Радиация от посещение в Чернобил

  • 2 909
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 081
Темата ми звучи като Търся си повод да разкарам приятеля си,  този достатъчен ли е... Grinning


Точно това си е темата Sweat Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 431
Моят също е ходил в Чернобил навремето, още не сме се познавали, така си го взех - с чернобилските последици; а освен това по едно време събираше радиоактивни камъни, но не от Чернобил, ами от тукашните планини. Има такива, ако не знаете. Споко, не са опасни колкото гръмнал реактор.

# 17
  • Мнения: 3 794
Явно надеждата не винаги побеждава 😂🤷♀

# 18
  • Мнения: 375
Наистина ли ще го зарежеш хайванина заради това, че е поседнал и взел няколко семенца? Той - неразумен, ти - /ще си замълча/ ама сте си един за друг.
Бих отишла в Чернобил и ако ми е писано, там ще се гътна, а няма да се удавя. Щом се допускат туристи, то риска за здравето е преценен. Аман от излишности!

# 19
  • Мнения: 2 495
Aз не знам защо не е отишъл до Фукушима -пресен -пресен реактор ,дето се казва .Пари на вятъра да бъхти път до изветряла соц. история.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Не е безопасно за теб да останеш с такъв малоумник, дори да не е радиоактивен.

 newsm10 newsm10

# 21
  • INFJ
  • Мнения: 9 363
Има ли пушачи в темата?
Пушачите са изложени на много повече радиация от всеки турист в Чернобил.

# 22
  • Мнения: 32
Достатъчно нападки моля. Моля модераторът да заключи темата. Омръзна ми да чета обиди. Никой от вас не знае какво е моето поженил и няма право да ме съди.

# 23
  • София
  • Мнения: 16 038
Ако искаш да заключат темата - под всеки пост има Информирай модератор.Пиши там и ще го направят.
Повод да зарежеш приятеля имаш, а причината си я знаеш само ти.
Сега сериозно - когато гръмна Чернобил бях на 150 км. от мястото, по цял ден се разхождахме, бяхме все навън, на заведения с тераси, вечер -по балконите на хотела. Топла, влажна пролет беше, валя ни дъжд всеки ден. Кой да ти каже, че е радиоактивен. Тогава се говореше и пишеше за мирния,  безвреден атом. На -2.05 кацнах в София и разбрах, какво е станало. По тв и новините във вестниците в Украйна нищо не се споменаваше.
Ами ето съм - нищо ми няма, нормална жена. И дете  родих след няколко години , сега и внуче имам.Здрави сме, не се оплакваме. Радиацията е около нас навсякъде, няма как да не дишаме.

Общи условия

Активация на акаунт