💪"Игри на волята: България" - Тема 8 /20.10. - 27.10. 2019/

  • 51 304
  • 1 633
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Опасявам се, че застрахователната сума няма да е похвална за щедростта на продукцията.
Не може да си такова куче като Юлиян с цената на всичко! Не може да се радваш, че някой се е претрепал и ти имаш по-малко препятствия по пътя си! Не може да си такъв изрод, просто!

Какво му харесвате на Джаферович, бе, девойки?! На мен ми е като извънземно с тоя пъпеш.

# 211
  • Мнения: 6 496
Тая каскада във филмите много яка, в бг-риалити се оказа, че вероятността да паднеш между, а не върху балите слама е голяма.
Ана-Мария не само, че не е отключвала, а дори не е виждала катинар в живота си. То бива несръчност и паника Sad

# 212
  • Мнения: 6 280
Ех ,Добата не можа да "блесне " в тая битка  Joy

# 213
  • София
  • Мнения: 771
Ана няма психиката най-вече за такава игра, малко напрежение и пълна паника. А Юлиян вместо да я достресира, трябваше да й викне да спре за малко и да се успокои и тогава пак да пробва

# 214
  • Испания
  • Мнения: 37 503
СтоЕнчо сложил табелката "Валерия" и на поляната. Тя не върти някъде з@дник, а гледа СтоЕнча по телевизията. Смяяяяяяяяяях!

# 215
  • Мнения: 2 596
Тая па Амелия  doh Какво ги орпавдава, че я подценявали. Тя нормална ли е? Да не страда от стокхолмски синдром и тя?

# 216
  • Мнения: 4 706
Що не вързаха Ана Мария... нали Венци вече е здрава, дори се включи предния път.....
Не разбирам наистина, тя беше ясна..

# 217
  • Мнения: 5 492
СтоЕнчо сложил табелката "Валерия" и на поляната. Смяяяяяяяяяях!
Тамън да се види кой кого е превъзпитал, много зле е този СтоЕнчо...

# 218
  • Мнения: 29
Всички се претрепаха в тази игра. Продуцентите нямат мозък.

Не вярвам да има втори сезон, но ако има не знам кой би участвал в него. Половината участници вече са сериозно контузени. Не е нормално!!!

# 219
  • София
  • Мнения: 20 218
Радостина сякаш беше добре в тази игра.. От първия път успя да свали ключа.
Радостина беше добре, да, но близначката загуби време във връщане за скока и после също много трудно отключи.

Що не вързаха Ана Мария... нали Венци вече е здрава, дори се включи предния път.....
Не разбирам наистина, тя беше ясна..
И аз това не разбрах. В началото говореха да вържат нея, защо се отказаха впоследствие, не ми стана ясно.  Rolling Eyes

# 220
  • Мнения: X
Тая каскада във филмите много яка, в бг-риалити се оказа, че вероятността да паднеш между, а не върху балите слама е голяма.
Те тия бали не се слагат така на кубчета... щото сеното е стегнато и плътно като е на бали! Сламата трябваше да е разхвърляна, за да е рохкава и тогава щеше да е мека.

# 221
  • Мнения: 1 941
А какъв е смисълът от днешното студио?

# 222
  • Мнения: 4 313
Гадостина  и тя много се забави при отключването,от там изостанаха още в началото и следващите не наваксаха,а още повече забавиха отбора.

# 223
  • Мнения: X
А какъв е смисълът от днешното студио?
То какво има смисъл в това предаване... Някак да замажат положението с три прецакани крака, затова е това студио!

# 224
  • Мнения: 6 496
Близначката бяга доста бързо и как изкачи стълбата направо ме шашна. Томас падна първия път. И определено има проблем той с баланса, при втория опит пак едва се изкачи.

Общи условия

Активация на акаунт