Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 окт. 2019, 18:56 ч.

Кола маска на гранули

• 172
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
от скоро ми излизат реклами из интернет за "иновативна безболезнена" кола маска на гранули, която се нагрява и разтапя на водна баня. Някой ползвал ли е подобна?

Разбира се, ясно е, че няма да е абсолютно безболезнена, интересува ме повече дали си върши основната работа.
Сайтът, от който ми излиза рекламата е waxx.bg, но съм виждала и на други места.

# 1
Здравей! Моята козметичка ми прави таква, и съм супер доволна! Преди да ме намаже, ми слага бебешка пудра за да попие влагата, и да не лепи кожата ми. Понеже не познавам друга козметичка да работи с такава, а работя сезонно, реших да си поръчам. Ще ти пиша за отзиви след месец, понеже днес се минах с пълнител който ползвам от години.  Поръчах на Pollie комолект за 59лв от олх. Ако ми хареса ваксата, ще ползвам тяхната.

# 2
Здравейте,
от скоро ми излизат реклами из интернет за "иновативна безболезнена" кола маска на гранули, която се нагрява и разтапя на водна баня. Някой ползвал ли е подобна?

Разбира се, ясно е, че няма да е абсолютно безболезнена, интересува ме повече дали си върши основната работа.
Сайтът, от който ми излиза рекламата е waxx.bg, но съм виждала и на други места.

Тази която поръчах не е лоша. Не е на гранули а на блокчета и по-бавно се топят. Наместих си температурата да не ми пари. Другото което не ми хареса е шпатулите, малки са, като клечка за сладолед. Лесно се работи, ако знаеш как. Аз съм виждала и са ми правили, за това ми е лесно предполагам. Съвета ми е да си вземеш уреда и гранули, пробвай на Вакс, има и други хубави. Шпатули си вземи от широките Simple Smile Слагай пудра на местата където е по-влажно. Кожата трябва да е чиста и суха.  Когато хванеш цаката е лесно.

Общи условия

Активация на акаунт