СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 5

  • 26 199
  • 792
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 815
А връщат ли тестовете от пробното НВО?
Миналата година се прибираха с изпитните листи. Само бланките оставаха за оценяване + листовете за преразказ или разпис на последните задачи по математика. Оттам ставаше ясно какво е направила. Излиха ключове към изпитите, а в школата на Регалия имаше обсъждане непосредствено след пробния.

# 661
  • Мнения: 6 586
Благодаря, момичета.
При нас само в две училища се провеждат пробни НВО, но не ги връщат и някак ми се губи смисълът  от цялата работа.

# 662
  • София
  • Мнения: 7 190
А няма ли опция да се отиде на място и да се разгледа работата?

# 663
  • Мнения: 6 586
Не съм сигурна, ще проверя.  И това би било вариант. Благодаря за идеята, Red👍

# 664
  • Мнения: 1 208
А някой има ли представа в “Милениум” как се провеждат пробните? Обявени са за 30.11, но и двата.

# 665
  • Мнения: 5 160
А някой има ли представа в “Милениум” как се провеждат пробните? Обявени са за 30.11, но и двата.
Така се провеждат, един след друг. Свиква се Grinning

# 666
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Благодаря, момичета.
При нас само в две училища се провеждат пробни НВО, но не ги връщат и някак ми се губи смисълът  от цялата работа.
От Плевен ли бяхте или бъркам-ако да от години следя ПИ по математика на СОУ Иван Вазов-много ми допадат-нормални,близо до формата на изпита-качват ги ва сайта си и от там имам наблюдения,нямам идея дали ги провеждат само за техни ученици или и за външни...Обаче започват да ги провеждат чак пролетта

# 667
  • Мнения: 6 586
От Плевен,  да:) В същото училище учи дъщеря ми:)

# 668
  • София
  • Мнения: 1 397
А някой има ли представа в “Милениум” как се провеждат пробните? Обявени са за 30.11, но и двата.
Така се провеждат, един след друг. Свиква се Grinning

Точно така. В един ден и двата провеждат и обявяват кой е първи и кой втори. За първите 3 пробни изпити записват и външни за школата ученици, а за 4тия само техни ученици.

# 669
  • Мнения: 8 228
Каква страст за математика или БЕЛ? Няма такова нещо. Това са досадни задължения и досадната му майка тиранин го кара да ги върши. Страст има като си прави нещо на лаптопа. Поне вече доста по-рядко играе.
Пробни изпити при нас ще има чак пролетта. Ще си решава тестове вкъщи. Какво му е наистина нивото, ще разбера чак на НВО.
След като реших, че спираме с школата, изготвих плана за действие за следващите месеци. През седмицата си решава текущите задачи по математика плюс малко по-сложни по същия материал. Събота и неделя - тест. Още 2 месеца ще правим основно тези от сборника на Архимед за шести клас, които са по модела на НВО, около 20 теста са. Тъкмо ще си припомня неща и от миналата година - модули, пропорции, вероятности. Ако допуска грешки, ще решава задачи допълнително от същия вид. Паралелно ще му давам и задачи за движение, смеси, басейни, работа и прочие.
Казах му, че ако работи достатъчно усърдно, без мрънкане, в края на месеца ще му давам парите, които бяха за школата. Ако мрънкоти, гори с парите, но пак ще решава.

# 670
  • Мнения: 3 876
Кой питаше за Вектор раниците. Моето магаре е с такава от тази година. Много е доволен, да си призная и аз я носих на един излет и много добре ми прошепна на гърба. Много отделения, добро разпределение и в джоба за вода се събира бутилка 1.5л

# 671
  • Мнения: 6 586
Еха, ако са измислили и шепнещи раници- искам и аз😀

# 672
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Еха, ако са измислили и шепнещи раници- искам и аз😀
И на НВО да прошепнат верния отговор-ама няма...В труда е истината и това е.

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 23:45 от svetlaem

# 673
# 674
  • Мнения: 3 876
Прилепна .. хич не обичам да пиша от телефона, че много ме коригира .. хе станах и за смях, здраве да е

Общи условия

Активация на акаунт