👢Нови придобивки в гардероба - 55

  • 96 237
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 902
Видях че се коментират тениските от bqlo.bg Вчера пристигна моята поръчка.
Размерите си отговарят,на етикета пише да се пере на 40°.Аз си ги пуснах на 30°,като за първо пране, преди да ги поднося.Щампите са си ок.
Разликата, която намирам е в ръкавите.Не са така къси и скосени,като на сайта, а са нормални къси ръкави.И очаквах по-ярки щампи ,но то винаги дрехите онлайн са по-цветни и напудрени, отколкото в действителност.
Иначе съм доволна,харесвам си ги и ми носят настроение.Щракнах 2 веднага щом си ги взех, нямах търпение да ги пробвам хаха


.

# 31
# 32
  • Мнения: 229
Здравейте, имате ли идея дали/как мога да намеря рокля от миналогодишната зимна колекция на Mohito?

Виж в магазините на FASHION GALLERY, там предлагат много голям асортимент на MOHITO от минали колекции.

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 13:00 от Sun_and_moon_

# 33
  • Мнения: 229

Оо много са яки, ще споделиш ли от къде си ги закупила?

# 34
  • Мнения: 21 207

Оо много са яки, ще споделиш ли от къде си ги закупила?
Bianki Hug

# 35
  • Мнения: 4 662
Kожена пола от HM,чудя се с какво яке да я нося зимата,имам три кожени ,но са различни и не стои добре ,може би палто ....
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: 3 439
Палто, разбира се, под дължината на полата (т.е. да я прикрива) Wink Може и шлифер, ама то след тая седмица ще си стане за палто Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 662
Дааа  и аз си мислех за шлифер ,преди палтото,а как мислите дължината ок ли е за 40 + ,досега не съм носила толкова къса пола ,виж панталони ,да ,но пола -не! Взех си и дънки каки ,пак от HM

# 38
  • Мнения: 1 380
Kожена пола от HM,чудя се с какво яке да я нося зимата,имам три кожени ,но са различни и не стои добре ,може би палто ....
Ау, много е сладка.
Иначе кожена пола не бих носила с кожено яке. Става много... кожено. С жакет от плат до кръста или с палто, което я покрива - както писаха съфорумките.

# 39
  • Мнения: 3 439
Дааа  и аз си мислех за шлифер ,преди палтото,а как мислите дължината ок ли е за 40 + ,досега не съм носила толкова къса пола ,виж панталони ,да ,но пола -не! Взех си и дънки каки ,пак от HM
Страхотна си, па макар и без глава Joy

# 40
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Kожена пола от HM,чудя се с какво яке да я нося зимата,имам три кожени ,но са различни и не стои добре ,може би
Скрит текст:
палто ....
Скрит текст:


С палто, жилетка, тренч, парка, обемен пуловер... Heart

Скрит текст:











# 41
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Бельо
Скрит текст:





# 42
  • Мнения: 3 261
Sl, откъде е бельото?

# 43
# 44
  • Мнения: 1 380
Мнооого секси е. Страхотно, да му се радваш подобаващо. А за тези жартиери какво се закача? Винаги съм се чудила?!? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт