Пътят на честта - Тема 4

  • 30 059
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 774
Благодаря за 4 тема.В предишните теми критикувах сценария и рецитацията на повечето герои.На първо място са Силвия и Ивайло.Не искам да се повтарям,но натуралистичната сцена с побоя може да се даде по-интелигентно.И в криминалните филми не се дават такива изцепк,а зрителят схваща за какво става въпро.Явно сценарият куца и се показват натуралистични сцени,за да върви  действието

# 16
  • Мнения: 6 159
Благодаря за темата Flowers Rose !  Не мога да ви смогна на скоростта , с която пишете Grinning  .
Бонка вече беше наказана - магьосникът я предупреди . Дали малката снаха ще умре ?

# 17
  • Мнения: 13 191
Ааа, сакън, тя ми е любимка.

Не мога да си обясня как толкова смотан сериал ми задържа вниманието, пък и не му се ядосвам както на някои други български. Има нещо по детски наивно в него.

# 18
  • Мнения: 11 568
Той не сериала ми задържа вниманието. Продължавам да го гледам, да видя до какви нови висини ще стигне великата Фучеджиева мисъл.
Халваджиян сигурно му идва да си пререже вените- такава пародия рядко се гледа.

Благодаря за темата и аз!

# 19
  • Мнения: 57
25 епизода протяжно и скучно,в последната серия много действие и екшън.Сцената с пребиването на Симона беше ужасна-можеше червена точка да сложат поне,не всички деца до 18г си лягат в 20,30ч.Прекалено натуралистична беше дори .Кера вече ме дразни неистово и като образ ,и като игра.Тъпи реплики,издекламира и като че чете новините:ще рисуват по тавана и стените 😀😀😀,после ще се извинява на Антон.Толкова наивен женски образ не може да се срещне и в романите от миналия век предполагам.Сценаристките не зная какъв живот са живяли,но са много далеч от всякаква реалност .Тъпо,преекспонирано,лигаво на моменти.Гледам сериала основно за да се забавлявам с веселите и находчиви коментари тук,защото вьв ФБ страницата ако почете човек,ще реши че гледа филм на Фелини или Кончаловски поне 😀😀😀

# 20
  • Мнения: 774
Само дано не решат да правят втори или трети сезон на филма.То ще стане чудо ничие.Както се движи бавно действието може да си откараме и до новата година.

# 21
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
Благодаря, alethea, за новата тема! Flowers Hibiscus
Не ми се иска Симона да умира. Ако тръгнат по тази пътека ще трябва и Димитър да уморят, Начо например да избяга и Бонка да остане сама.

# 22
  • Мнения: X
Още не съм гледала снощната серия, защото първо доглеждам ОЖ.
 Като гледам ще рипортвам.
Но и аз гледам, за да видя какви нови висини ще достигне сериалът.

# 23
  • Мнения: 3 077
Много ми е фалшива Кера, можеше да изглежда различно сериала, ако не рецитираше така превзето.

# 24
  • Мнения: 6 159
......Не ми се иска Симона да умира. Ако тръгнат по тази пътека ще трябва и Димитър да уморят, Начо например да избяга и Бонка да остане сама. 

Заради зверския побой на  Симона , онзи боклук може да избяга в София  и понеже  е свързан с  приятеля от интерната , като нищо ще открие и Кера .

# 25
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Аз се забавлявам тук, без значение,че през пост си повтаряме с каква тъпотия сме се захванали...

# 26
  • Мнения: 1 165
Като на рецитал сме Simple Smile . Жалко за идеята. Не е лоша, но не е добре изпълнена.

# 27
  • Мнения: 9 057
Няма значение, продължавайте в същият дух.Всеки недоволства по негов си уникален начин и много забавлявате Grinning
Благодаря за темата и на  списващите в нея

# 28
  • Мнения: 3 439
......Не ми се иска Симона да умира. Ако тръгнат по тази пътека ще трябва и Димитър да уморят, Начо например да избяга и Бонка да остане сама. 

Заради зверския побой на  Симона , онзи боклук може да избяга в София  и понеже  е свързан с  приятеля от интерната , като нищо ще открие и Кера .
Ами да и Антон ще убие Димитър, за да спаси Кера и тя ще му остане длъжницааааа....

# 29
  • София
  • Мнения: 304
Благодаря alethea.
Не бива да секва творческия ентусиазъм 😁
За всеки влак си имало пътници, а тук сме за два влака критици, ама като едим сериал ме могат да направят като хората така ще е. До Коледа ще го разтеглят ако е 52 серии, дано действието да постегнат поне.

Общи условия

Активация на акаунт