Снощи катастрофирахме на Петолъчката

  • 2 898
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Чакайте никой не пише антирасистки неща. Скачате малко повече. Както има и българи,които лъжат така и цигани. И при едните има добри и лоши хора и при другите. Факт е, че е трудно да се интегрират и за едната страна и за другата. Нека не изместваме темата. Момичето е катастрофирало и нека я успокоим и покажем, че можем с нещо да помогнем. Поне с добра дума. Peace

# 16
  • Мнения: 46 518
Важното е, че сте ЖИВИ ...

Не е проблемът в расата, а в каруцата без светлини, има много смъртни случаи, ужасно е, но някои хора нямат акъл в главата.
За коланите- дано ви е за урок, ударът е бил по-лек от един челен с друга кола, мислете за следващия път  ooooh!

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Eто затова ми се свива сърцето всеки път, когато сме на път, или когато са близките ми на път.
Отървали сте се с най-малкото зло.
А на тези от каруците трябва да им се търси отговорност за това, че са крали и заради това, че са предизвикали ПТП. Затова нямам вяра в полицията, защото не е на мястото си и защото нищо не върши.

# 18
  • Мнения: 25 615
Затова нямам вяра в полицията, защото не е на мястото си и защото нищо не върши.

Че смеят ли? Нали веднага ще ги нарочат за расисти! ooooh!

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Затова нямам вяра в полицията, защото не е на мястото си и защото нищо не върши.

Че смеят ли? Нали веднага ще ги нарочат за расисти! ooooh!

Кой,  циганите ли? Те ли са по-висшата инстанция ooooh!, май така стана вече, те да определят дали да ги съдят или не.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Важното е, че сте добре!

Не мисля, че е расизъм това, че законите важат различно за малцинствата и за "мнозинствата" - ако бяха българи, с редовни документи и несформирали веднага тумба за дезинформация - полицаите щяха да ги задържат, убедена съм. Да ме прощава Хелзинския комитет, ама все повече сме дискриминирани в собствената си държава! #Cussing out

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Не ми говорете за расизъм много моля. Прости мангали са за мене и е така. Тольо крещеше на единия, че за малко не му е убил детето, а ония му се хилеше. И българи да бяха пак така щях да ги нарека. Но те крали и бягали, без светлини, за да не ги видят горските. И да му е... и интеграцията. Сега са си по къщята. Каруцата гражданска няма, ква гражданска, те и документи за самоличност нямаха. А добре, че бяха добре. Ако мъжа ми трябваше и да ги лежи изродите по - лошо щеше да е. Така, че не расизъм ами незнам какво изпитвам. Закони за тях няма. Отишъл в спешна помощ със счувен нос. Като няма документи и здравни не плаща. И какво стана потрошиха ни колата, изкараха ни акълите присмяха ни се и пари се пробваха да вземат. Чесно аз си мисля, че малко им е бил. Трябваше да ги изкъртят от бой. Предната седмица пък цигани ме обраха и документите ми заминаха. Та значи за една седмица тия изроди ни струват 10 бона. Не говоря за нормалните цигани, а за ония грозни същества дето се хранят от кражби и не фигурират никаде.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Не мисля, че е расизъм това, че законите важат различно за малцинствата и за "мнозинствата" - ако бяха българи, с редовни документи и несформирали веднага тумба за дезинформация - полицаите щяха да ги задържат, убедена съм. Да ме прощава Хелзинския комитет, ама все повече сме дискриминирани в собствената си държава! #Cussing out
А това е най - тъпото от всичко.  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 779
Сесана, съжалявам за ужаса, който сте преживели  Sad! Съчувствам ти за потрошените нерви и разбитата кола!
Дано скоро всичко остане зад гърба ви. Не знам какво друго да кажа освен  Hug

# 24
  • Мнения: 6 315
Добре че сте живи и здрави!  Hug

# 25
  • Мнения: 5 647
Важното е, че сте живи и здрави.

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кръсти се че сте се разминали с малкия дявол и ходи си запали една свещичка.
А що се отнася до циганите без документи миналата година един българин заспал на волана не спря на стоп и блъсна майка ми която едва се отърва с дребни счупвания а страха й е такъв че оттогава не шофира. Оказа се обаче че виновния за катастрофата няма гражданска отговорност и майка ми получи 0 лв. Нито й е платил прегледи и лечение нито й е дал пари за колата. Доколкото знам в случая дължи само глоба че е бил без застраховка. Майка ми не може никъде да си търси правата. Така че не са само циганите проблема на държавата.

# 27
  • Мнения: 677
наистина да сте живи и здрави!и няма никакъв расизъм тук,независимо какви са били тези уроди в каруцата-ми те са си за съд...т'ва си e опит за непредумишлено убийство...обаче катаджиите не им обръщат внимание,защото к'во ше вземат от тях...друго си е след завоя с радара...и те деца гледат-горките,а скъпо напоследък беееее..

# 28
  • Мнения: 7 430
Съжалявам за случилото се Tired но вярвай ми - ламарини се купуват, но здраве - не.
Радвай се, че сте живи и здрави Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Вальо реши да продаде колата на части. В Карнобат я прибрахме при на братовчед ми тъстовете и там са решили, че е по - добре така. А пък тая пътна помощ са егати и кожодерите. Първо каза 1.40 на км. ако е до Бургас, до Карнобат беше по 2 и нещо. Егати и хората. Ти се чудиш на кой сват се намираш пък те се пазарят.

Общи условия

Активация на акаунт