Starwax – ефективни продукти за безупречен дом. Включете се и спечелете!

  • 6 188
  • 287
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 859
Най-трудни за почистване са ми фурната и упоритите петна по дрехите .
Бих изпробвала "Марсилски сапун "

# 151
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Фугите в банята и всичко около котлона са ми най-трудните за почистване места. Бих ползвала Оцета и Содата за битови цели

# 152
  • Мнения: 2 361
Най-трудни за почистване са фугите по плочките.Бих използвала Оцета

# 153
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Най-трудното за почистване място е фурната, бих пробвала с Оцет за битови цели

# 154
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Белите блузки и рокли ,изцапани с лютеница или сок -бих пробвала Сапунът с говежда жлъчка.А с  Оцет за битови цели ще се опитам да почистя плачките или печката, а може и една празна пералня да завъртя за пролактика.

# 155
  • Мнения: X
Плочките в банята са най-трудни за почистване, бих се радвала да пробвам содата.

# 156
  • Мнения: 1 001
Най-трудното място за почистване е фурната. Бих изпробвала оцета за битови цели.

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 276
За мен най-трудното място за почистване в моя дом е фурната. Бих използвала оцета за битови цели, както и содата Simple Smile

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 909
Обичам всички кранчета, мивки, смесители да блестят, но трудно се постига премахването на котлен камък, но предполагам с този оцет, нещата ще стават в пъти по лесно 😉

# 159
  • Мнения: 327
Най-трудното за почистване място е фурната. Бих пробвала препаратът с оцет.

# 160
  • Мнения: 523
Определено сапуна за петна е моя фаворит- с две деца петната са неизбежни. При баткото от игрите навън, а при бебчо от пюретата.  Винаги имам дрехи за препиране с петна, с който  пералнята не се справя

# 161
  • Мнения: 6 017
Фугите в банята. Искам да са идеално бели Flushed мъка си е. Използвам какво ли не.

# 162
  • Мнения: 376
Най трудно ми е почистването на петната от дрехите на децата ми. Бих пробвала сапуна за петна.

# 163
  • Мнения: 1 260
Бих пробвала оцета за почистване на кухнята

# 164
  • Мнения: 547
Бих пробвала оцета за почистване на фурната.

Общи условия

Активация на акаунт