Голямата тема за малките масла - 22

  • 51 869
  • 750
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 928
Момичета, здравейте!
Решила съм да пробвам кокосово масло вместо крем за лице. Имам бенка над устната. Проблем ли е употребата на това масло за бенката?
За лице шипково масло, само вечер 😊
Какво шипково ползвате ?

И аз бих искала да помоля дамите в групата за насока откъде да поръчам хубаво/качествено шипково масло.

# 511
# 512
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Аз лично съм много  доволна от шипковото на Алтея, четох тук че на някои момичета не им допада, но на мен мн ми харесва. Като го нанеса вечер толкова приятно мирише на шипки❤

# 513
  • София
  • Мнения: 1 076
Аз ползвам това
Доволна съм. Харесва ми.

# 514
  • Мнения: 411
От къде поръчвате лава камък, искам да си взема за бюрото на работа. 👌

# 515
  • Мнения: 8
Здравейте,
Трябва ми спешно да купя масло за спиране на косопад. Нямам време да поръчвам онлайн. Коя марка бихте ми препоръчали от тези, които се предлагат в магазините/аптеките.

# 516
  • София...........
  • Мнения: 955
Момичета,
някой поръчвал ли е от тук и как са като качество?
https://www.arometera.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1 … %B0/results,19-18

Благодаря Flowers Hibiscus

# 517
  • София
  • Мнения: 890
Tова са масла от френския сайт aroma-zone.com. Аз ползвам почти само тях и съм доволна.
Мисля, че ще ти излезе доста по-евтино да пазаруваш директно от френския сайт - под 70 евро, доставката e 8,90 директно до твой адрес със Федекс, ако е над 70 евро е безплатна доставката.

Момичета,
някой поръчвал ли е от тук и как са като качество?
https://www.arometera.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1 … %B0/results,19-18

Благодаря Flowers Hibiscus

# 518
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте,
Трябва ми спешно да купя масло за спиране на косопад. Нямам време да поръчвам онлайн. Коя марка бихте ми препоръчали от тези, които се предлагат в магазините/аптеките.
Aко намерите някъде на Тисеранд за косопад са розмарин.Аз добавям и кедрово дърво, здравец, лавандула и т.н.

# 519
  • Мнения: 5 992
Момичета, според вас шипковото масло ако се ползва вечер, а на сутринта измием лицето си и сме на плаж цял ден, би ли се проявила пак фоточувствителността и рискът от петна?

# 520
  • Мнения: 4 611
Момичета, здравейте!
Решила съм да пробвам кокосово масло вместо крем за лице. Имам бенка над устната. Проблем ли е употребата на това масло за бенката?
За лице шипково масло, само вечер 😊
Какво шипково ползвате ?

И аз бих искала да помоля дамите в групата за насока откъде да поръчам хубаво/качествено шипково масло.
на The ordinary им е хубаво. Попринцип го има в дъглас, но май в момента не е налично.
https://theordinary.deciem.com/product/rdn-100pct-organic-cold-p … 263549.1590747889

# 521
  • Мнения: X
За пореден път ще кажа, че шипковото на Wooden spoon  е невероятно.

# 522
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Момичета, според вас шипковото масло ако се ползва вечер, а на сутринта измием лицето си и сме на плаж цял ден, би ли се проявила пак фоточувствителността и рискът от петна?
Не мисля. Аз съм с лунички и преди да разбера, че шипковото е фоточувствително, така хубаво си бях намазала лицето сутринта и излязох навън и се пекох, слава богу нямах проблеми. Така, че до сутринта ще си е попило и няма да има проблеми именно затова се мажи само вечер.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Аз си чакам дифузера с комплект васла и ще споделя...

Може ли насока къде да прочета за различните комбинации на маслата според предназначението?

# 524
  • Мнения: 4 008
Здравейте!
Търся да си купя масло от черен кимион за вътрешен прием.
Може ли да ме насочите от кои марки сте доволни и от къде си го купувате?
Искам да попитам и дали се отразява на хормоните неговия прием?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт