ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 36 098
  • 751
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 4 578
Честито рождество Христово! Бъдете здрави и благословени!
Десен, честит рожденик! Да бъде здрав и успешен!
И ММ е рожденик днес, да ми е жив и здрав!

# 406
  • София
  • Мнения: 8 306
Спокойна, честит да е и твоя рожденик. Да е зрав и много обичан.

# 407
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Честит ти рожденик, Десем! Да е жив и здрав, да има много късмет и да постигне мечтите си! Heart

# 408
  • София
  • Мнения: 7 077
Десем, да е живо и здраво момчето!
И аз се присъединявам към молбата ти, ако може да ми върнат дружелюбното и усмихнато дете, но предполагам поне още някоя и друга година ще изчакаме. Joy

# 409
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Весела Коледа и от мен, момичета! Здраве, мир, светлина и спокойствие в душите ни!

Desem, честит ти рожденик! Много успехи и сбъднати мечти!

# 410
  • София
  • Мнения: 3 084
Честито Рождество Христово! Нека царуват мир и разбирателство, обич и търпение, щастие и любов в домовете ви, бъдете живи и здрави!
Desem, честит рожденник, да е много здрав, умен и щастлив!

# 411
  • София
  • Мнения: 12 248
Мислех да пиша снощи, но ме досрамя колко е късно.
Честито Рождество! Здраве, щастие и любов на вас и на всички, които обичате!
Десем, да е жив и здрав наборът! Малко си го прецакала с два празника ведно, но имаш цял живот, за да се реваншираш. Joy

# 412
  • София
  • Мнения: 8 306
Благодаря за пожеланията

Санака, аз бях прецаканата в случая, но очакванията бяха да разваля други празници Joy - за "от Васил до Иван", а не за Христо, не че е Христо Joy
Иначе човекът не е прецакан, очаква си двойните подаръци Joy
Само му е кофти с организацията за празнуване с приятелите.

Последна редакция: ср, 25 дек 2019, 17:49 от Desem

# 413
  • София
  • Мнения: 12 248
Само му е кофти с организацията за празнуване с приятелите.

Че това малко ли е? Joy Голямата се чувстваше прецекана само от факта, че е родена през лятото, без да е на някой голям празник. Като дете правеше 1-ви, 2-ри, 3-ти списък с гости и накрая казваше: "Когото искаш кани, все ми е тая, само да дойде някой." Сега, вече голяма, е много доволна, че има РД през лятото. А наборката, родена през зимата, беше на 4-5 години, когато отсече: "Следващия път да ме родиш през лятото. Същата да ме родиш, но през лятото."  Абе, няма угодия! Joy

# 414
  • София
  • Мнения: 584
Desem, честит да е сина ти! Жив, здрав и щастлив!

За всички останали, поздрав за Коледа!❤🍀🥂

# 415
  • Мнения: 9 063
Честита Коледа,виртуални мои приятели!Бъдете здрави,щастливи  спокойни!
   Именици,рожденици,да са ни живи и здрави,да ги слушкате и да им се радвате!!!
    Моята голяма пуберка ми я върнаха към края на 12ти клас,така че имаме още нерви за късане!Но ми върнаха подобрена версия- сега е голям кеф да си пием кафето,винцето,уискито с нея,да си общуваме,да си говорим за какво ли не.Дава ми свети,споделя много,и аз с нея,като добри приятелки.
   Наборът има моменти на проблясъци,но са редки.Той работи през ваканцията,пари му трябват на човека.за какво са ти ,питам. - "Ами майка ти,обичам да се поглезвам,а това струва пари."  А,не бе!
  Да работи,така аз имам малко отпуска,защото той поема моите функции.

# 416
  • София
  • Мнения: 1 187
Честито Рождество Христово! Здраве, мир, любов и благоденствие за всички! Здрави, спокойни и помъдряващи тийнове! Честити рожденици, Desem!
При нас нищо ново, ваканцията е основно компютъртни игри, кино и малко фитнес. Изядоха се промишлени количества шоколад, а уж борим акнето.  Браво на работещите, да обсъдим идеи за работа?! Опитвам се да наместя втория срок немския в Гьоте с едно програмиране, ама нещо трудно. Ходи на Олимпиада по мат. и това е. Уж преминавал и това е всичко.
Мандаринка, да тук е доста по леко хортуването, то и след като преживяхме 7класната вече не сме същите, то все едно казарма сме минали. Иначе 5 класната е доста информативна, ама аз не пиша почти там, драго ми е да се засичаме с теб в две теми!

# 417
# 418
# 419
  • Мнения: 1 281
Честита нова година! Здрави, щастливи и успешни!

Общи условия

Активация на акаунт