Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Последно съм мрънкала пред няколко години,когато една цяла премия я даде за компютър,но пък аз от него не ставам,което периодично ми се припомня.Той не ми мрънка!

# 16
  • Мнения: 4 473
Много,много рядко мрънка.

И при нас така Grinning, ама аз нали съм си една съвестна Mr. Green, рядко пазарувам без необходимост.

# 17
  • Мнения: 10 618
Аз мрънкам -  иска нов комютър всяка година, а аз не съм съгласна, защото го ползва само за развлечение, а има и служебен. Купи един фотоапарат, продаде го след няколко месеца, купи най-скъпата камера и като се оказа, че тя снима супер клипове, но снимките не са перфектни  почна да ми говори как трябвало да си купим и фотоапарат. Никога не прави компромиси с техниката. Подозирам, че нарочно си счупи хендс-фрее-то, за да има оправдание да си купи блутуут /на знам дали така се пише на български/. А на мен ми мърмори като си купувам много на брой, но евтини парцалки, по-добре било да си взема една дреха, но скъпа. Е, оплакахас се и ми олекна Simple Smile!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Май не мрънка... newsm78 Аз съм като фурия, като харесам някоя дреха и се поболявам -имам-нямам нужда от нея...но съответно, ако мога я копувам, ако не мога...или пробвам да ми даде пари за нея, или ако преценя, че няма да е въодушевен -хич и не казвам...та за това май няма как и да мрънка. А той толкова рядко си копува нещо, че аз и да искам, няма как да мърморя.  Confused

# 19
  • Мнения: 739
не мрънка, той ми купува повечето дрехи, аз му мрънкам че харчи пари, а той отговрая "нали са за теб"  Joy. Видяла съм се в чудо, защото вече не знам какви дрехи имам  ooooh! и трудно ги комбинирам, но "да ми имате проблмите"  hahaha. Случва се честичко и аз да се зазяпам по нещо, ако съм с мъж ми ми купува разни скъпи неща, аз съм по-пестелива, или поне така си мисля  Joy. Той не си купува много неща, но с тия цигари до гуша ми дойде  Close

# 20
Аз на него не - той нищо не купува  Naughty- той е арменец .

# 21
  • Мнения: 191
На моя домашен любимец дежурния отговор ако кажа че имам нужда от нещо е''ти нали имаш''и хвърля свиреп поглед,но това не значи,че не го купувам!!! smile3532 smile3534

# 22
  • Мнения: 549
моят никога не мрънка-казва ами добре и точка по въпроса.Мрънка ако го тормозя да ходим за него нещо да купуваме.Обича да ни прави подараци на мен и децата.

# 23
  • Мнения: 614
А бе все разправя, че много харча... ама то едно харчене със това майчинство  smile3506 пък аз да не остана длъжна му припомням колко дава за въдици и тем подобни такъми  newsm62

# 24
  • Мнения: 998
Много ми е ценен - изобщо не прави проблем за парите  bouquet (дори когато не стигат)

# 25
  • Мнения: 765
 Да е мислел предварително с коя прахосница се хваща  Mr. Green . Не , не мрънка .

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
И двамата се въздържаме от коментари по тази тема .  Naughty
Но о о о гледам да не изоставам от неговите покупки  Twisted Evil с тази разлика, че когато купува части и глезотии за колата, аз му ги бройкам за лични придобивки  Blush

# 27
  • Мнения: 3 886
незнам дали има мъж които да не мрънка  като жена му си зима дрехи .като му взема на него мълчи за децата дава  даже много абе ние жените сме  на заден план твае Blush Heart Eyes Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 364
При нас не е така. Никога не ми е казвал нещо за някоя нова придобивка. Същевременно той не си купува нищо излишно, че да ме издразни, напротив, понякога аз го карам да си вземе нещо ново.


И при нас е така

Общи условия

Активация на акаунт