Какво направих днес за себе си? - 6

  • 38 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 395
А така, вие рокли си купувате, а аз развалям фигурата! Днес си хапнах пикантно Рьощи меню в Макдоналдса, Сникерс, пих кола и кафе! И то само защото забравих, че вчера взех решение днешния ден да го изкарам на плодове и чай! Няма да вляза май в никакви рокли... Blush Blush Blush Но и утре е ден, ако изкарам само на плодове, ще се похваля. Thinking

# 376
  • Мнения: X
Купувам и аз разни неща тези дни - за мен и за дъщеря ми...Боже, боже, кога порасна толкова туй дете, че част от дрехите можем да си ги разменяме...ама това значи, че и аз не съм за боклука още, нали тъй Grinning

Ондин, успех в новата работа и в ученето, няма успех без риск! Съдбата обича смелите, нали знаеш?
Катеричке, направи си кеф на душата! Аз цял живот живея разумно и практично....и ето, че с това си останах. А доста от хубавите моменти се изнизаха...и много, безкрайно много желания са били смачкани и набутани в мазето, защото не е било разумно в момента.
Направо ми се иска вече да стана на 60, че да го ударя на живот!
Стоянова, надявам се да си по-добре.
Днес, както си метях коридора, и....не можах повече да мръдна.
Мъжът ми ме донесе на ръце до леглото, докато виех и ми течаха сълзи.
Сега съм увита с вълна и одеала, омазана с мазила, инжектирана и несвършила нищо полезно, извън служебната работа (тя пък може да се върши и по гръб, нямам оправдание да се скатавам). Никакви тренировки, никакви масажи няма да има 2-3 дни поне. Домочадието мете, готви, подрежда, храни кучето и ми поднася лакомства в леглото. Пред очите ми е коледната украса, радва ме. Бях планирала коледни курабийки, но...по-нататък. Прехвърлям литературната тема за идеи за четене, че изведнъж ми се отвориха едни купища свободни часове....напоследък свикнах да си пускам книги с четец, слушам си нещо и готвя (примерно).

# 377
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 559
Ееее, браво на домочадието - явно е отлично възпитано и отгледано и ще се оправя добре с тоз живот.И да се грижиш за себе си и този гръб, че какво ще правим на 60 - на живот ли ще го удряме или ще бием инжекции? И ти си направи нещо добро за душата - купи си рокля например. Grinning


Аз също скоро ще се сдобия с абонамент на Одибъл и ще си слушкам книжки зимата. Сигурно ще е полезно в научаването на езици.

Понякога чета на племенницата ми по телефона разкази на Йовков - вечен и най-най добър и бъркащ в душата за мен. На нея също много й харесват, а и аз си ги припомням. И ги обсъждаме.

Лятото като четох Стопанката на Господ и ми хрумна идеята да си купувам черен Dodge - някои сигурно ще разберат връзката*. От тогава ММ ми забрани да чета.

Скрит текст:
В книгата Господ е черен овен, емблемата на Dodge е овен Grinning

# 378
  • Мнения: X
Ондин, мила, ти много добре знаеш, че ишиасът не е попречил на нито една палава баба да си живее живота, щом го е решила! Grinning
Но за по-сигурно май е по-добре да не чакам до 60...
Рокля не си купих, обаче с едни чудни ботушки съгреших!
Ама и ти си права, сега трябва и рокля да им търся.

Аз, за разлика от някои по-извисени хора, никак не ритам против комерсиалната страна на Коледа. Харесва ми всичко - подаръците, пазаруването, сладките, кичозната украса и Дядо Коледовци, преяждането, глупавите коледни комедии, усмихнатите и леко замаяни от предколеден стрес лица. Не че възразявам срещу молитвите, но и саламът си го бива (според мен)!
И не държа да вали сняг.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 13 600
Говорете за изхарчени пари, които още не сте взели Grinning
Вече декемврийските пари отидоха.
Днес се наспах.
Купувай роклята, аз за сега устисквам за едни боти, защото наистина имам много.

# 380
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 185
Първо да предупредя: Стана дълго 😏😁

Следващата ни тема ще е със заглавие Купих си рокля 😁 Шегувам се, да не се засегне някой. Купувайте, момичета, купувайте, и аз обожавам рокли, а пък обувки... 😁🤩
Вчера ми беше страхотен ден- със сутрешното кафе си ших гоблена на дивана, в ранния следобед с  приятелки на домашно кафе и сладки. А след това се запознах с един мъж, който следя от около година и половина в интернет и от около половин година общуваме пак там. Занимава се с благотворителност и доброволчество, пълни ми душата това момче❤ Прави чудеса, от нищо нещо и обединява много хора в каузите, които организира. Подкрепям го всеки месец финансово, помагам и с каквото мога още. Но срещата вчера... няма такава харизма, позитивизъм, беше ми много емоционално, още ме държи. Видяхме се само за 10 мин на улицата, докато той минаваше покрай града ми, а после не можех да си събера емоциите и усмивката дълго време. Трябват ни такива хора и трябва да ги подкрепяме 🤗
Днес бяхме с ММ на гости при нашите и изкарахме страхотно, запазихме си една къщичка за уикенд в Тревненския балкан преди Коледа за двете семейства.
До преди малко украсявах елхата и другите джунджурии, това е първата ни Коледа в наше жилище и ми е много хубаво. Изобщо имах емоционален и зареждащ уикенд.
Успешна седмица, момичета!

# 381
  • Мнения: 5 262
bubalesa супер си! мерси че написа.

# 382
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много ви се радвам, момичета. Това е една от най-позитивните теми във форума. Има дни, в които нищо не съм направила за себе си, но като вляза тук и ме усмихвате. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 09:07 от DespicableMe

# 383
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 559
Дълго било. Бих изчела поне тройно повече текст от сорта.

Лека нощ, лампите изгаснаха.

# 384
  • Мнения: 8 001
Гримирах се старателно и си обух новите боти.
Започвам да правя списък за коледни подаръци. Отдавна ги обмислям, но време е да пристъпя към действие. Ще са много на брой за много хора, за съжаление скромни подаръчета, но от сърце и внимателно обмислени според човека.

# 385
  • Мнения: 1 392
Снощи си поръчах още една книга.Днес си взех един ден отпуск и ходих на зъболекар,а след обяд поспах и гледах филм.

# 386
  • Мнения: X
Боядисах се. Цвета става все по-хубав и наситен, доволна съм.
Сега пия кафе и се гушкам с кученцето.

# 387
  • Мнения: 8 001
Подадох декларация за данъчно облекчение Grinning

# 388
  • Мнения: 1 392
Подадох декларация за данъчно облекчение Grinning

И аз!

# 389
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 559
Купих си антибиотици... :/

После реших да не ги пия.

Общи условия

Активация на акаунт