ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 35 985
  • 751
  •   1
Отговори
# 450
  • у дома
  • Мнения: 7 141

Ако приемат 4 предмета, интересно ми е с какъв 4ти предмет ще вържат СХН (след мат)? Joy
В нашето ПМПГ тази паралелка ще е с информ ИТ матем а 4тия профилиращ всеки си го избира-повечето деца са спрели на избор за АЕ.

# 451
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Никаква идея нямам какви профили ще има при нас. А и никой нищо не казва по въпроса.

# 452
  • Мнения: 8 758
Имахме неформална РС миналата седмица ,в една пицария.Класната каза,че не се знаят още профилите за сегашните 10токласници.Какво се чака,не знам.
  И у дома е лежерно,спокойно,невълнуващо-кви срочни оценки,кви пет лева?!

# 453
  • Мнения: 292
Абе аз уж следя темата ама не разбирам за какви профили за какво говорите 😁

# 454
  • София
  • Мнения: 11 998
Абе аз уж следя темата ама не разбирам за какви профили за какво говорите 😁
Е, стига де!

Дъщеря ми вече има първата си годишна оценка в дневника - по ИИ. Joy

# 455
  • София
  • Мнения: 6 559
И при нас вече оформят мощно. Едната щерка има вече 4 срочни оценки, другата 1. Засега са в зелено за мое щастие. Simple Smile Повече ги вълниват ските, бялото, зеленото, пембеното у-ще, рождени дни, купони. Баба им ще ги гледата трите за ок.10 дни, та отсега се готвят за яка пачанга.

# 456
  • София
  • Мнения: 7 056
Абе аз уж следя темата ама не разбирам за какви профили за какво говорите 😁
Ти си най-добре, шЪ знаЙш! Joy
И при нас вече оформят.  Младежът всяка вечер се моли и кръсти да НЕ обявяват грипна ваканция за София. Joy
До тук положението е ясно, в ЕД не са нанесени, но са ми казани само срочните, по предмети, за които знаех, че ще се справи. Има да оправя 4-5 предмета. Joy
Най-много ме изненада с БЕЛ, по който се е запътил към отличен! Е, и аз имах участие, ама ще го преживея!
Иначе, само глупости са му в главата! Детинщини и момчешки простотии.
До скоро нали се питахме, кога ги връщат ремонтирани след пубертета, аз започвам да се чудя, кога порастват момчетата? М?

# 457
  • Мнения: 21 455
Никога. Само играчките им стават по-скъпи. Но ги връщат ремонтирани по някое време. Приблизително около десети клас, плюс-минус година- две. Joy

# 458
  • София
  • Мнения: 7 056
Еее, Дидева, плюс две години и ей го 12 клас! Тъкмо ще стане човек и ще си хване пътя! И какво? Раждай го, храни го, бий го, учи го, плащай му... и тамън се очовечи, айде чао! 😂 После, вземе ти тръсне 1-2 диванета като него...
Не е справедлив тоя живот! Joy

# 459
  • София
  • Мнения: 11 998
До скоро нали се питахме, кога ги връщат ремонтирани след пубертета, аз започвам да се чудя, кога порастват момчетата? М?
Е, този въпрос нали го изчистихме още по-миналата година - от пубертета влзат направо в критическата. Няма междинен период. Simple Smile

Девойката хвана грипа - за първи път от...., май откакто се е родила. Joy Обаче днес отиде болна за географията - контролно и устно изпитване, а утре ще отиде за историята, че има да предава някакъв проект - пак за оформяне. Да ни прощават заразените. Confused

# 460
  • Мнения: 21 455
Мисля да пусна петиция - бутонът полезно да има опции като във ФБ. Някои неща просто си плачат са емоционално отразяване, а не просто вдигнат палец.

# 461
  • София
  • Мнения: 11 998
Дидева, давай линк към петицията! Да я подписваме, че и на мен ми писна да натискам полезно на най-безполезните постове. Joy

# 462
  • София
  • Мнения: 8 280
Санака, ти сега се хилиш отстрани, защото не е опряло яйцето Joy

# 463
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И аз съм за петицията. Безумно е това полезно просто.

# 464
  • София
  • Мнения: 1 109
Аз не вярвам да има до края на януари грипна ваканция в София.
Иначе синът ми е оформен почти по всичко, малко остават неяснотиите.
А бутона полезно е ок, стига да има още един .

Общи условия

Активация на акаунт