ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 111
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 5 131
Комбинаториката май тепърва ще ни се стоварва на главата като резултат, защото вчера, недоволна, спомена за някакво контролно и по съдържанието на един от въпросите някак натам ми отиват нещата - нещо за 6 перли и окръжност (възможен ли е този въпрос на контролно, питам се сега, докато го пиша). Пусто да разбирах от математика, по-начетено да се изкажа, ама на, това е положението. Питах няколко пъти дали пък не трябват допълнителни уроци по математика, рязко ме отряза, наред било всичко.
Възможен е. 6 елемента в кръг могат да се наредят по 5! (5 факториел, това е произведението на естествените числа от 1 до 5) различни начина. Като фиксиране единия елемент ( защото при кръгово нареждане нямаме начало и край), останалите 5 елемента са пермутации.

# 481
  • София
  • Мнения: 1 819
За комбинаториката дори не искам да си помисля. Добре, че няма да имат тест върху нея.

За срещата съм на линия. Нямам претенции за заведение.

А колкото до хвленето, ами то не е за говорене. Няма и помен от милото ми, сговорчиво и добро дете! Сега е усвоила сарказма до висша степен и вече ме е страх да си отворя устата от ужас какво ще чуя.

# 482
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Циганските пазари на булки ряпа да ядат! Joy

Абсолютно! Направо на сбирката с по една табелка и ще организираме наддаване.

Още един глас за Халбите.

# 483
  • София
  • Мнения: 7 056
Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy

# 484
  • Мнения: 1 812
Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Аз да казвам ли, че моята е сгодена тук от раждането или да го пазя в тайна, докато се осъзнаят младите Relaxed Почти индийски сериал заформихме Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 485
  • София
  • Мнения: 2 768
Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Слънчевата, а каква е следващата фаза, да сме подготвени 😆

# 486
  • Мнения: X
Горда тройка на комбинаторика и още една по френски. За 2 дни - две.
Ама аз съм подготвена от години. Брат ми навремето в първа и той така, а хем беше учил английския 7 години преди това.

# 487
  • Мнения: 11 818
Леле, само да ви чуят, прочетат децата, тежко ви!! Na_Vesi_Pateto, а теб жена ти! Satisfied
И, казах ви, трябва направо среща с тях!
Ох, как се посмях пак.. Направо си е смехо-терапевтична темичката ни!

За "Халбите" съм и аз ЗА, не беше лошо наливното вино онзи път, особено след 3-тата чашка..

Но явно наистина е зле положението с този дял, защото школото ми дава по мат, че е първи в класа.
Това пък къде се вижда?!

# 488
  • Мнения: 890
Три плюс три за два дни = шест за един... Едва ли това е комбинаторика някаква; Мила ми Мартеа, точно като теб се чувствам, особено неначетена, като ми говорят математически. Ганис все едно се е изказала нещо на китайски, само че на кирилица ...

# 489
  • София
  • Мнения: 11 998
Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Помня, как да не помня - изпущих го тогава. Smirk

Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Слънчевата, а каква е следващата фаза, да сме подготвени 😆
Формиране на родителски тройки. Joy

# 490
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Леле, само да ви чуят, прочетат децата, тежко ви!!
Ти мани майтап, ама точно онзи ден си мислех, че трябва малко да се спра с описанията, че мойто чадо ако прочете тук и се разпознае, може ненадейно и неочаквано, и изведнъж да изчезна от форумЪ. Simple Smile

Формиране на родителски тройки. Joy
JoyJoyJoy Задавих се, бе, жена.

# 491
  • София
  • Мнения: 2 768
Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Помня, как да не помня - изпущих го тогава. Smirk

Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Слънчевата, а каква е следващата фаза, да сме подготвени 😆
Формиране на родителски тройки. Joy
  Joy Joy Joy

а каква ще им е задачата   Mr. Green

# 492
  • Мнения: 253
Като сте почнали да ви похваля още един  младеж. Отговорен и мил. Простира, чисти и подрежда без напомняне. Много чувствителен и добра душа. Държи много на приятелите си, макар, че в старото училище имаше само с  девойки приятелства. Спортува плуване и ски. Това не пречи по ФВС във ФЕГ да има тройка. Има болки в коляното от един месец, заради бърз растеж, ходи с бандаж на коляното, но това не умилостиви госпожата по ФВС.
По комбинаторика горда четворка.
Майка му ще е супер свекърва - обещавам.
За срещата не съм много сигурна, ще направя всичко възможно да дойда.

# 493
  • София
  • Мнения: 11 998
Цитат
Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Помня, как да не помня - изпущих го тогава. Smirk

Санака, явно това е нормална фаза. И ние минахме през нея, помниш ли? Аз даже го сгодих моя за девойката на Лу. Joy
Слънчевата, а каква е следващата фаза, да сме подготвени 😆
Формиране на родителски тройки. Joy
 Joy Joy Joy

а каква ще им е задачата   Mr. Green

До тази фаза не сме стигнали още. Laughing

# 494
  • Мнения: 4 073
Кативики, и моята тича за норматив с навехнат глезен и наглезенка. Няма това-онова.

Общи условия

Активация на акаунт