ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - 2

  • 35 988
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Алексова, честито и от мен! Да не се отървеш от здраве и само хубави новини да те застигат!
И аз днес одъртявам с една година, но пък ми е едно лежерно и мързеливо, много би ми харесало да запазя това усещане за по-дълго Simple Smile.

Десем, много добре, че сте разрешили проблема. Вкъщи сме с няколко домашни любимеца - мини зайче, риби и голяма порода кучо. Заекът си го мачкаме и гушкаме, много е игрив, но ужасно злояд. На 3-4 месеца имаме спасителни операции с хранене с биберон насила, даване на сок от ананас и ако се наложи, пробиотик и оводняване при ветеринар. Кучо е най-некапризен и любящ. Ако трябваше да избирам поредността на любимците, тъй като той се присъедини най-накрая, щях да почнем точно от него и може би нямаше да имаме риби. Заекът сигурно пак щеше да е с нас, защото синът ми е луд на тема зайци и постоянно ме агитира, че иска даже и белгийска порода (за неосведомените, белгийският гигант е почти колкото куче).

Десем, успех на младежа на олимпиадата! Тази година наборът не поиска да се яви на нито една олимпиада, така че стискам палци за вас.

# 496
  • София
  • Мнения: 584
Manzhelka, ЧРД! Бъди жива, здрава и честита! Весел празник!:champagne:Wine GlassBirthday

# 497
  • Мнения: 1 263
Честито и на двете рожденички! Много здраве и щастие!

# 498
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Благодаря ви, момичета!

# 499
  • София
  • Мнения: 11 998
В това е проблемът, че няма кой да го вземе. Чудя се, колко рисковано е, ако се обадя на фирма с таксиметрови превози и му поръчам такси, което да го докара....

Слънце, девойките ползват таксита с поръчка вечер /хващане от улицата съм забранила/. Наред с това, при първа смяна винаги отива с такси на училище. По-добре, отколкото да си тръгне пръв от РД с градския транспорт / и в 21:00, и в 22:00 рисковете са еднакви, и ми се струват по-големи от това, да си поръчаш такси, при което ти изпращат № на колата, знае се кой е шофьорът/ Не е необходимо ти да му го поръчваш. Мъжки майки, братче! Joy

Алексова, честито! Имам отношение аз към водолеите. Hug Manzhelka, и на теб!

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 20:16 от sanaka

# 500
  • Мнения: 1 561
Благодаря, мамчета, да ви се връща по много от всичко!
Манжелка, честито и на теб!
Много здраве, щастливи преживявания и балансирани отношения с наборите:)!
И аз като теб, днес дори хубавото време не успя да ме накара да изляза, пълен релакс и “под грипна карантина”, да не ме хване този гад от някъде, че сме били в дупки тези дни!

Desem,  сладко папагалче!
Да ви е здраво и да ви радва много!

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 20:25 от alexova

# 501
  • София
  • Мнения: 7 058
Манжелка, честит празник и на теб!

Десем, гледала съм папагалчета като дете. Изключително забавни, любопитни и привързани, бих казала! Точно както го описваш, извън клетката се налетяваха на воля, след което сядаха да гледат телевизия с мен, проверявайки ме, дали не спя. Обичаха да нападат телевизора, не им харесваха сменящите се картини. Joy Бяха мъжко и женско, уж. Имаха и подход към гнездо, в което женската да снася, но така и не видях яйца. Сега като се замисля, едното често набиваше канчето на другото, възможно е да са били еднополови. Joy
Санака, разликата между девойките и младежите е в това, че девойките ще си извикат такси, няма да забравят. Младежите ще се сетят на изхода, че е трябвало да извикат, няма да им се чака и да им се занимава, и със съвсем чиста съвест ще пренебрегнат забраната за хващане на такси от улицата. Joy
Или поне моето, ще направи така. Rage

# 502
  • София
  • Мнения: 8 280
Алексова, Manzhelka,
честито и от мен.
Бъдете здрави, усмихнати и обичани.
Hug  Flowers Bouquet Flowers Bouquet
(Алексова, извинявам се покрай неспането, не съм много адекватна).

Не знам какви ги е свършил младежът днес. Важното е, че отиде. Бе притеснен за пилето, а аз заради набора будувах основно, знаех го къде са му мислите (вчера като ходихме за пилето, се разстрои като видя корелите, опита се да скрие несполучливо... Уникално място този човек отглежда сигурно повече от 100 птици - не предполагах, че има такова разнообразие на екзотични птици в България, какво остава на едно място)

Manzhelka, и ние с почнахме с риби (бяха компромисен вариант, оказа се, че е недостатъчен Simple Smile ), за куче, коте не се наемам в апартамент (удържах на девойката, а тя като беше малка казваше: "Като порасна ще си купя куче")

За излизането: само веднъж беше поискал преспиване (консултирах тогава тук), но в крайна сметка не се случи. Засега се събират се следобядите - кино мол. Ужас, днес пак бяха там, в най подходящото време - "Споко имам маска", сигурна съм, че я в сложил, ех .. ....
май след 8 не се е прибирал, ако се е налагало сме го прибирали.
Слънце, това да му поръчаш ти такси ми, ми се струва добър вариант, пред това да крачи сам някъде по нощите.

