ОСМОКЛАСНИЦИ шестици редят, мама и татко в Школо ги следят

  • 29 039
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 688
Стига де, моят ерген ще си остане Confounded
Е как,  нали сме наши хора?  Хммм Innocent
+1 брой зет за варненската девойка Simple Smile

# 526
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
То хубаво вървим към сватосване, но следващият етап е с много неизяснени параметри. Joy

# 527
  • София
  • Мнения: 2 768
Стига де, моят ерген ще си остане Confounded
AniK споко, и още аз не съм пуснала обявление за способностите на моята щерка
Ама то тук много прекрасни девойки, с разнопосочни дарби и хобита, та реших да си замълча, че няма кой знае какво да похваля- ни готви, ни чисти, ни пере   smile3505
Само свири на китара, спортистка и умница  Embarassed. Ако я искаш такава-  харизвам я.  Laughing
 

# 528
  • София
  • Мнения: 11 961
Сега се замислих за този неучебен, но присъствен ден. Ако не отидат, къде ще им напишат отсъствията? Отсъствие се пише за конкретен час, а часове няма да има... Thinking

# 529
  • София
  • Мнения: 7 023
Sad
Стига де, моят ерген ще си остане Confounded
И моят, не стига че нищо не върши, ами и никоя блага тъща не се презентира с приготвянето на чудни дюнери само с месо и картофи (това е любимата му храна) Sad
sanaka, нашите са на кино. Опитали да изкръшкат предварително, но класната ги е предупредила, че изисква присъствие.

# 530
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Само свири на китара, спортистка и умница  Embarassed. Ако я искаш такава-  харизвам я.  Laughing
 

Да си свирят дует, викаш Grinning Ако залюби и математиката покрай девойката, ехееее, да си тънат в глад и мръсотия, но умни и с песен на уста Grinning

Алексче, още не съм го поФалила тук, та си викам ще стане разпределението без моя хубостник Joy

# 531
  • Мнения: 11 818
Във ФБ на стената на моя приятелка учителка имаше дискусия кое е довело да решението за този "неучебен, но присъствен ден". Според включилите се учители, това е направено заради реакции на родители на деца в по-малките класове в стил "ама аз какво ще го правя като не е на училище, а денят е работен".

# 532
  • София
  • Мнения: 2 768
Само свири на китара, спортистка и умница  Embarassed. Ако я искаш такава-  харизвам я.  Laughing
 

Да си свирят дует, викаш Grinning Ако залюби и математиката покрай девойката, ехееее, да си тънат в глад и мръсотия, но умни и с песен на уста Grinning

Алексче, още не съм го поФалила тук, та си викам ще стане разпределението без моя хубостник Joy
AniK
А тя покрай него пък немския и ще бъде идилия. Абе
важното е либоФ да има ❤

# 533
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Т.е. правят учителите бавачки на малките за един ден. Ами направо да го бяха направили  учебен...Изискват присъствие от учители и ученици, пък няма да учат. Много умно.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 12:13 от Adora Belle Dearheart

# 534
  • Варна
  • Мнения: 3 232
О Слънчи,  благодаря,  ние с вашето семейство имаме астрална връзка Simple Smile) Пък и спортист човека,  ще се разберат.
Ани,  и без поФала ще го вземем,  тъй да се каже,  знаем се от наа.аните памперси Simple Smile)

# 535
  • София
  • Мнения: 2 768
Ей сега настана наддаване за момчето на АниК, а тя се бе притеснила, че непродаден ще остане 😂

# 536
  • София
  • Мнения: 2 113
Аз пък харесвам идеята са се организират занимания извън училище - музеи, галерии, филм. Ако това не бяха внезапни решения, а традиционното положение при избори, щяха да си го планират и да е смислено!

# 537
  • София
  • Мнения: 1 533
Във ФБ на стената на моя приятелка учителка имаше дискусия кое е довело да решението за този "неучебен, но присъствен ден". Според включилите се учители, това е направено заради реакции на родители на деца в по-малките класове в стил "ама аз какво ще го правя като не е на училище, а денят е работен".
Много е възможно, но пак няма смисъл, защото присъствието за спортен празник или водене някъде навън пак ще е за 3-4 ч. макс. И пак трябва да търсиш вариант кой да ти го вземе, гледа, води... Спортните празници обичайно ги организират от 10 ч. Изобщо недомислена работа... Аз с интерес чакам да видя дали у-щето на момите ще "отсвири" (извинете малко грубия изказ, но тоз министър не ми е любим) заповедта на министъра и хич няма да ги вика децата. Засега поне така ни уверяват.

# 538
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Аз пък харесвам идеята са се организират занимания извън училище - музеи, галерии, филм.

И аз, но в конкретния случай няма нищо организирано (говоря за набора). Надявам се поне децата сами да се организират нещо.

# 539
  • Мнения: 11 818
Jiema, има и училища, в които не се провежда гласуване. Но да, като цяло не е обмислено никак добре на практика.
Иначе и аз харесвам подобни инициативи извън училище и смятам, че са много полезни и необходими дори за децата.

Общи условия

Активация на акаунт