Голямата тема за малките масла - 22

  • 52 284
  • 750
  •   1
Отговори
# 540
# 541
  • Мнения: 10 314
И аз този ползвам и доколкото съм чела е подходящ дори и за онкоболни. Трябва да се отбележи, че пак ще се изпотяваш, но потта не мирише на нищо. Да не очакваш че има подсушаващо действие.

# 542
  • Мнения: 551
Здравейте!
Отскоро и аз се интересувам от масла.
Наскоро си купих от лимонена трева, портокал и канела.
Имате ли опит с правенето на домашни ароматизатори? Ако да, как ги приготвяте?

# 543
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 825
Здравейте!
Отскоро и аз се интересувам от масла.
Наскоро си купих от лимонена трева, портокал и канела.
Имате ли опит с правенето на домашни ароматизатори? Ако да, как ги приготвяте?
Аз си ползвам дифузера като ароматизатор. Но имам един трик за банята - капвам няколко капки масло по ролката на тоалетната хартия отвътре. Обикнлвено си мирише цял ден, на другия слагам друго масло и всеки ден мирише различно.

# 544
  • Мнения: 8

<Капризче>, Благодаря!

# 545
  • Мнения: 9 243
не е по темата но в ДМ има стик кристал, наистина вече 6год не може да се изхаби...цената около 3-5лв. беше

# 546
  • Мнения: 8
Здравйте,
Харесаха ми мненията за липидното масло. Моята кожа е суха. Отворих сайта  biofetish.com, но услугата врменно е спряна. Откъде другаде може да се купи това масло и да е качествено?

# 547
  • Мнения: 15 356
не е по темата но в ДМ има стик кристал, наистина вече 6год не може да се изхаби...цената около 3-5лв. беше
Може ли снимка?

# 548
  • Мнения: 10 314
Вече го показаха по-горе.

# 549
  • Мнения: 9 243
не е по темата но в ДМ има стик кристал, наистина вече 6год не може да се изхаби...цената около 3-5лв. беше
Може ли снимка?

Разбира се




п.с. търся какаово масло , освен Зоя (които продават гранясало ,) къде мога да намеря?

# 550
  • Мнения: X
Цитат
п.с. търся какаово масло , освен Зоя (които продават гранясало ,) къде мога да намеря?


https://zelen.bg/biomagazin/super-hrani-dobavki/superhrani/bio-k … superfoods-300ml/
https://zelen.bg/biomagazin/dragon-superfoods/promo-paket-kokos-kakao-100ml-ds/


заповядай Simple Smile

# 551
  • Мнения: 1 045
Здравейте, от къде да си закупя дуфузер от лава камък в Бг?

# 552
  • here and now
  • Мнения: 4 336
Какаово масло съм ползвала това
http://www.aksuvital.net/Home/detailsProduct/shf-solid-cocoa-butter/289/
Не знам къде може да се открие в момента, имаше го в Биофетиш, който за съжаление не работи. Аз съм го купувала от Турция - разкошно е.

# 553
  • Мнения: 3 763
pinko, какаово масло вземам на dragon superfoods. За една веган торта го вземам, мирише разкошно. В малки бурканчета по 100 мл има в Кауфланд и май в ДМ. По-голяма разфасовка има в магазини Ивис.
В Билла съм виждала на Зидо какаово масло, но не съм го ползвала.
Редактирам се: в ДМ в момента е на промоция промо опаковка 100 мл кокосово и 100 мл какаово масло на dragon за 7,29 лв.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 19:46 от Дидичка

# 554
  • Мнения: 534
pinko, какаовото масло си го купувам от Била, на Dragon е, там често го пускат на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт