито" на инстаграм! Но явно наистина е зле положението с този дял, защото школото ми дава по мат, че е първи в класа.
Испанския лети с пълна сила, той ми се струва че енергоспестяващ го раздава. Записа нов спорт-тенис на маса, плейстейшъна всяка свободна минута, ако не е скачен на телефона!
Жалко, че не мога да се включа в срещата.

# 468
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Да се включи и една кандидат свекърва. 😉 Само добри, умни и гальовни снахи. Голям избор има за нашите умни, но отвеяни момчета. Но, гладни няма да останат девойките поне, аз ще им правя гофрети, а сина палачинки. 😉
А ако са с шоколад офертата става много сериозна Smile

И аз се размечтах... какви прекрасни момичета има тук. Позаплюх си няколко. И ще правя... и палачинки и гофрети, питки и козунаци Simple Smile
Не че нещо, ама ме бива с тестото. Обичаме се някак.

# 469
  • Мнения: 264
О, щом палачинки и гофрети ще има, да си кажа и аз Simple Smile Артистична натура, пее, рисува, свири на пиано. Последното тази година мина на втори план, френският бил по-важен.  Astonished  Умерено суетна. За разлика от майка си обожава да пазарува дрешки и мазила. Нежна душа. Аха, да ми се сопне, да се изрепчи и после ме поглежда с едни такива големи очи, гушва ме и ме обезоръжава. Не може да ѝ се скара човек. Отговорна е. Домошар. Обожава да прави сладкиши. Последният кулинарен шедьовър беше някакъв японски десерт мочи.

# 470
  • Мнения: 1 818
О, щом палачинки и гофрети ще има, да си кажа и аз Simple Smile Артистична натура, пее, рисува, свири на пиано. Последното тази година мина на втори план, френският бил по-важен.  Astonished  Умерено суетна. За разлика от майка си обожава да пазарува дрешки и мазила. Нежна душа. Аха, да ми се сопне, да се изрепчи и после ме поглежда с едни такива големи очи, гушва ме и ме обезоръжава. Не може да ѝ се скара човек. Отговорна е. Домошар. Обожава да прави сладкиши. Последният кулинарен шедьовър беше някакъв японски десерт мочи.

Моми французойки си отглеждаме Two Hearts

# 471
  • София
  • Мнения: 6 105
Да се изкажа за заведение. Предлагам да не е много претенциозно, без жива музика, с универсална кухня и да е удобно с транспорта.
"Пей, сърце" е чудесно място, но наистина не е много подходящо като местоположение предвид отдалечеността му от метрото.
"Хаджидрагановите къщи" - споделям мнението на Цецо. В "Избите" не съм била. Иначе там може да се направи резервация през Реззо.
"Mr. PIZZA" на ул. Верила. Уф! Тук колкото пъти съм влязла, все съм съжалявала, но ако го изберете, идвам. Трябва само да уточним, че не искаме да сме на втория етаж, защото там е ужасно задушно.
"Кривото" - отдавна не съм ходила, но по спомен не беше лошо и място има.
Другото, за което се сещам е Garden House. С хубава зимна градина е. Не помня обаче какви бяха цените им, а не мога да вляза от служебния компютър в сайта им.
Аз лично съм за "Халбите". В центъра е. Кухнята ми харесва, наливното вино е добро, има различни видове бира. Освен това ни търпят. Blush

Да си похваля и аз момата, че както написа някой, непохарчена ще остане. Joy
Каква домакиня е, съм ви показвала със снимков материал.
Можете да сте уверени, че с нея няма да ви е скучно. Това да подпали нещо в микровълновата, да омаже цялата баня с течен сапун, така че да сте Руски държавен балет върху лед - нищо работа за нея. Ако имате неносени маратонки в гардероба и се притеснявате, че  изостават, тя ще ви отмени. Все по изкуство ще ходите. Това рисунки, изрезки, мъниста, пайети са по целия под.
И да си знаете - винаги е права! Дори когато не е права, пак вие сте кривите.

... Здравословно си се обича ...
Ох, колко е жизнеутвърждаващо е това. Много ми хареса. Joy

# 472
  • София
  • Мнения: 2 688
saffron-че, имат и вино, обаче ще те излъжа дали освен наливното имат друго. ММ много обича да купува вино и направо ми е деформирал небцето, но наливното им го пия.

maman_ours, този десерт звучи любопитно Simple Smile

Хаха, а аз питах щерката като толкоз мърмори от френската не иска ли да ходи в немската, ама не ще Simple Smile
а толкоз ме е яд - имаме и роднини и приятели в Германия и Австрия, но кръвта тук нещо замълча (едната ми прабаба всъщност е австрийка, но се е оженила за прадядо ми тук).

Какво значи, че сте се отчели на Спунк, или нещо таквоз? Анкетата ли имате предвид, или нещо пропускам!?

# 473
  • Мнения: 198
И да си знаете - винаги е права! Дори когато не е права, пак вие сте кривите.

Спунк, тук не се знае кой ще наделее🤔, девойката, набора или свекито.А,като се включи и тъщата... Ооо.междузвздни войни ще бледнеят. 😜

# 474
  • Мнения: 4 605
Сънчо, пишем лични на Спунк, за да ни "преброи".

# 475
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Aз докат' се включа и разпределението се случи. Joy Ако някоя девойка обича пържени яйца с всичко, което се сетите, омлети и яйца на очи - да знаете, че има един момък, който е много добър в приготвянето им. Joy За тънка талия може да прави и палачинката от овесени трици (ако някой е бил на дюканската диета се сеща за какво говоря). С това се изчерпват кулинарните му възможности към момента. По лъвски обаче е щедър на комплименти, когато храната, приготвена от друг, му хареса. Simple Smile

# 476
  • София
  • Мнения: 6 105
Спокойно, Сънчо, преброила съм те.

Наливното в Халбите е No Man's Land.

# 477
  • Мнения: 4 113
Спунк, голям смях с твоята щерка Simple Smile
За Халбите - за!

Моята може мусака, омлети, палачинки. Може корейски сандвич, но по-добре да не знаете (съдържа ролца от раци и сладко от ягоди, едновременно). Лютеница, питка и козунак може с баба си. Много обича да готви с приятелки. Последно правиха курабийки в някакви там специални формички - подарък за рожден ден на нейна приятелка, също к-поп фенка. Трябваше всяка курабийка да представлява някакъв знак на конкретен човек от групата, която слушат. Беше купила продукти като за две-три средно големи квартални сладкарнички. Въртяха се цял ден в кухнята, пекоха, опитваха, пекоха, опитваха, крякаха, проветряваха, кашляха (защото печка, дим, нали). Накрая имаше точно 7 останали курабийки - всяка отговаряща на членовете на групата. Не знам дали са били ок, така и не успях да опитам. После, две-три седмици след сладкарското преживяване, открих разтопен шоколад в една от теменужките. Иначе, добре си беше почистила.

# 478
  • Мнения: 561
Кратка обява:
"Симпатичен младеж, артистичен, забавен и малко разсеян си търси момиче, чиято майка е приятел с тестото, месото и сладките"
Благодаря!

# 479
  • София
  • Мнения: 12 084
Циганските пазари на булки ряпа да ядат! Joy

Общи условия

Активация на акаунт