"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 46

  • 40 546
  • 884
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 23
аз да попитам какво мислите за този тест... На пръв поглед е само - но като се завърти под определен ъгън на дневна всетлина излиза мн мн мн бледа втора мисля... Едвам направих снимката

# 811
  • София
  • Мнения: 1 632
аз да попитам какво мислите за този тест... На пръв поглед е само - но като се завърти под определен ъгън на дневна всетлина излиза мн мн мн бледа втора мисля... Едвам направих снимката
Май е положителен...направи утре сутрин още един.

# 812
  • Мнения: 24
Здравейте, качвам снимка на тест, според вас дали има втора мнооого бледа черта или на мен така ми се привижда...

# 813
  • Бургас
  • Мнения: 145
Боже защо е разглобен....🤨🙄

# 814
  • Мнения: 24
Понеже теста е на believe и има малко стъкалце точно върху чертички и целия беше одраскан затова съм разглобила теста.

# 815
  • София
  • Мнения: 1 632
Здравейте, качвам снимка на тест, според вас дали има втора мнооого бледа черта или на мен така ми се привижда...
Къде втора черта? Аз го виждам разглобен и размазан. Направи си един Шуърчек.

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 10:16 от iana28

# 816
  • София
  • Мнения: 11 534
Аз го виждам разглобен и отрицателен.

# 817
  • Мнения: 5 468
Здравейте! Имам въпрос, мъжете ви пият ли нещо за плувците, или знаете ли кое е подходящо.. понеже моя прояви желание  и той да пие хранителна добавка

Както са ти препоръчали, твоят мъж може да пие Спимен. Не е нужно да има установен проблем за да прибегне към хранителна добавка. Това само може да подпомогне зачеването. Истината е, че мъжете не са толкова плодовити, както преди 2-3 поколения са били. Просто съвременният мъж води лош начин на живот, който се отразява зле на качеството на семенната течност-заседяване, лошо хранене, лекарства, цигари, алкохол, тясно бельо и тесни панталони и много други. Както ние полагаме усилия да забременеем, така и те е добре да положат усилия.

Охх,а аз днес бях при друг аг ,както ми препиръча едно момиче от тук .Гледа ме на 5Д скенер и кистата е двукамерна ,само едната е 4см ,а другата е 7.Два месеца почиваме ,защото съм на противозачатъчни,но първо ми изписа дуфастон ,за да предизвикаме менструация.Sad Кистата си е била там откакто правим опити ,просто при другия аг с тази стара техника не е видял ,че са две ..А и не ми е закъснявало преди ,за да чувствам ,че има нещо.

Наистина има много АГ кабинети, които все още са със стара апаратура. Отделно и лекарят трябва да е достатъчно добър за да разчете какво вижда. Съжалявам за лошите новини, но важното е, че е открит проблема и ще се вземат мерки. Успех!

# 818
  • Мнения: 164
Преди малко направих тест, но доста вода,сок и чай пих последния час Grinning  излезна 2ра розова чертичка , тъкмо взеха да ме обливат топли вълни и радост и  изчезна  Grinning (3 дни закъснение)
Фалшива тревога ли са тези изчезващи черти

# 819
  • София
  • Мнения: 12 006
На положителния тест не му изчезват чертите. Това което си видяла, вероятно е първоначална реакция на реактива. Направи си друг утре сутринта, преди да си изпила '100литра' течност, за да е по-достоверен, но не таи надежди.

# 820
  • Мнения: 10
Здравейте на всички! Пиша с разтрепервни ръце... закъснява ми 2 дни,но вече не се впечетлявам толкова понеже от както правим опити за бебче се случва често. Понеже си правя тестове за О вътре има и за бременност и имам няколко вкъщи..та сега реших да си направя ей така просто и какво да видя..две черти още първите секунди се появиха. Сега какво да мисля не знам,той тоя тест някакъв измислен..да му вярвам ли???

# 821
  • Мнения: 158
Здравейте на всички! Пиша с разтрепервни ръце... закъснява ми 2 дни,но вече не се впечетлявам толкова понеже от както правим опити за бебче се случва често. Понеже си правя тестове за О вътре има и за бременност и имам няколко вкъщи..та сега реших да си направя ей така просто и какво да видя..две черти още първите секунди се появиха. Сега какво да мисля не знам,той тоя тест някакъв измислен..да му вярвам ли???
И аз не съм ги виждала тези тестове, ама предполам че си бременна.
Направи все пак още един, за по-сигурно! 😊

# 822
  • Мнения: 18
Дано да е верен и тези 2 желани черти да са истина Kayra Simple Smile
Аз пък нямам търпение да ми закъснея дори Sad

# 823
  • Мнения: 868
Кайра много хубави чертички, сподели после какво е показал шуара!!

# 824
  • София
  • Мнения: 12 006
Теста си е съвсем положителен. Честито! От коя марка тестове е? Не съм виждала такъв и от БГ ли са купувани?

Общи условия

Активация на акаунт