Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 697
  • 922
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9
Здравейте , отново.
Нещо никой не пише.
Аз се престраших и започвам инсеминация..
Слез 2-3 дни ще ми дойде и започваме , сега правя изследванията.
Притеснявам се от симулацията , вреди ли много и как ?
Успех ви желая!

# 511
  • Мнения: 111
Rozes12 успех и дано нямаш други странични ефекти освен здраво бебенце Wink
Иначе не се тревожи стимулацията ще е премерена и не мисля, че вреди. Предполагам си направила изследване на яйчников резерв, за да се има предвид при стимулацията?

# 512
  • Мнения: 9

Ето ми го АМХ.
Благодаря за успокоението.
А симулацията с инжекции ли е ?

# 513
  • Мнения: 1 980
Roses, лекарят ще прецени. Може инжекции, може хапчета, а може и комбинация от двете. Аз съм била и на трите варианта. При мен резултатът беше приблизително един и същ откъм брой фоликули.

# 514
  • Мнения: 9
А доктора няколко пъти ме попита за заболявания в семейството , но аз забравих да му кажа , че майка ми е починала от рак. Но се чудех какво общо има това .. Вас питалили ли са ви ? 🤔

# 515
  • Мнения: 51
Rozes12 стискам палци да се получи от първия път Simple Smile Аз днес бях на лекар да видим от предната стимулация дали няма задържани фоликули и да пуснем изследвания. Малко ме е яд,че всичко пропадна този цикъл,ама сега съм се съсредоточила да си закрепя имунната система и гълтам имуностимулатори, прополис, соковe и разни бъркочи с мед,сусам и да съм на 6 за следващата М, в края на месеца ако всичко е наред ще действаме. Аз съм се настроила да забременявам през следващия цикъл,още от септември имах вътрешно усещане, че с инсето ще се получи и някакси съм настроена супер оптимистично Simple Smile Simple Smile Grinning Grinning Grinning

# 516
  • Мнения: 2 485
И аз се включвам в темата. Миналият месец трябваше да направим първата процедура, но за съжаление трябваше да я отложим. Утре ми е 11 ден и съм на преглед. Този път съм взела 2 дни отпуск и се надявам да успеем да направим процедурата. Предполагам , че овулацията ми е на 13 ден, заради болките, които усещам и вероятно събитието ще се състои в понеделник.  На 35г съм и ми се иска да вярвам, че има надежда да се получат нещата.

Успех на всички.

# 517
  • Мнения: 18
А някой знае ли колко време може да оцелее пречистения  материал  в матката

# 518
  • Мнения: 111
Rozes Амх-ти е добре. Ще се прецени от лекар какво да ти дадат.

За преживяемостта може да се пита биолога, който ще обработи материала. Индивидуално е спрямо материала на партньора. От личен опит : над 80% преживяемост след 24часа. Това разбира се е в епруветката в инкубатор. В тялото няма как да се каже колко е ...

# 519
  • Мнения: 1 442
Пълнолуние стимулирана ли беше? Ще имаш ли инжекция за спукване на фоликулите или изцяло на естествен цикъл? На мен ми е четвърта инсеминация и съм била и на естествен цикъл, но сега съм стимулирана. Много се надявам да стане този път, защото е дълго чакано и желано Cry Предстои ми овитрел, не са ми го били до сега и се притеснявам, отделно изследвах АМХ, който е 0.87, което е доста ниско и ме е страх да мисля ако не стане, какво бих могла да правя с такъв резултат CryUnamusedUnamused

# 520
  • Мнения: 2 485
На естествен цикъл съм, не са ми предлагали стимулация. Предният път стигнахме до някаква инжекция за спукване на фоликула, но не я бих.  Оказа се, че трябва да имам напълно свободни два дни за да вися в клиниката. А нямаше как и за това я отказахме. Лекарите не даваха много информация какво предстои и колко свободно време трябва да имаш. Както и да е, приемам го за моя грешка.  За това този месец пуснах отпуск.

Моето АМХ е над 7, което е над горната реф стойност. Вероятно имам ПКЯ и тя дава нереални стойности. Аз съм и над 35г и може и това да е причината да не предложат стимулация, знам ли.

Много късмет ти желая.

# 521
  • Мнения: 1 442
Пълнолуние, какво стана с теб? На мен днес ми биха овитрела и ми казаха да отида в неделя за инсеминация. Притеснявам се че ще минат повече от 36 часа, но миналите два пъти след 24 часа не се бяха спукали фоликулите, но пък тогава беше на естествен цикъл. Ох, не знам вече, много ми е притеснено Hands Pray

# 522
  • Мнения: 2 485
15мм ми е фоликула, което означава, че вероятно няма да е в неделя овулацията. В понеделник съм пак на преглед и ще видят какво ще ме правят.

Няма ли как да те видят утре? Предполагам, че са  го съобразили това
и  всичко ще е наред. Стискам палци да е така и да имаш този път положителен резултат.

# 523
  • Мнения: 1 442
И аз се чудя дали не е късно в неделя, но понеже става въпрос за неделя рано сутринта, а овитрела е днес вечерта се надявам да не изпуснем яйцеклетките Hands Pray
15 мм ми се вижда малко, но до понеделник ще порасне GrinningFlowers Four Leaf CloverHug

# 524
  • Мнения: 2 485
winter11 Какво стана днес ? Минали инсеминация ? Стискам палци да е успешна, ако е минала.

Общи условия

Активация на акаунт