Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 690
  • 922
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Момичета, днес направих кръвен, за жалост е отрицателен. Инсето ми беше на 18.10. Така че, чакам лелката и смело към второто инсе.

# 106
  • Мнения: 81
Другия път успех тогава ще ни зарадваш

# 107
  • Мнения: 982
Момичета и аз да се разпиша... Моята инсеминация също е неуспешна....

# 108
  • Мнения: 81
И аз почнах да губя надежда че ще се получи защото болките от миналият път започнаха отново и незнам защо не се получава и къде бъркаме божа работа

# 109
  • Мнения: 1 289
Момичета, установи се тотално запушена лява тръба и продухаха дясната, която също беше запушена, но явно по-малко (тя поне се подаде на отпушване) + някакъв дефект на матката, незнайно появил се. Твърдо започвам по вашия път на надеждата...  Още в понеделник съм на консултация при АГ да планираме стъпките. Не знам само трябва ли да се чака да мине известно време след рентгена. Поне знам вече причините... Пожелавам на всички ви много късмет и вяра!

п.п. Относно цветната снимка, ако някой чете за инфо - беше неприятно, но не беше и болезнено в истинския смисъл. Пребледнях, полежах за малко, но аз съм си шубе и за това. Понякога и обикновен аг-преглед ми идва в повече. Важното е, че ЦС дава много важна информация, без която не може.

# 110
  • Мнения: X
Funn ще успеем със следващите, горе главата!

Костадинка, не падай духом, стискам палци да е успешна при теб!!

Кукумицина, дано това да са последните ти препятствия и неприятни усещания!

# 111
  • Мнения: 81
Благодаря за подкрепата но самата аз усещам че няма да се получи а на всички вас желая да се похвалите с положителни тестове дано това да ви е коледен подарък

# 112
  • Мнения: 111
Здравейте дами!
За първи път се престрашавам да пиша, но следя темата и съм изчела доста назад информацията.
Да се представя  - правим опити от малко повече от година, аз съм на 27. Първоначално се борих с инфекции и отдавах неуспеха на това, но след това и на "чисти месеци" пак не получи. Правихме изледвания - хормони в норма, проходими тръби (лява леко нагъната, дясна супер), мъжа ми е с добра спермограма според докитата. Откриха ми хашимото, но ендкриноложката трърди, че не това е причината за сега тъй като TSH е леко завишено при последното ми изследване 3.5. На предишни е около 2. Пия вече и Еутирокс за всеки случай.
Такаа ии след 1 година реших, че трябва да взема мерки, защото времето минава.. Док ми препоръча да почнем с инсеминации. Напраихме една неуспешна с най-леката стимулация - таймирането тотално объркано. Инсеминацията ми я направиха повече от 40 часа след Хориомон, а овулацият ми настъпи само 12 часа след него. Усещам си я!
Решихме да изчакаме 1-2 месеца и вчера ми беше втория опит. Според мен пак таймирането не беше както трябва.
Сега я направихме на неспукани фоликули 26 часа след хориомон. Ембриоложката ме увери, че сперматозоидите на мъжа ми са с 80% преживяемост след 24 часа(според първата инсеминация данни), което ме обнадежди, че ще имам шанс дори и днес да настъпи овулацията. Все още мисля, че не са се спукали Disappointed Relieved
И така ще чакам пък да видим. Дано само не останат кисти и да ми провалят следвищте опити до края на годината !
Исках да споделя с вас, извинявам се за дългия пост.. Желая много много успех и късмет на всички! Искрено ви същувствам и ви разбирам !

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 21:55 от geri99

# 113
  • Мнения: 1 980
geri99, ако сега не се получи, питай следващия път за реинсеминация, в случай че има неспукани фоликули.

# 114
  • Мнения: 111
geri99, ако сега не се получи, питай следващия път за реинсеминация, в случай че има неспукани фоликули.
Бладодаря Forest rain ! Да права си трябваше да попитам и да настоявам за преглед на следвашия ден поне..

# 115
  • Мнения: 1 980
Дано сега е станало. Има надежда. Първата ми инсеминация беше на един спукан и два неспукани и се получи, без да правим реинсеминация. Втората беше на два спукани и един неспукан (пак нямах реинсеминация). Според мен за кратко се беше получило. Сега имах три спукани и един неспукан и направихме реинсеминация, на която се видя, че и последният се е спукал. Ще видим дали сме успели.

# 116
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Късмет на всички момичета, които очакват положителен резултат. На останалите момичета, късмет в предстоящите процедури. Няма начин да не стане, само вярвайте.

# 117
  • Мнения: 1 980
Момичета, от Дуфастон забелязали ли сте да качвате килограми? След инсеминацията коремът ми е много подут и вече съм с 4 кг. отгоре, а са минали 8 дни. Пила съм го и преди и не съм качвала, обаче сега ми е изписан в по- висока доза и се замислям дали това не е причината.

# 118
  • Мнения: 1 751
При мен нямаше такъв ефект в кантара. 16 дни пих 2х1 и слагах 2х2 утрогестан.

# 119
  • Мнения: 1 980
Здравейте, аз реших да започна да се тествам по- рано. Инсеминацията ми беше на 24.10, реинсеминацята на 25.10.  На 01.11 ЧХГ беше 2.45, а днес- 03.11- 12.25. Минaлия път съм сигурна, че отново имаше бременност, но приключи. Дано сега се задържи. Принципно тестът ми беше назначен за 08.11. Аз ще продължа да правя кръвни през два дни, за да следя растежа.
Прогестерон също пуснах в петък и е доста над горна граница, което е нормално, понеже съм на Дуфастон, но исках да проверя дали все пак е добре.

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 20:47 от Forest rain

Общи условия

Активация на акаунт