# 503
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Алексова, Manzhelka, честити да сте! От всичко по много да имате: здраве, късмет, любов, щастие! Heart

Desem, много сладък пернатия звяр! Hug

Ох, наборката от известно време ме обработва за папагал. Като тя конретно иска жако. Само това ни липсва. От рибите ни остана само една и съм се зарекла, че като се гътне (а тя е много стара вече и си пресрочи отдавна официалния лимит години), махам аквариума. Това с рибите е зверска хамалогия. И за друго ме обработват - още едно куче, че да си имал компания ушатия. Отрязах ги като с остър нож.

У нас по късните купони се очертава брат й. Девойката е имала няколко пъти гостувания с преспиване при приятелки, но рождените дни обикновено ги организират в следобедно време. Иначе се мотае с дружки навън, но съм казала, че я искам вкъщи преди да се стъмни и да знам къде е. Само на един вечерен рд беше наскоро - в караоке рок клуб, но до 22,30 ч. Прибрахме си я от клуба. Докато онова малкото, дето е по-високо от мен, се разкова от вечерни рождени дни. И точно с този номер ми излиза - може ли до 10, че в 9 ще е тортата. Направо си правим дежурства родителите вече и един ги прибира и разнася по домовете.

# 504
  • Мнения: 8 762
Честити да са ни порасналите момичета!!!Бъдете здрави и търпеливи,сигурна съм,че не подозирате колко сила има във вас срещу пуберските щения!!
    Айде и аз да се присъединя към готините водолеиНе съм и подозирала,че в тази тема ще се черпим с торти,та затова от мен по едно винце.Вчера отбелязах 45, млада съм,пухкаво прекрасна,и съм сигурна,че ми предстоят невероятни емоции.Направо се чувствам млада и жива.И мечтая да бъда баба!!!
   
   Такааа,сега относно прибирането-аз явно съм калпазанката на темата.Но за всичко е виновен малкият град,в който живеем и фактът,че се познаваме.Правила имаме-през седмицата не се излиза ,освен фитнес и разходка на кучето на гаджето,но всичко приключва още в 20.00.Петък и събота 23.30.Рожденни дни-правят се в една къща за гости,в рамките на града.там може и до 1.00,само че аз прибирам.И има родител.
   Вече се правят и в дискотека-пускаме,но не всеки път.Прибира се в 4.30./тук аз съм лошото ченге,баща му разрешава,ама ляга и заспива като пън.А аз будувам./На всеки 40 мин. 1 час получавам съобщение,дали всичко е окей.И условието пак е да има родител,или поне по-голям брат или сестра.Ако нашата кака,или нейните приятелки са си тук и са на диско,нещата се улесняват .Шефът на охраната работеше при нас,познава младежа.Управителката на диското е на наши близки щерка,и тя го познава/памперсите му е сменяла като бебе/.
    В малкия град е друго.Прибира се с такси,един определен,който е наш клиент и познат.Случвало ми се е и аз да ида да го прибирам,и не само него.той изпраща две мацки,та и тях развозвам.На Нова година не беше с нас.Бяха в едно помещение,което се дава под наем за купони със синът на приятелите,които бяха у дома.Компанията е от по-малките братя на приятелите на дъщеря ми.Имаше и девойки от класа,които пък са гаджета на тези другите.Абе в Монтана сме като свински черва оплетени.

# 505
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Марулетке, много се радвам, че се вредих да ти честитя първа. Бъди все така енергична, всеотдайна и борбена! Да не се отървеш от здраве и хубави емоции! Радвай се на живота и на малкото време, което ни остава с пуберите. След 3 години наборчетата отиват в университет и можем да ги пишем отлетели.

# 506
  • София
  • Мнения: 7 058
Марулетке, честита да си!
Жива и здрава, да ти се сбъднат внуците, щом ги мечтаеш, наборчето да ти е все така разумно, а ти все повече време за почивки да намираш!

# 507
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Марулетке, честита да си! И само хубави емоции да имаш! Здраве, късмет и любов да те радват! Heart

# 508
  • София
  • Мнения: 584
Марулета, жива, здрава и обичана бъди!🥂🍾🎂

# 509
  • София
  • Мнения: 4 575
Марулета, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива!
Честити и рожденичките Алексова и Manzhelka! Здрави и обичани!
При нас ваканцията тече с пълна сила. Оценки в ЕД, вече и годишна имаме. Разходки, гаджета и гейминг.
Кога мина този срок....

Общи условия

Активация на акаунт