Голямата тема за малките масла - 22

  • 51 993
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 760
Ползвали ли сте масло от Нийм и с какъв ефект?

Ползвала съм го за раздразнен и чувствителен скалп. Ефектът беше добър. Негатив е специфичната тежка миризма.

# 736
  • Хасково
  • Мнения: 56
От известно време съм набелязала това: AMLA na Khadi

Но когато се сетя да проверя, в сайта на зоя все е изчерпано. Обещава намаляване на косопада, предпазване от изтъняване. Някоя от вас ползвала ли го е?

# 737
  • Мнения: 230
Ползвали ли сте масло от Нийм и с какъв ефект?

Ползвала съм го за раздразнен и чувствителен скалп. Ефектът беше добър. Негатив е специфичната тежка миризма.

Миризмата премахва ли се след измиване с шампоан?

# 738
  • София
  • Мнения: 245
Дами, с защо не  и господа! Wink Откъде освен Алтея и Зоя купувате хубави базови масла, студенопресовани...

# 739
  • Мнения: 2 405
Катеко също имат.

# 740
  • Мнения: 760
Ползвали ли сте масло от Нийм и с какъв ефект?

Ползвала съм го за раздразнен и чувствителен скалп. Ефектът беше добър. Негатив е специфичната тежка миризма.

Миризмата премахва ли се след измиване с шампоан?
Не се премахва напълно. Има остатъчна миризма.

# 741
  • Мнения: 230
Ползвали ли сте масло от Нийм и с какъв ефект?

Ползвала съм го за раздразнен и чувствителен скалп. Ефектът беше добър. Негатив е специфичната тежка миризма.

Миризмата премахва ли се след измиване с шампоан?
Не се премахва напълно. Има остатъчна миризма.

Много ли е силна или може да се понесе?

# 742
  • София
  • Мнения: 481
От известно време съм набелязала това: AMLA na Khadi

Но когато се сетя да проверя, в сайта на зоя все е изчерпано. Обещава намаляване на косопада, предпазване от изтъняване. Някоя от вас ползвала ли го е?
И аз съм любопитна за това масло- ползвал ли го е някой и какъв е ефекта върху косопада и плътността на косъма? Вероятно така или иначе ще го поръчам и пробвам в края на месеца,  но ми се иска да знам как действа при дългосрочно прилагане.

# 743
  • Мнения: 1 227
Аз си направих домашно инфузирано масло с Амла, ще наблегна на него в следващите месеци и ще споделя ефекта

# 744
  • Мнения: 18 493
А някой може ли да препоръча “бъркоч” (в добрия смисъл) за хормонален косопад? Хормоните вече влизат в норма, косопадът - не. Използвам и професионални продукти, но съм сигурна, че не струват пред маслата.

# 745
  • Мнения: 1 227
А някой може ли да препоръча “бъркоч” (в добрия смисъл) за хормонален косопад? Хормоните вече влизат в норма, косопадът - не. Използвам и професионални продукти, но съм сигурна, че не струват пред маслата.
Точно такъв косопад имах, хормонален, дълги месеци наред, като вкарах в ред хормоните минаха 2-3 месеца докато и косопада се успокои. През цялото време съм ползвала масла, след това ги спрях и нямаше разлика, та маслата сами по себе си в този момент няма да допринесат докато от самосебе си не се укроти косопада, поне според моя опит.

# 746
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Може би е обсъждано,но съм пропуснала и ще питам.Някой поръчвал ли си е масла от Амазон?Гледам огромни сетове на символични цени,по 5 и 10 ми,което ме устройва напълно като количество,защото първо искам да усетя различните аромати и да избера които най-много ми харесват.Но дали са хубави?

# 747
  • САЩ
  • Мнения: 471
На мен са ми подарявали комплекти от amazon, имам няколко на марки които никога не съм чувала и въпреки че имат добри ревюта в сайта, някак им нямам достатъчно доверие, почти не съм ги ползвала. Проучи много добре фирмата или по-добре похарчи малко повече за реномирани производители. Ако бях в Б-я бих си купувала на Алтея.

# 748
  • Мнения: 15 327
От известно време съм набелязала това: AMLA na Khadi

Но когато се сетя да проверя, в сайта на зоя все е изчерпано.
Погледни в Makeup bg, там предлагат масла на Кхади. В момента и там не е налична амлата, сега погледнах. Но може да следиш за наличност.

# 749
  • Мнения: 760

Много ли е силна или може да се понесе?
На мен не ми пречеше, но съм чела тук във форума, че много хора изобщо не могат да понесат миризмата. Много е индивидуално. Трябва да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт