Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми. - Бебеправене - Тема 362

  • 21 320
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ейййй, Лилакче, много силно стискам палци! Виждам чертичката, моята беше същата с бременността ми миналата година, черта има!
С ММ сме заедно от 11 г. Запознахме се в университета, аз бях на 18 все още, а той на 22. Заедно учихме, завършихме, работихме... От 2-рия месец на връзката ни заживяхме заедно, бяхме неразделни. На 4-тата година се оженихме, а иначе си правихме вече опити. Имаме син на 6 г. Simple Smile

# 166
  • Мнения: 539
Добро утро, момичета. Снощният тест е ибейският. Заредих се с евтини, че вече ми писна да хвърлям пари. Сутринта направих още един и излезе бледа чертичка (розовееща) на 4тата минута, ама си мисля вече, че не са истински. Цяла нощ не спах като хората.

# 167
  • Мнения: 955
Добро утро, момичета. Снощният тест е ибейският. Заредих се с евтини, че вече ми писна да хвърлям пари. Сутринта направих още един и излезе бледа чертичка (розовееща) на 4тата минута, ама си мисля вече, че не са истински. Цяла нощ не спах като хората.
Ааа не така. Много са си истински даже. Бягай за 1 шуър и да ни зарадваш с още по-истинска чертичка. Стискам палцииии Hug

# 168
  • Мнения: 539
Шуър едва ли ще покаже нещо сега, че те тези са с чувствителност 10😀 ама в темата за тестовете имаше една мажка с лъжливи черти от тези тестове май...

# 169
  • Мнения: 955
Шуър едва ли ще покаже нещо сега, че те тези са с чувствителност 10😀 ама в темата за тестовете имаше една мажка с лъжливи черти от тези тестове май...
Да, ама на 2 теста лъжлива силно ме съмнява Kissing Heart

# 170
  • Мнения: 2 534
Снимай го, де, бременна си, стига се прави 😃

# 171
  • Мнения: 617
Шуър едва ли ще покаже нещо сега, че те тези са с чувствителност 10😀 ама в темата за тестовете имаше една мажка с лъжливи черти от тези тестове май...
И аз бях правила един с чувствителност 10,ама шуъра изкара по-ярка черта😁

# 172
  • Мнения: 584
Lilac-че, да, имаш си една розова чертичка и е като моята, която получих на Престо на 9ти ден Blush Вземи си от Престото, въпреки че не ги дават много верни, то на мен ми отчете. Също така, има едни beliVe pro, които са по 2 в кутийка - единият е с чувствителност 10 mUI, а вторият е 20 mUI. Хайде, идвай да си чакаме юнчетата!!! Heartpulse

Ние с ММ се запознахме във фитнеса - аз бях на уреда за паласки, а той на велоаргуметъра, когато погледите ни се срещнаха Grinning След това си станахме приятели, но нищо повече, защото няколко месеца преди това аз бях приключила шест годишна връзка. Той, обаче, беше доста настоятелен и романтичен и след половин година склоних да излезем на разходка... Е, той ми показа какво е истинската любов и все още ми го показва всеки ден Blush Заедно сме от 2015та, а се сгодихме през 2017 (той беше измислил толкова разтапящо предложение Hug), последва сватбата тази година и така, нашата приказка продължава Heart Преминали сме през много сериозни моменти заедно и той беше изцяло до мен.

Тикълс, и аз имам подобна история като твоята, само че аз си отнесох и едно взимане на ликвор, та после ме боля главата с месеци Laughing

# 173
  • Мнения: 539
Снимай го, де, бременна си, стига се прави 😃
Абсолютно същото бледо нещо е като снощният, Бъндълче. Ще видя след 1-2 дена веч шуър.

# 174
  • Мнения: 1 133
Добро утро!
 Лилак-че, на 21 ден от цикъла няма как и да ти излезе по-тъмна черта. Спокойно, просто изчакай да минат още малко дни от О. Ако си много нетърпелива, можеш долу доре 11 дни след предполагаемата О да пуснеш кръвен, за да разбереш какво става. Успех! 🍀
Иначе по темата с ММ сме заедно 5 години и половина, като се запознахме в интернет. Живеем заедно от първия месец, защото искаше да заминава да пътува и аз му казах, че нямам намерение да чакам някого, като не знам дали въобще става за нещо 🤣. Слава богу се отказа от пътуването, но тази мисъл се прокрадна пак. Вече съм ок с това, обаче ми се иска бебето да стане преди това, че после много ще се размие във времето, а годинките си текат. Та така, живеем си щастливо заедно и за сега отглеждаме едно кучешко дете на 2 години и чакаме вече с нетърпение да дойде човешкото 😁

# 175
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен. Имам 14 Дни закъснение на цикъла, тази сутрин 19.10 си направих тест Sure check който трябваше да има контролна линия C  за да е валиден но тави линия я нямаше прозорчето беше бяло, все пак го направих и излезна само една черта (C). Възможно ли е теста да е бил невалиден и да ме е излъгал?
Благодаря ви!

# 176
  • Мнения: 590
Като видях 25 нови , веднага си помислих "Айдеееее пак + тест "
Лиляче , и аз виждам чертичка на теста макар и мнооого слабо забележима , а щом си направила и 2-ри , и има същата чертичка , знаем накъде вървят нещата ! Силно стиснати палчета да се насити в близките дни ! 🍀🤞🤞🤞

# 177
  • Мнения: 2 515
Здравейте и от мен. Имам 14 Дни закъснение на цикъла, тази сутрин 19.10 си направих тест Sure check който трябваше да има контролна линия C  за да е валиден но тави линия я нямаше прозорчето беше бяло, все пак го направих и излезна само една черта (C). Възможно ли е теста да е бил невалиден и да ме е излъгал?
Благодаря ви!
Тестовете винаги са без чертичка, преди да го направиш. След това излиза само контролната, ако е отрицателен, или и двете, заедно с тестовата, ако е положителен. Твоят е отрицателен и причината за закъснението е друга, иди на лекар.

# 178
  • Мнения: 241
[i[/i]Лилак като мираж е чертичката,но я има.Чакаме всички заедно с теб,дебели и тлъсти чертички,а след осем месеца ревливо и гушливо пухкаво човече

# 179
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен. Имам 14 Дни закъснение на цикъла, тази сутрин 19.10 си направих тест Sure check който трябваше да има контролна линия C  за да е валиден но тави линия я нямаше прозорчето беше бяло, все пак го направих и излезна само една черта (C). Възможно ли е теста да е бил невалиден и да ме е излъгал?
Благодаря ви!
Тестовете винаги са без чертичка, преди да го направиш. След това излиза само контролната, ако е отрицателен, или и двете, заедно с тестовата, ако е положителен. Твоят е отрицателен и причината за закъснението е друга, иди на лекар.

Благодаря за отговора. Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт