Пътят на честта - Тема 4

  • 31 286
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 13 231
Не, не - този сериал е толкова успешен, че всички актьори са поканени вкупом да участват в де що има реклами.  Joy

# 661
  • Мнения: 9 183
Абе има  връзка с рекламите, това е ясно. Но кой е по-успешен рекламите или сериала, май предстои да видим Joy

# 662
  • София
  • Мнения: 304
Кой ти гледа реклами в днешно време освен рекламиращите.
Имало вече и реклама на магазин за дрехи втора употреба по телевизията 😲

# 663
  • Берлин
  • Мнения: 4 671
Има един ревящ в реклама на лотарията. На покерджията ми мяса

# 664
  • Мнения: 864
Току що изгледах вчерашния епизод на запис. Повечето сте го казали, супер Кера направо ме уби с това счетоводство. Обаче наистина ще се окажете прави, че сина на Жени К. участва, спрях на финалните надписи и пише Кристиян - Георги Манов.

# 665
  • Мнения: 780
Да не би да са направили филмчето та да откриваме рецитацията на главните  и да си играем наразпознаване в различните реклами.

# 666
  • София
  • Мнения: 5 175
Оф, това с обличането на мъжка риза след секс вече е такова клише, чеее...

# 667
  • Мнения: 3 382
Черният Жип от преди 13 години ли е?

# 668
  • Мнения: 3 743
Ауу че нагла Керето, иска да ѝ благодарят. Евала на Калоян, че я сложи на място.

И колко години да е била в този интернат, като на 16 са починали родителите ѝ и веднага са я осиновили пак. Най-много две, най-вероятно даже една. То бива драма... 😒

# 669
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Брей, Керчето как го закова тоз Калоян Joy

# 670
  • Мнения: 864
Керчето много отворена стана, а в Царево не смееше дума да каже на Бонка.  За месец в кафето голямо самочувствие придоби.

# 671
  • София
  • Мнения: 304
Кера е БОК! I I♥️Kera Make Kera great again!
Ще си разкъсам пижамата след тази сцена в холдинга 😃

# 672
  • Берлин
  • Мнения: 4 671
Ти да видиш...кера можела значи....лелееее....сега като се разтопи благородното сърце на Калоянча....лелееее...

# 673
  • Мнения: 15 960
Керка пак навири гребен и напуска, пък наема кой ще го плаща...

# 674
  • Мнения: 2 411
Керчето ми хареса, ама външния вид ..кофти, не мога да свикна и това е. И грам не ми се връзва с Калоян , дори чар не виждам в нея.

Общи условия

Активация на акаунт