Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 855
  • 922
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 111
Марбела не съм сигурна за колко дни се изчиства наистина. Някоя от момичетата май беше правила експеримент тук във форума. Имам спомен, че намалява на половина всеки ден... Но ми се струва, че е добре да изчакаш още 2 дни, защото ако е имало имплантация ще приключи днес-утре (10-11 ден). И чак след това ще се увеличи хормона повечко. Възможно е да е твърде ниска стойност и ще трябва да повтариш тест, за да си сигурна. Дано да ти е положителен и всичко да е наред !

# 436
  • Мнения: 1 727
Марбела не съм сигурна за колко дни се изчиства наистина. Някоя от момичетата май беше правила експеримент тук във форума. Имам спомен, че намалява на половина всеки ден... Но ми се струва, че е добре да изчакаш още 2 дни, защото ако е имало имплантация ще приключи днес-утре (10-11 ден). И чак след това ще се увеличи хормона повечко. Възможно е да е твърде ниска стойност и ще трябва да повтариш тест, за да си сигурна. Дано да ти е положителен и всичко да е наред !

Благодаря! На теб пожелавам всичко да е наред и леко бременеене!🤗

# 437
  • Мнения: 1 988
Гери, честито! Лека бременност ти желая. Аз направих уринен няколко дни след Хориомон 5000 и беше отрицателен, но това е индивидуално. При едни може да се чисти по- бързо, при други по- бавно.

# 438
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 792
Geri99, тихичко честито. Наминавай от време на време тук Simple Smile

# 439
  • Мнения: 2
Аз направих днес една лента сутринта с 1 урина 9 дни от Хориомон, 6 след инсе и е минус. Пусто нетърпение Confused

# 440
  • Мнения: 1 727
Аз на 11 ден (вчера) имах минус и почвам да се притеснявам.Но надеждата умира последна.

# 441
  • Мнения: 111
Walentinka изчакай поне 12ти ден след инсето. Твърде рано си се тествала Simple Smile


Марбела пробвай още един утре и вече тогава ще видиш дали ще покаже. Или направо кръвен пусни Wink

Мен си ме беше даже страх да се тествам твърде рано и да се разочаровам и си чаках. Беше трудно, но така поне си 50 на 50 бременна преди да тестваш Grinning

# 442
  • Мнения: 1 727
Благодаря за подкрепата ,Гери.Стискам палци всичко да е наред, даже съм убедена че ще е така!🤗

# 443
  • Мнения: 111
Честита нова година момичетата !!

Дано 2020 донесе много здраве, сбъднати мечти и по 2 черти или сладки бебчета за вече бременните ни мамии.
Champagne Tada

Как сте момичета? Аз пуснах кръвен добре са нещата на 13ден - 226 mUI/ml и на 16ти ден - 761mUI/ml. Simple Smile

# 444
  • Мнения: 989
Честита Нова година, момичета! Много здраве, късмет, положителни тестове и здрави бебчета!!! ☺️☺️☺️

# 445
  • Мнения: X
Честита нова година и от мен! Успех на всички, и нека до края на годината всички успеем да гушнем вързопче щастие.
 

В понеделник направих сутрешен тест и чертата беше изключително бледа, дори ММ не я видя и помислих, че си въобразявам. Цикъла не ми дойде имах само леко зацапване за 1 ден и зърната много ме болят. Днес направих пак и това е моя резултат.....

# 446
  • Мнения: 111
Chukiteki радвам се за теб и тихичко честито Hug
Ще пускаш ли кръвен ? Не се е наситила чертата, а имаш вече закъснение според мен пробвай пак уринен или кръвен, за да проследиш нещата. Стискам палчета !!

# 447
  • Мнения: X
Chukiteki радвам се за теб и тихичко честито Hug
Ще пускаш ли кръвен ? Не се е наситила чертата, а имаш вече закъснение според мен пробвай пак уринен или кръвен, за да проследиш нещата. Стискам палчета !!

Благодаря geri99, кръвния туко що го пуснах, ще зная към 17 със сигурност.  Дано всичко е наред.

# 448
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 792
Честита нова година, момичета!
Пожелавам ви да сте най-вече здрави и нека през 2020 г. всяка да постигне мечтата си да гушне своето така чакано бебче.
Тихичко честито на chikuteki, стискам палци всичко да се развива добре и ако пишеш в тази тема, то да бъде само с хубави новини.

# 449
  • Мнения: 1 727
И аз днес пуснах кръвен заради една бледа черта , но мисля че е по-скоро изпарителна моята.Следобяд ще се разбере със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт