Пътят на честта - Тема 4

  • 30 048
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 469
Възкръсн акато тъмен феникс във ваната и сега ще отмъщава, само да си беше направила устата по добре.

# 196
  • Мнения: 127
Артистът, който играе Начо, го виждам за първи път. Ама снощи рекламираше салам в някаква нова реклама. Ако не друго, поне допълнителни ангажименти ще им донесе тази боза. Я, Кера как озвучава всяка втора реклама вечер. Направо потръпвам като й чуя монотонния дрезгав глас.
Участваше в Столичани в повече - Праматаров

# 197
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Какво ще каже Бонка на Начо за парите?


Ще прави ремонт, самият Начо го каза на Кера.


Артистът, който играе Начо, го виждам за първи път. Ама снощи рекламираше салам в някаква нова реклама. Ако не друго, поне допълнителни ангажименти ще им донесе тази боза.

Това, че ти го виждаш за първи път, не означава, че заради тъпата боза актьорът има други ангажименти.

# 198
  • София
  • Мнения: 14 683
По-спокойно, не се пали, човек да не напише нещо.

# 199
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Не, не, не се паля, грешно ти е впечатлението. Само казвам, че актьорът си е действащ актьор, с много роли много преди тъпия сериал. И че не сериалът е причина да му дават реклами да прави.

# 200
  • Мнения: 125
Е не можах да се сдържа..на последната сцена Стела много ми напомни филма на ужасите "Предизвестена смърт"-само кладенеца го нямаше и как не излезе от телевизора-брррр Simple Smile))))
Хаха, а на мен ми напомни за Терминатор Grin

# 201
  • Мнения: 362
На мен си ми харесва сериала. Реално това е живота който ни заобикаля. Мутри,свекървещици,курви,пари далавери,магии.
Това с изгубеното бебе си го обяснвям ,че ходжата каза на Бонка,че ще изгуби нещо ценно за нея замяна на магията за смърт.

# 202
  • Мнения: 3 743
Аз пък мисля, че в телевизиите си имат договор с лицата на телевизията от сериали и предавания да участват и в рекламния блок за да има повече разпознаваемост. Затова сега покрай сериала забелязваме Петкова, Начо и Стела. Аз си спомням като още гледах ОЖ Вергов, Карамазов и Пенев озвучаваха и участваха в сумати реклами. Сега Диана (не ѝ помня фамилията) рекламира някакви кредитни карти, Ралица Паскалева съм я виждала точно в ролята на лекарка да рекламира лекарства. Не е безпричинно да се появяват сега изведнъж около сериала актьори, които по-малко сме виждали преди.

# 203
  • Мнения: 2 363
Мобе да ви звучи смешно, ама сега като в хвана Бонка и семейство магията, това значи ли, че ще се разделим скоро и с Керчето Simple Smile) То в крайна сметка или действа или не Simple Smile

# 204
  • Мнения: 6 417
Сериалът е пълен с биографични моменти. И темата за ходжата не е случайна. Фучеджиева си пада малко филмарка. Преди време майка й намерила някаква топка с косми и други боклуци пред вратата им и решили, че им правят магии от завист.

# 205
  • Мнения: X
Щом е умряло бебето, Кера тяма да умре, защото магията се е обърнала срещу тоя дето я прави.
   Има хора със силна енергия и такива вмешателства не им действат - Кера ще да е такава - зодия Скорпион е сигурно. Така пише в дебелите книги.
 Ралица от ОЖ рекламираше лютеница с пиърсинг на веждата и сега в ОЖ още има белезите в близък план,а аз мразя артистки с пиърсинг, много татуси и криви зъби.
 Що не вкарат във филма някакъв профайлър с телепатични способности, ще е супер. Малко фентъзи добре ще ми дойде.

# 206
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 789
Всичките тези магии и ходжи защо въобще са в сериала, не знам. Толкова ли са на мода тези глупости?
Не мога да схвана сметката на годините,  нещо не ми излиза математиката.

# 207
  • Мнения: X
Защото сериалът може да кривне към фентъзито, за да се спаси.
 Стела е готова вещица. Остава и летящи неща да има.

# 208
  • Мнения: 9 484
Аз пък мисля, че в телевизиите си имат договор с лицата на телевизията от сериали и предавания да участват и в рекламния блок за да има повече разпознаваемост. Затова сега покрай сериала забелязваме Петкова, Начо и Стела. Аз си спомням като още гледах ОЖ Вергов, Карамазов и Пенев озвучаваха и участваха в сумати реклами. Сега Диана (не ѝ помня фамилията) рекламира някакви кредитни карти, Ралица Паскалева съм я виждала точно в ролята на лекарка да рекламира лекарства. Не е безпричинно да се появяват сега изведнъж около сериала актьори, които по-малко сме виждали преди.

По-скоро с участието си в ТВ сериали и предавания стават популярни и ги ангажират и за реклами.
Не смятам, че телевизиите имат общо.

# 209
  • София
  • Мнения: 304
Аз пък мисля, че в телевизиите си имат договор с лицата на телевизията от сериали и предавания да участват и в рекламния блок за да има повече разпознаваемост. Затова сега покрай сериала забелязваме Петкова, Начо и Стела. Аз си спомням като още гледах ОЖ Вергов, Карамазов и Пенев озвучаваха и участваха в сумати реклами. Сега Диана (не ѝ помня фамилията) рекламира някакви кредитни карти, Ралица Паскалева съм я виждала точно в ролята на лекарка да рекламира лекарства. Не е безпричинно да се появяват сега изведнъж около сериала актьори, които по-малко сме виждали преди.
По-скоро някой дето иска да рекалмира гащи вижда Кера и решава, че тя е идеалният модел за тези гащи и е популярна в момента. Свързва се с нея и виждаш по ТВ-то Кера рекламира гащиии Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт