Лъжат ни яко на топла точка в Т М@аркет

  • 3 112
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 573
Те хората ги купуват там кюфтаците като ги намалят след 19 ч. Не се притеснявай, изчезват за секунди. Че и са на далавера.

# 16
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 332
добре де , когато купуваш кюфтета/кебапчета в тарелка и на етикета е написано 8 бр.х 60 гр   и след изпичането станат по 40 гр тогава какви са ти разсъжденията? - пак си излъгана ли?
масово в топлите витрини се предлагат стоки с изтичащ срок на годност. и понеже различните производители предлагат различни по грамаж кюфтаци (в суров вид) за това на етикета се пише грамажа на суровото кюфте от което е получено печеното. иначе колкото повече се пече, толкова по-леко ще става. не виждам как ще се знае грамажа след изпичане след като не го мерят на кантара.


Аз лично, не ям. Просто сигнализирам за голямата измама. Мисля, че така е редно. Хората трябва да знаят такива неща.
тук да не е бюро за оплаквания/сигнали ? объркАла си адреса явно.  Laughing

# 17
  • Мнения: 87
Аз лично, не ям. Просто сигнализирам за голямата измама. Мисля, че така е редно. Хората трябва да знаят такива неща.
тук да не е бюро за оплаквания/сигнали ? объркАла си адреса явно.  Laughing

Не мога да разберая това заяждане, все едно вас нападам.
Нормално е по форуми, да се коментират тези неща - цени, поскъпвания, промоции и измами.
Защо тогава има теми за различните верриги, гледам доста хора коментират цените и подобни
Какво лошо има? Когато ни лъжат някъде, нормално е да се сподели по форуми, за да знаят повече хора.
Не виждам проблема - нали се казват факти, нали се казва истината?

# 18
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 332
я по-добре ни кажи къде не ни лъжат с 50% , та да ходим там да пазаруваме ?  hahaha

# 19
  • Мнения: 87
я по-добре ни кажи къде не ни лъжат с 50% , та да ходим там да пазаруваме ?  hahaha

Когато ни лъжат някъде, нормално е да се сподели по форуми, за да знаят повече хора.
Не виждам проблема - нали се казват факти, нали се казва истината? Какво лошо има в това?

# 20
  • Мнения: 46 572
При различните видове топлинна обработка теглото е различно, затова се пише само в сурово състояние.
Това важи за всички ресторанти, магазини и т.н., не само в Т-маркет.

# 21
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 293
Аз съм изключително доволна от нашия Т-маркет - персонала е винаги изключително любезен и пазарувам от там месо в тарелки има и телешко вече така че непрекъснато повишава качеството но и цените започнаха да повишават Simple Smile Да знам че ще кажете че говоря за друг магазин но при нас сякаш не е същия като в София Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 518
А когато избирам месо и искам да ми го смелят ,кога е редно да претеглят?
Според мен след като е смляно.
В Дар ми го претеглиха преди смилане и в къщи видях,че е с 50гр по-малко Angry

Масово пълнят месото с вода и течности, за да ни обират.
Но проблемът тук е, че Т М@ркет са много нагли - това са цели 50% измама.
Ако купиш 30 кюфтета, реално  им даваш 21лв, пък получаваш като за 14лв. Подаряваш им 7лв.
Това са 33,33% и освен това всичко се претегля преди термична обработка, независимо дали си го купуваш в кварталната кръчма или в най-невероятният ресторант. Ти какво очакваш? Готвят го, мерят го и ако не е достатъчно го изхвърлят? Ми... Не. Ресторантите поръчват пържоли по 200гр (примерно) и не ги мерят, направо в котлона. А ако реално е 180гр здраве да е, 20гр знаеш ли колко е, освен че е 10%.

# 23
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 332
я по-добре ни кажи къде не ни лъжат с 50% , та да ходим там да пазаруваме ?  hahaha

Когато ни лъжат някъде, нормално е да се сподели по форуми, за да знаят повече хора.
Не виждам проблема - нали се казват факти, нали се казва истината? Какво лошо има в това?
тук всички ще ти кажат, че се лъже навсякъде. това са около 99% понеже обичаш процентите. не казваш нищо ново и неизвестно. за това те попитах да кажеш къде не лъжат. това ще е новина за всички ни.  Laughing

При различните видове топлинна обработка теглото е различно, затова се пише само в сурово състояние.
Това важи за всички ресторанти, магазини и т.н., не само в Т-маркет.
бъркаш се. само в Т-маркет ни лъжат с цели 50%   hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 4 549
В нашия квартал Т-маркетът е основен магазин. Приличен е. Месото, специално, им го харесвам. Кайма взимам оттам и ми я мерят винаги след смилането. Преди това само ориентировъчно, за да видят дали ме устройва количеството. Готвените им манджи не струват. Застояват и изглеждат много зле. Но има хора си купуват. Всеки си знае за него си.

# 25
  • Мнения: 11 573
Какво готвят?

# 26
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 332
нищо. докарват им сготвени.

# 27
  • Мнения: 11 573
Аз мислех, че пише за готвено от магазина.
Иначе, тарелки..

# 28
  • Мнения: 46 572
Не знам къде ги готвят, но при нас имат топла витрина като в другите супермаркети, готвят всякакви манджи от типа на мусака, картофи на фурна, ориз, боб и подобни. + всякакви салати от типа на руска, мексиканска и т.н. Много се купуват, винаги има опашка там, което ми е странно предвид цените. Само веднъж взех 2 чушки бюрек, стигнах до касата и ги върнах. 8 лв. Laughing че аз ще ида в близкия ресторант за тази сума.

Иначе като цяло е ок, доволна съм. Сега въведоха и каси на самообслужване, не съм срещала в други магазини.

# 29
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 332
топлата витрина се изразява предимно в скарата. тя е на място. останалите манджи се готвят някъде и се доставят в тавички. на мен ми се е случвало да видя леко охладени (почти замръзнали) гозби.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт