🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 836
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 339
Какво се чудите на Лъва? Това, че тази събота ще е разменен с пеперудата, точно когато Албена има участие, доколкото разбирам е улика, че точно тя е Лъва. Ако правилно съм схванала...

# 106
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Точно така

# 107
  • Мнения: 188
Леле гарвана е уникален!
Здравейте, много приятно предаване, доста свежо и внася разнообразие в ефира. И аз да се включа с едно предположение за гарвана, което се базира само на стила на пеене и нищо повече. Имаше една девойка в X factor 2017 - Мирослава Тодорова, като слушам гарвана все за нея се сещам, макар и уликите с нищо да не ми помагат.
Наистина на последния лайф гласът и е същия като на Мирослава.... А на първия едно към едно с на Крисия... А Посредата наподобяваше и  Мишето. За бога как е възможно??? И коя е с единия крак навън? В същия момент и есента да са и донесли милиони..... Ужасс

# 108
  • Мнения: 361
Много е объркващо наистина! Аз това за милионите, предположих, че е нещо от рода на милион лайкове или милион гледания на клип. Нещо такова, но пак не ми помага да направя някаква връзка.

Леле гарвана е уникален!
Здравейте, много приятно предаване, доста свежо и внася разнообразие в ефира. И аз да се включа с едно предположение за гарвана, което се базира само на стила на пеене и нищо повече. Имаше една девойка в X factor 2017 - Мирослава Тодорова, като слушам гарвана все за нея се сещам, макар и уликите с нищо да не ми помагат.
Наистина на последния лайф гласът и е същия като на Мирослава.... А на първия едно към едно с на Крисия... А Посредата наподобяваше и  Мишето. За бога как е възможно??? И коя е с единия крак навън? В същия момент и есента да са и донесли милиони..... Ужасс

# 109
  • Мнения: 523
Какво се чудите на Лъва? Това, че тази събота ще е разменен с пеперудата, точно когато Албена има участие, доколкото разбирам е улика, че точно тя е Лъва. Ако правилно съм схванала...
Аз се обърках, пропуснах да прочета, че Лъвът няма да пее следващият път и викам как ще е Албена като е на представление. Значи си е Албена както всички мислим 😀

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 23:14 от *Siya*

# 110
  • Мнения: 231
На мен ми прилича на Маги Джанаварова. За мен това е тя. В тяло също много прилича на нея.
А с уликите връзва ли се? Прочетох тук в темата, че тренирала бокс.

# 111
  • Мнения: 188
и начина на говорене на гарвана ми напомня на Мирослава. Но тя хич нее известна май. Има и  Друго което се сетих. Опсъждахте ли да нее някоя певица от филмите като например революция Z? Защото гарвана каза и, че е бил и някой друг и това са били най прекрасните мигове в живота му. И ние го свързахме тогава с капките и Михаела Маринова. Това че е била и пред камера и зад нея може да е свързано с филми

# 112
  • Мнения: 507
В "Революция Z" и Капките участва Джулия Бочева, например, но тя е била в група.

# 113
  • Мнения: 3 891
Аз точно това имах предвид, когато казвах, че според мен уликата за милионите и есента води точно към Михаела. Нейната песен "Листата падат" има милиони гледания в ютуб, колкото не е събирала никоя нейна песен до момента и то за много кратко време. И есента, и милионите се връзват с това. Тя учи режисура и едновременно озвучава филми - точно съответстващо на другите улики. Изобщо на мен всичко ми води към нея.

# 114
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 796
Аз точно това имах предвид, когато казвах, че според мен уликата за милионите и есента води точно към Михаела. Нейната песен "Листата падат" има милиони гледания в ютуб, колкото не е събирала никоя нейна песен до момента и то за много кратко време. И есента, и милионите се връзват с това. Тя учи режисура и едновременно озвучава филми - точно съответстващо на другите улики. Изобщо на мен всичко ми води към нея.
С изключение на гласа..

# 115
  • Мнения: 3 891
На мен особено второто изпълнение пък много ми приличаше. Не знам, аз си държа на нея.

# 116
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Очите в маската изглеждат много по-кръгли от тези на Маги

# 117
# 118
  • Мнения: 1 124
Стойко е по-висок - поне 1,8 е, не идва от село - той е от Бургас.

# 119
  • Испания
  • Мнения: 37 503
1,80 е Сакалиев. Роден е в Бургас. По-нататък няма до продължавам с несъответствията с уликите.

Мислех, че вече никой не чете виртуалните и реалните жълти парцали в България. Явно, греша.

Общи условия

Активация на акаунт