Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 866
  • 922
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 988
Честито на виделите две чертички! Пожелавам много положителни тестове и бебета през тази година! Simple Smile

# 451
  • Мнения: 111
Момичета имам леки спазми, придърпвания като пм болки... Бяха по-силни около дата на очаквания цикъл, сега намаляха, но пак ги има. И в матката и в яйчниците... Мисля, че е в реда на нещата, но все пак бих искала съвет от мамите. Имали ли сте /имате ли такива болници? Кога е нормално да спрат?
Вечния ми страх е извънматочна.. знам, че е излишно да се тормозя сега, ще видя на прегледа ..

# 452
  • Мнения: X
Момичета това ми е резултата....


# 453
  • Мнения: 111
Кой ден след инсеминацията си и дали беше на спукани фоликули? Има бременност Simple Smile

[[/b]quote author=chikuteki link=topic=1149774.msg39932676#msg39932676 date=1577976934]
Момичета това ми е резултата....



[/quote]

# 454
  • Мнения: X
18 ден след инсе (тя беше на 15.12) Ову беше таймирана с хоромион, док каза, че е била малко преди самата инсеминация. Аз и сама си я усетих беше около 30 мин преди инсето.

# 455
  • Мнения: 48
Момичета имам леки спазми, придърпвания като пм болки... Бяха по-силни около дата на очаквания цикъл, сега намаляха, но пак ги има. И в матката и в яйчниците... Мисля, че е в реда на нещата, но все пак бих искала съвет от мамите. Имали ли сте /имате ли такива болници? Кога е нормално да спрат?
Вечния ми страх е извънматочна.. знам, че е излишно да се тормозя сега, ще видя на прегледа ..
Аз имах такива болки, а и сега имам от време на време 8г.с. За сега всичко е наред в 6г.с. чухме и сърцето. Така че смятам ако болките са леки и няма кървене би трябвало всичко да е наред.

# 456
  • Мнения: 111
Според мен трябва да пуснеш пак да се види дали расте и да се консултираш с лекаря си. минало е доста време от инсето Simple Smile

18 ден след инсе (тя беше на 15.12) Ову беше таймирана с хоромион, док каза, че е била малко преди самата инсеминация. Аз и сама си я усетих беше около 30 мин преди инсето.

# 457
  • Мнения: 1 727
Аз пък трябваше да си проверя резултата онлайн и постоянно ми излиза не готов..направо ще полудея

# 458
  • Мнения: X
Тест пак ще мога да пусна чак в понеделник, утре мисля, че няма да има смисъл.... А с доктора чак в понеделник ще мога да се чуя, и да отида, защото цялата клиника почива до 6.

# 459
  • Мнения: 1 727
Аз се отчитам с негативен резултат.Успех на всички момичета!Пожелавам на себе си и на вас да гушнем бебоци през новата година!🌺

# 460
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,
Искам да ви споделя за развоя на моята така чакана и бленувана бременност.... за съжаление се оказа извънматочна - тубарна бременност. Приключи след операция и отстраняване на едната ми тръба. Няма да изпадам в подробности колко тъжно, тежко и неприятно е това. След толкова време на чакане и борба, да видиш положителния резултат,  да искаш силно да ти се случи чудото, а да трябва да се откажеш от него... може би някои от вас знаят и са го преживели. Опитвам се да се събера след всичко и да продължа напред.... знам, че трябва време.... знам, че трябва да съм силна....
Момичета с положителни тестове, правете си задължително кръвни тестове, следете си нивата на чхг, дали нарастват както трябва, дали се удвояват или не, не пренебрегвайте и болките. Не казвам да се вманиячавате, но следете си симптомите и ако нещо ви притеснява, консултирайте се с доктора ви.
Моето чхг започна с ниска стойност на 12 ти ден от инсеминацията(9 IU/L), първите дни растеше добре (45, после 146), после темпа на растеж много много се забави спрямо дните закъснение (257, 300, 356, 600), появи се тъпа болка от ляво, започна и едно кафеникаво зацапване, на моменти преминаващо в леко, но тъмно кървене. Знаех, че нещо не е наред. Усещах го. Женска интуиция може би...и за съжаление се оказах права. От името на горчивия опит, следете си нарастването на чхг, то е много показателно!

# 461
  • Мнения: 111
Елинор толкова съжалявам... Cry
Искрено ти съчувствам!
Желая ти бързо възстановяване и скоро отново да събереш сили да се борите за бебче!! Не се отчайвай ще имаш още шансове да успеете Heart
Благодаря ,че сподели с нас!

# 462
  • Мнения: 59
Момичета пуснаха ми AMH за да го имам тъй, като го искат за фонда и ако не стане четвъртото инсе да не чакаме изследването, а направо да пускаме документите! НО струва ми се нещо не е наред! Изследван е на 3ти ден от МЦ! Резултат: 8.57 ng/ml рефератни стойности: 1.00-6.80. В интернет прочетох няколко статии и там пише, че и високите нива не са добре и също изискват лечение! Моля някоя от вас да сподели повече ако има информация! На лекар съм във вторник и ще видим лекарката какво ще каже! Но защо до сега не са ми го изисквали...ако от там идват неуспехите, много се напрегнах!

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 18:55 от Ely7

# 463
  • Мнения: 111
Ели, не се тревожи! Аз също го изследвах преди месеци беше обаче.
При мен също беше над референтните граници - 8-9 нещо такова. Също се притесних, четох за поликистози и т.н.
Обадих за коментар от лекаря и ме успокоиха, че е нормално да ми е по-високо поради възрастта и броя на атрални фоликули, които имам (по 10 във всеки яйчник). Обикновенно на преглед преди стимулация(1-5 ден от Ц) като те прегледат казват колко атрални фоликули имаш. Това са малките фоликули, от които се очаква да се развиват доминантните. Нормално е да са над 8 във всеки яйчник, това значи, че имаш още доста яйцеклетки. Та така обсниха ми, че е не е притеснителна стойност, защото АМХ се прозивежда точно от атралните фоликули. 
Плюс това след стимулацията за инсеминацията яйчниците работят още по-забързано и може да е от това. Аз го пусках без да съм има никакви стимулации.
Говори пак с лекарката, но както ми казаха на мен "По-добре високо от колкото ниско! Wink"

# 464
  • Мнения: 59
Ох успокои ме! Предположих, че стимулациите може да имат общо, но като започнеш да четеш иии се шашкаш! Благодаря за информацията! 🤗 Успех на прегледаа 🙏🍀❤ чакаме да пишеш!

Общи условия

Активация на акаунт