Копнеж за бебе тук събра ни, споделяме си радости и драми. - Бебеправене - Тема 362

  • 21 367
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Ели, карай го на усещане. Но винаги има надежда. И не знаеш в кой странен месец ще се окажеш бременна. Така че... Hands Pray

А от нашата прителка Т-то, всичко очаквам. Да си пише, да си отговаря, да си се кара Laughing

# 331
  • Мнения: 57
Прави сте , момичета! Истината е че чета доста тук и то от месеци, и в различни подобни дискусии, виждам различни ситуации и се убеждавам, че както се казва една с една ситуация няма , при всеки е различно.. Еднакво е само желанието Simple Smile)

А иначе попитах дали следите , по скоро за да видя има ли други като мен които не следят толкова много, не съм си формулирала въпроса правилно :/ Но нищо, човек се учи.

Kaylinnn, за съжаление и аз май съм в същата ситуация с нервите Triumph

# 332
  • Мнения: 30
Simple Smile

Ако ще ви е по спокойно, понеже аз имам малко коментари, новак съм, както ме определя сайта.. Та ако искате ще спра да пиша тук, просто ще си чета, няма проблем Simple Smile

Осмелих се да пиша, защото видях, че темата е нова и е по темата , която ме вълнува искрено , нямам никакви задни подбуди. Просто да си кажа Simple Smile

Ооо, не им се трограй

# 333
  • Мнения: 539
Момичета..на мен май ми идва Sad Едни крампи имам днес и на всичкото отгоре сега отивам до вц и като се избърсах имаше розова кръв Sad Ще ревна, това ще ми е най-късата ЛФ досега..

# 334
  • Мнения: 30
Момичета..на мен май ми идва Sad Едни крампи имам днес и на всичкото отгоре сега отивам до вц и като се избърсах имаше розова кръв Sad Ще ревна, това ще ми е най-късата ЛФ досега..

Стискам палци да е само зацапване Simple Smile

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ив, на ехограф отиди веднага след цикъл, но да те гледат с вагиналният. Може да имаш някое полипче, не е задължително да е проблем с прогестерона. По принцип за всяко зацапване има причина и не е нормално да го има, освен ако не е имплантационно. Свикна ли детето с яслата? Сутрин имате ли проблеми? Моят син плачеше до 3-та група, но той и често отсъстваше, защото често боледуваше. Успех със СГ! Много ключова дата Simple Smile
Рейвче, ела кажи как си.
Борн, каквото и да се случва, знай че след всичко лошо, идва хубавото!
Манди, направо ме пренесе в Тайланд Relaxed
Аз се опитвам да го раздавам непукист, обаче така ме дразни това чаканееееееееееее!!!! Имам чувството, че ще хвана паяжина, докато отново започнем опити някой ден. После пък ще ви рева, че не става, а преди това ще рева, че ме е страх от хистерото Satisfied

# 336
  • Мнения: 257
Момичета..на мен май ми идва Sad Едни крампи имам днес и на всичкото отгоре сега отивам до вц и като се избърсах имаше розова кръв Sad Ще ревна, това ще ми е най-късата ЛФ досега..

Кой ден ти е днес?

# 337
  • Мнения: 539
Момичета..на мен май ми идва Sad Едни крампи имам днес и на всичкото отгоре сега отивам до вц и като се избърсах имаше розова кръв Sad Ще ревна, това ще ми е най-късата ЛФ досега..

Кой ден ти е днес?

11-12 от овулация (предполагаемо)
Но имам крампи, жестоки, направо си идва лелището, мамка й!

# 338
  • Мнения: 2 539
11-12 ден след овулация си е в норма. Ти всъщност от кой ден започна с тестовете?

# 339
  • Мнения: 539
11-12 ден след овулация си е в норма. Ти всъщност от кой ден започна с тестовете?
Не питай, 8ми ден, ама почнах на шега, изобщо без да очаквам да видя нещо.

# 340
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Джулка, +1 за Rescue Remedy. Wink
По повод новаците - може би трябваше да измисля нещо напътстващо за тях, което да сложа в първия пост. Не че няма няколко въвеждащи изречения, де. (Между другото и аз забелязах как сама си отговаря, това и в предните теми присъстваше като поведение. Grinning)
Лайлакче, съжалявам за лелята, ако наистина е тя. Другия месец ще се класираме. Hug
Днес, докато се връщах от работа, си мислих много за... мисленето. Grinning Докато върша задълженията си изобщо не се сещам за тези неща. И в този момент усетих как изпитвам нежелание и даже страх да се прибера вкъщи, защото знам, че пак ще ме връхлети всичко... Трябва да си намеря хоби...

# 341
  • Мнения: 1 996
Rochellka, и при мен е така. Докато ме занимават на работа не е проблем, ама малко като ми се освободи време и се започва. Днес от сутринта ми е и тегаво, стават 6 месеца откакто видях за първи път в живота си положителен тест, и не съм очаквала, че след 6 месеца ще съм в това положение. Поне докато шофирам или върша домакинска работа слушам аудио книги, та не ми остават свободни капацитети в главата да влизам в разни филми.
Lilac, жалко, следващия път ще е. Но отново показва как сами се стресираме с ранното тестване.
Свалям шапка на Ели, че държи още и не тества, поне наближава времето за ЗЕТ, ако все пак дойде М.

# 342
  • Мнения: 1 147
Ох, отварям аз темата, че от преди обяд се затрупах с работа и гледам около 30 нови отговори и ви помислих, че някой е извадил положителния тест, ама няма... Но горе главите момичета, все някога ще ни се случи.
Аз се заредих с една торба билки, пия си гадното чайче и се надявам на чудо Grinning

# 343
  • Мнения: 101
Момичета, малко извън темата, но ще се опитам да ви разведря.
Кои книги четете в момента? Аз преди два дни приключих “GUCCI” и сега съм започнала една поредица от 8 книги за българската мафия. Първата от тези е “ BG кръстника //истинската история на Маджо//. Поздрави 🌺❤

# 344
  • Мнения: 1 781
Ив, на ехограф отиди веднага след цикъл, но да те гледат с вагиналният. Може да имаш някое полипче, не е задължително да е проблем с прогестерона. По принцип за всяко зацапване има причина и не е нормално да го има, освен ако не е имплантационно. Свикна ли детето с яслата? Сутрин имате ли проблеми? Моят син плачеше до 3-та група, но той и често отсъстваше, защото често боледуваше. Успех със СГ! Много ключова дата Simple Smile
Другата седмица ще мина през док, че и мб трябва да пускам за гъбите, той винаги ме гледа с вагинален. Остава и полип да имам!
Иначе малката свиква, втора седмица е и нещата са по скоро добре, има сълзи сутрин, но вече не плаче като я взимам например...ама ми е свито много, мисля я.
Благодаря за СГ, дано там са ок нещата!
Благодаря за подкрепата момичета!

Общи условия

Активация на акаунт