Предстои ми инсеминация - Тема No 27

  • 35 916
  • 922
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 18
Моята трета инсеминация приключи миналата седмица с отрицателен резултат. Мисля да правя инсеминации до май- юни и след това инвитро номер 3 ...... Вече започнах да се отчайвам

# 541
  • Мнения: 1 452
И моята инсеминация приключи с отрицателен кръвен тест Cry Понеже е четвърта ще се насочим към инвитро и дано живот и здраве да успеем Sad пожелавам успех и много късмет на всички момичета, на които им предстои инсеминация HugFlowers Four Leaf CloverHug

# 542
  • Мнения: 51
Момичета не се отчайвайте, все някога ще стане, важното е да правим всичко, което зависи от нас, поне да знаем,че сме опитали, пък другото е Божа работа.
Живи и здрави аз съм в стимулация и ако този път нищо не се обърка ще правим 1 инсеминация. Миналия месец толкова се радвах,че ще правим инсе и се разболях 5 дни преди това и отложихме, сега не смея да се надявам и радвам...

# 543
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 821
Аз правих на 13-ти, донорска. Мисля в понеделник да правя кръвен. Ако издържа, вторник Simple Smile
Стискам палци да е +.  Дано са се случили нещата.

# 544
  • София
  • Мнения: 1 676
Не се отчайвайте! Вярвайте! Нещата ще се случат в точния момент! ❤

# 545
  • Мнения: 1 753
0.57 от мен на 11-ти ден от инсето Sad

# 546
  • Мнения: 1
Здравейте,10 дни след инсеминация резултатът от кръвния тест е 1,47 .Отрицателен,нали 😢

# 547
  • Мнения: 868
Здравейте, интересувам се някой правил инсе в гр. Шучен при др. Димов.
Интересуваме цена, успеваемост дали е имало?
Също така и цена на ЦС в същата клиника. Благодаря много.

# 548
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте момичета,  някоя от вас има хистеро или лапароскопия?

# 549
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Аз имам две лапароскопии

# 550
  • София
  • Мнения: 307
Аз имам две лапароскопии

Моля ви разкажете за тях. Дали са диагностични или оперативни, къде ги парвихте, какво ви откриха, какава е цената и най-важното за мен - упойката. Изпитвам ужас от пълни упойки.

# 551
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
https://m.bg-mamma.com/?topic=1064672 
Това е темата за лапароскопии.
Първата ми беше диагностична и аз много се притеснявах от упойката ( беше ми за първи път), дали ще се събудя. Всичко мина нормално, имах 3 малки дупчици на корема и бързо се възстанових. 2017г  платих 500лв + ЗК
Втората - имах извънматочна и 200мл кръв в корема. Физически се възстанових по-бързо от първата, може би защото вече не се страхувах. Важна е и психическата нагласа. 2019г - 600лв

# 552
  • Мнения: X
И аз се записвам с лапароскопия, направиха ми фенестрация на яйчниците и провериха проходимостта  на тръбите. Моята я правих юли 2019, в Майчин дом. Платих единствено за лапороскопския сет 250.00 лв. За мен лично, най- кофти момента беше преди да ме вкарат в операционната, защото бях сама и от страх не знаех къде се намирам, но сега като се сетя ми става смешно. Относно упойката и аз не знаех как ще реагирам и прочие ама като се качих на магарето помня само как анестезиолога ми каза да си мисля за нещо хубаво, и съм "отцепила"...хихи... Стоях в реанимация 5- 6 часа и  ме качиха в стаята, като се събудих само се обадих на мъжа ми, че съм жива да не ме мисли (казаха ми че мога да си взема телефона, мокри кърпи и вода в една торбичка). Още на другия ден след като ми махнаха катетъра и ме изписаха  си ходех сама, придърпваше ме по-скоро, отколкото болеше. Махнаха ми конците след 1 седмица, не беше приятно, но не и болезнено. Две седмици след нея все едно нищо не ми бяха правили.

П.с. яйчниците ми били като "снежинки" по думите на доктора, и са ги надупчили (аз нямам овулация), и лява тръба пропуска под налягане, т.е. само дясна проходима. И не на последно място да спомена, че явно е била от полза, защото забременях от втора инсеминация, за жалост не продължи бременността, но това е друг въпрос.  Zenda успех!!! Няма нищо страшно.

# 553
  • Мнения: 51
Момичета,колко време след инсе може да се направи кръвен тест и да покаже верен резултат?

# 554
  • Мнения: 997
Кръвен тест правиш след 14-15 дни сле инсеминацията. То се пада всъщност когато трябва да дойде цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт