🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 775
  • 760
  •   1
Отговори
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Шоуто „Маскираният певец“ /„King of Mask Singer“ / тръгва от Азия, където събира милиони зрители пред екрана. Първият сезон на предаването в Америка също предизвиква фурор, а в Германия форматът се превръща в най-гледания в историята на немската телевизия. България е четвъртата държава в света, в която се излъчва форматът.

Какво ще се случва в продължение на три месеца?

16 известни българи ще живеят скрити зад маските на животни и митични същества. Едва 12 човека в цяла България ще знаят кой е скрит в приказния костюм. Тайната на прикритието ще се пази с безпрецедентни мерки за сигурност.

„Тези 16 човека също няма да знаят кои са помежду си. Те не би трябвало да разговарят с абсолютно никого за участието си в шоуто, включително с роднините си“, разказа продуцентът Маги Халваджиян.



Скрит текст:
Общуване с листчета, тайни срещи, тайни квартири и записи, договори с огромни финансови неустойки, индивидуални гримьорни – това са само част от условията за участниците. Тези известни личности, с които е говорено дали биха участвали в предаването, а в последствие не са одобрени, също са подписали договори за конфиденциалност.

Продуцентът Маги Халваджиян издаде, че дори от Нова телевизия не знаят кой участва в собственото им шоу, тъй като подписаните договори не включват имена.
„В началото помислихме, че ще е лесно, но после се оказа, че огромното предизвикателство е сигурността на това шоу. Телевизията доброволно се съгласи с това, защото това е в Библията на шоуто.“, разказа той по време на пресконференция.

Водещите Васил Василев-Зуека и Димитър Рачков пък репетират без участниците и ще се наложи да импровизират повече от обичайното.



Скрит текст:
„Проблемът е един – какво да правим на сцената? Не знаем. Знаем, че ще се забавляваме ама как - и ние не знаем. Общо взето, ние сме водещи на нещо, което не знаем.Ние не репетираме с участниците. Ние репетираме с поставени хора от екипа. Ние ще ги видим за първи път на лайфа.“, коментира Зуека.

Балетът също репетира без участниците, като съвместните танци за първи път ще се  осъществят в живото предаване.

Участниците ще пеят с естествените си гласове, но могат да ги преправят. Когато говорят във видеата и на сцената, гласът им ще е скрит със специални ефекти.

В предаването ще има детективски панел в състав Ники Кънчев, Гала, Герасим Георгиев-Геро и Мария Илиева.



„Това не е жури. Това не са хора, които оценяват пеенето на участниците. Това са хора, които
трябва да познават обществените личности в България и да се опитват да разгадаят кой е зад маската.“, уточни Халваджиян.

Скрит текст:
„Адски готино шоу, адски свежо, най-популярното в момента. Абсолютно подкрепям решението да бъде лайв, американската версия не е. Това ще коства много на екипа. “, сподели Ники Кънчев.

„Приемам това като Индиана Джоунс – една голяма енигма, нищо не знаем, това е прекрасно. Ние, панелистите, ще бъдем абсолютно наравно с телевизионния зрител, защото нищо не знаем. Ще ми е интересно папаракът как ще се справи с цялата тази история.“, допълни Геро и се пошегува, че ще следи театралните програми, за да види кой отсъства в съботите и така да познае част от участниците.



„Маскираният певец“ ще се разгърне в 13 епизода, като във всеки един от тях ще отпада поне по един участник. Зрителите ще гласуват за този, когото искат да видят в следващия епизод. Маска се сваля, след като в края на всеки епизод зрителите са гласували най-малко за нея. В първия епизод ще видим осем участници, разделени по двойки, като всяка една от тях ще се състезава помежду си. Във второто живо включване ще видим останалите осем. Всеки победител от двойката продължава напред, а от четиримата загубили един ще отпадне от шоуто. Големият победител ще си тръгне единствено с любовта на публиката.

Костюмите са дело на Кремена Халваджиян и нейния екип, като някои тежат над 100 кг. Някои мъже ще застанат под светлината на прожекторите в женски дегизировки и обратното.

Зрителите също ще имат важна роля в шоуто, докато гласуват за участника, който искат да продължи. В края на всяко предаване събралият най-нисък вот ще отпада.



- Аз имам бодли, но не наранявам никого. Аз искам само да направя света край мен по-красив.
- Сега съм много известна роза. Невинаги съм била такава.
- Навремето бях шивачка.
- Животът ми е прекрасен, но понякога и жесток.
- Бодат ме, тъпчат ме, но аз винаги се изправям и стоя горда на моята планета.
- На моята планета всичко е красиво, чисто и спокойно. Няма да ви кажа коя е тя, защото не обичам да нахлуват в личното ми пространство.

ВЪПРОС: Занимаваш ли се професионално с пеене?
ОТГОВОР: Някога съм се опитвала и това да правя.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Чувствах се себе си и най-важното е, че спечелих първия двубой. Така че да внимават всички останали, които ще дойдат да се съревновават с мен.
- Ами сега! Ха-ха-ха!
- Нямам синя кръв, но майка ми е работила като равна с истински благородник.
 
ВЪПРОС: Преподаваш ли пеене на ученици?
ОТГОВОР: Да. Затова участвам - за да можем да помагаме на българските деца.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Адски много ми харесва, когато Панелът е объркан.
- Исках да изпълня тази сцена, да я изгоря с цялата си енергия и мисля, че AC/DC ми помогнаха за това да се почувствам в своя собствен дом.
- Толкова енергия има в мен, че нищо не може да ме спре и да ме бутне.
- Чувствам се много добре от факта, че спечелих и ще продължавам все така. Все напред и все нагоре, докато не си сваля последна маската.

ВЪПРОС: Занимавала ли си се професионално с поп фолк?
ОТГОВОР: Да. Всеки ден репетирам.


- Аз съм принцесата в това шоу. Това е роля и така е по сценарий. А една принцеса не може без дворец.
- Сега съм принцеса, но да ви кажа честно: невинаги съм била такава.
- Не съм родена в дворец, а съвсем близо до София. По магистралата стигаш за има-няма 20 минутки.
- Захранена съм с мнооооооого вкусни тестени неща.
- Въобще не обичам да пазя диети и понякога съм много лакома.
- Обичам да си угаждам и не се лишавам от нищо.
- Аз съм огън принцеса. Аз съм направо кралицата на драконите. Всичко около мен изгаря. Пазете се да не подпаля и вас.

ВЪПРОС: В каква посока са тези 20 км от София?
ОТГОВОР: От София – посока Черно море.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Определено панелът уцели точно в десятката, защото да, аз съм модел. Модел, на който много момичета искат да подражават. А за следващия път съм им приготвила нещо, което наистина ще ги изненада.
- Аз съм принцеса, но не съм спяща. Никога не съм чакала принц да ме събуди.
- Работя от малка.

ВЪПРОС: Била ли си в къщата на ББ?
ОТГОВОР: Ходила съм и до къщата на ББ.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Старая се всеки път да подготвям интересна песен, с която все по-трудно да ме разпознават и все повече да ги обърквам.
- Панелът постоянно повтаря колко е хубава мояга фигура. Благодаря! Всъщност бяха доста близо, но не съвсем.
- Обичам много спорта, сигурно защото и аз самата съм спортна натура.
- Като малка исках да стана не принцеса, а русалка. Червена русалка.

ВЪПРОС: Родена, близо до София – това в пряк смисъл ли е или някаква метафора?
ОТГОВОР: Родена съм в един град, но там съм само родена. Живяла съм цял живот на друго място.


- Аз гоня злото надалеч и плаша лошото, но не плаша никой друг.
- Най-хубавото е, че привличам успеха.
- Хората ме харесват и искат да бъда част от техните празници.
- Балканът е моят роден дом.
- Роден съм на място с много стари къщи и много история. Но кукер в торба не седи. Ходил съм къде ли не.
- Бил съм много на север, бил съм и на много слънце. Бил съм и на най-ветровитото място. А сега съм тук и нямам намерение да си тръгвам.

ВЪПРОС: Добър имитатор ли си на Бойко Борисов?
ОТГОВОР: Опитвал съм се.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Искам да кажа на всички, че аз не съм мъж. Аз съм изключителен лидер и жребец.
- Е, да. Обичам да усмихвам хората. Ами то, кой не обича!
- Този път ще заложа на друга тактика и ще ви покажа другото ми „аз“.
- Днес имам много лица и можете да ме срещнете на много места. Но невинаги е било така.

ВЪПРОС: Чувства ли се господар на ефира?
ОТГОВОР: Всяка вечер от 11 часа се чувствам. Като всички българи, докато предаването тече в ефир.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Губерът ми е рунтав. Характерът ми е корав. Но душата ми е... нежна. Чувствителна.
- Оказа се, че умея да танцувам като звяр и да пея като славей.  Пу, пу, пу! Да ме наакат кокошките!
- Ох! Раздрусах чановете здраво и се поизморих. Сега определено ще имам нужда от едно силно кафе, за да започна новата седмица.
- Не ме е страх от работа. Правил съм всичко.
- Когато бях млад кукер, разчитах основно на двете си ръце. Ето, мога дори и това удря една слънчогледена пита в друга.

ВЪПРОС: Бил ли си вокалист на група „Кафе“?
ОТГОВОР: Не знам дали съм бил вокалист на група „Кафе“, но съм бил в група, която е гостувала в „На кафе“.


- Аз съм кралят. Аз съм този, пред когото всеки свежда глава.
- Аз побеждавам, каквото и да се случи. Но аз не съм лош, а добър. Много добър.
- Обичам да се смея. Обичам да карам всички около мен да се смеят.
- В живота си всичко съм постигнал сам. Но преди бях и в други прайдове. После реших да не деля плячката с никого и сам да стана господар на забавата.
- Аз съм роден там, където водата не е толкова сладка.

ВЪПРОС: Бил ли си победител в Х Фактор?
ОТГОВОР: Не точно.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Аз съм царят на всички животни.
- Аз конторилам всичко и мога всичко.
- Хората ме обичат. Животните ме обичат. И птиците ме обичат. И един панел няма да ме бутне.
- Панеладжии, треперете!
- Животът ми е супер интересен. Пъстър, шантав и истиски психодиспансер.
- Но аз не обичам хаоса. Обичам реда. Всеки да спазва правилата.

ВЪПРОС: Занимаваш ли се с деца в момента? Преподаваш ли на деца?
ОТГОВОР: Служа за пример на много деца в момента.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Харесвам Мария Илиева. Не подценявам факта, че нося Х–фактор в себе си.
- На сцената се чувствах удовлетворен, сигурен и щастлив.
- Може да съм загубил битката, но няма да загубя войната.
- Обичам да съм господар на всяко едно положение.
- Обичам да си сменям лицата.
- Обичам да пътувам от място на място.

ВЪПРОС: Мъж ли си или жена? Лъв ли си или лъвица?
ОТГОВОР: Според ситуацията съм лъв или лъвица.


- Откакто бях малко пиленце, започнах да летя.
- Бях смело пиле, което не се плашеше от нищо.
- Помогна ми и едно много голямо и известно пиле. С негова помощ полетях към върха.
- От година на година пораствах все повече и повече, а когато станах малко по-голямо пиле, започнах да помагам и на други като мен.
- Много обичам да танцувам, а двете с Бионсе имаме общ любимец.

ВЪПРОС: Участвала ли си в популярен музикален формат?
ОТГОВОР: Участвала съм.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Чувствах се добре на сцената. И още повече когато видях, че всички се радват на изпълнението ми.
- Да. Аз съм откритие, но съм и кутия, пълна с тайни.
- Обичам да съм на върха. Това ми дава енергия да се боря, защото е много важно за мен.
- Тук съм. Не се страхувам.
- Устремено съм към поредната си победа, така че бъдете готови за мен.

ВЪПРОС: Претърпяла ли е скоро злополука?
ОТГОВОР: С тази черупка всеки ден имам злополуки.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Сцената на „Маскираният певец“ я разбих.
- Аз съм най-коментираното пиле в тази държава и това не ме плаши. Напротив. Харесва ми, защото винаги съм искало да бъда Шефа.
- Обичам битките и още повече, когато побеждавам в тях.
- За зло и за добро числото 12 ме преследва. Вече свиквам с него. В началото ми носеше нещастие, а сега ми носи щастливи моменти.

ВЪПРОС: На 12 години ли излезе на голямата сцена?
ОТГОВОР: На 12 години бях на тоооооооолкова много места, че вече хич не помня.


- Аз съм Бухалът – най-мъдрата и разсейваща мрака на невежеството птица. Птица, която не се притеснява от играта на живота. Бухалът я играе и до днес.
- Стилът – това е Бухалът. Държа на тези неща.
- Стил. Уважение. Елегантност.
- Като изваден от марков безмитен магазин съм.
- Харсевам и българското. Даже съм кацал на билборд.

ВЪПРОС: Актьор ли сте?
ОТГОВОР: В някакъв смисъл, да.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Харесвам хората, които имат собствен, индивидуален стил. И доброто впечатление, което ми направи Панела е вниманието, което обърна именно на това мое качество.
- И аз, както и други, ценя и ще ценя красотата на жените.
- Обичам надпреварите, успехите и игрите.
- Обичам адреналина и залагам всичко на себе си.
- Това е само поредното предизвикателство за мен.
- Усещам, знам, обичам.
- Щастлив съм за всичко случило се.

ВЪПРОС: През юли 1994 година беше ли в САЩ по време на големите ни футболни успехи?
ОТГОВОР: Бях семейно. Бях със семейството си преди първенството.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Усещам, знам, обичам.
- The Beatles е една любима моя група. Стараех се просто да не сваля високото ниво.
- Вальо Михов съм го виждал и какво ми направи впечатление? Премерен, умерен човек. Мога да кажа за него, че хората го уважават, но не мога да кажа повече неща.
- Адмирации към Звездата. Беше прекрасен, добър, но победата е за един. Това бях аз.
- Щастлив съм за всичко случило се. Бил съм се с петли, а сега съм на „ти“ с орлите. Бил съм и в окото на бурята.

ВЪПРОС: Ще се върнеш ли в БФС, за да го оправиш?
ОТГОВОР: Аз храня семейството си с бизнес, който е далеч от футбола.


- Аз съм интересен. Аз съм нестандартен. Аз съм винаги извън рамката.
- Герой съм в много истории, надявам се, любим.
- Ама и аз имам любим герой. /Гушка плюшени играчки Шрек и Мики Маус/
- Аз съм дете, тръгнало от село с колело към успеха на живота.
- Повече от 15 години не съм слизал от педалите.

ВЪПРОС: Заклет фен ли си на футболен клуб в България?
ОТГОВОР: Обичам футбола в България и харесвам български футболен отбор.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- На уважаемия Панел ще кажа, че много добре умея да дърпам конците на разни марионетки.
- Данке шойн, „панелешон“!
- Пчелите понякога и жилят, но аз съм свикнал да ме жилят от малък.
- И ще ви кажа нещо много важно: най-добре се смее не този, който се смее последен, а този, който има чувствто за хумор, разбира се.

ВЪПРОС: Продуцент ли си?
ОТГОВОР: Продуцент по какво? Виж сега, братле, смятам, че в България всеки разбира от футбол, от политика и от продуцентство.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Жестока пънкария беше на сцената. Изкефих се на макс.
- Харесвам Енчо Кирязов, дори съм бил на негово шоу.
- На сцената се чувствах лудо. Обичам шоуто и то ме обича.
- Аз може да не съм висок като шотландец, но се оказах голям. Победи по-добрият.
- Обичам да чета за себе си. И другите обичат да четат за мен, но почти всичко, което пишат, са пълни глупости.

ВЪПРОС: Свирил/-ла ли си някога на китара в живота си?
ОТГОВОР: Най-добре свири на китара този, който свири и пее на финала.


- Обичам лятото. Обичам слънцето. Обичам цветята. Обичам да събирам прашец. Обичам омайната природа и звука на тишината.
- Но обикновено работя на шумно, мнооооооого шумно и тъмно, и много до късно.
- Ние, пчелите, сме весел народ. Обичаме да жужим от град на град и от цвят на цвят.
- Аз не само мога да жужа, но мога и да свиря.
- Музиката ме успокоява. Йогата – също.

ВЪПРОС: Пчеличке, ти професионална певица ли си?
ОТГОВОР: Много обичам да пея, но не само.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Някои предположения много ми харесаха. А някои бяха просто абсурдни, но няма да ви кажа кои.
- Обичам музиката, но обичам и да танцувам. Обичам да се смея, но много обичам и да спортувам.
- Бях част от голям отбор. Сега съм сама. Но и сам воинът е воин.
- Боря се за всеки един успех.
- Не ме е страх от битки. Помагат ми  и килограмите.

ВЪПРОС: Бащата на евентуалното ти дете чужденец ли е?
ОТГОВОР: Много харесвам чужденци.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Много обичам да ми правят комплименти за краката. Но аз полагам много усилия, за да са в добър вид.
- Аз съм първата известна пчела, която създава и обича биологичен мед.
- Пчелата има да ви каже нещо. Скоро няма да си ходя, първо всички ще съборя.
- Аз съм пчела-вълшебница.
- Съдбата промени живота ми само за три месеца.

ВЪПРОС: Наистина ли се занимаваш с бокс и с производство на биологичен мед?
ОТГОВОР: Докосвала съм се до бокс, докосвала съм се и до много вкусен биологичен мед.

- Аз съм пеперудата и не ме е страх да летя към върха.
- Моята история не е чак толкова дълга, но все пак е история и е повече от истинска.
- Всичко започна от едно светевно по футбол. Това е годината, в която за първи път плаках. Истински.
- Като малка пеперуда не бях заобиколена от цветя, а от пушки и фуражки, но аз не изчезнах от радарите в този Бермудски триъгълник, а оцелях и се появих на запад от парламента.
- Обичам спорта. Животът ми е свързан с него.
- Признавам си: мечтаех да съм като Майкъл Джордан, но по-скоро бях като Бербатов на финал на шампионска лига.

ВЪПРОС: Имаш ли прекрасен цвят на кожата – мляко с кафе? По рождение.
ОТГОВОР: Току-що свърши сезонът.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Това беше велико изживяване.
- Една истинска пеперуда няма как да не разпери криле на тази сцена.
- Харесва ми да ме сравняват с Прея. Интересно е.
- Но ми харесва да бъда и Диона.
- Панелистите са много добри в това да четат между редовете. Но понякога прекаляват. Като в моя случай. Те са толкова объркани.
- Тази година е най-важната за мен.
- Сега имам собствена рожба и съм много щастлива. Тя ми дава сили и имам много планове за живота.
- Не съм тук, за да говоря празни приказки.
- Тук съм, за да победя.

ВЪПРОС: Първият ти самостоятелен албум ли е рожбата ти?
ОТГОВОР: Имам и други рожби преди това.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Прея, Прея, Прея. Само Прея ли знаят „тея“ хора?
- Аз мога да бъда и доста по-фатална жена.
- Не мога да повярвам, че победих в този уникален батъл.
- Крилете на успеха много ми отиват. Много са удобни.
- Доскоро преподавах, но кацнах от другата страна и сега се уча.
- Аз съм пеперуда, която много е научила, но не бърза да порасне.

ВЪПРОС: Мъж ли си или жена?
ОТГОВОР: Според мен през 2019 е най-важно как се чувстваш.


- Аз знам цената на успеха. Понякога се налага да направиш крачка назад, понякога трябва да започнеш всичко отначало.
- Важното е да не спираш да летиш, защото иначе ще паднеш от високо.
- Мога да съм артист, но мога да бъда и от другата страна. Уча за това и много ми харесва.
- Излизам на сцената и под прожекторите от всичките им страни.
- Обичам височините. Обичам природата. Но най-обичам есента, защото тя ми донесе милиони.

ВЪПРОС: Ако имаш деца, две ли са?
ОТГОВОР: Мечтая си за близнаци един ден.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Голям кеф е да съм на тази сцена. Колко много камери ме следят и то постоянно. Преди ме беше страх от тях, а сега те са ми първи приятелки.
- Обичам да съм себе си, но ми се е налагало до бъда и някой друг.  И това са били най-хубавите моменти в живота ми.

ВЪПРОС: Гарван, бил ли си във вокална група?
ОТГОВОР: Никога.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
- Панелът е разколебан кой съм аз. Пълен хаос. Пълен ступор. Пълно шоу. Това е Гарванът.
- Аз съм гарван, който е минал през много битки в живота. И въпреки това се напрягам, когато влизам в нова.
- Битка за мене е като моя втори дом. Свикнал съм и обичам да се бия.
- Истината е, че за момент помислих, че Гарванът ще падне... от високо. Не бях готов за това. И, слава Богу, не се случи. Победих и Гарванът е щастлив.
- Обичам да кръжа нависоко. Но обичам да си седя и здраво на краката. А напоследък съм с единия крак навън.
- Искате да разберете кой е Гарванът? Е, ще почакате докрая.

ВЪПРОС: Завършил ли си пеене в музикалното училище?
ОТГОВОР: Обичам да пея в банята. Понякога, обаче, и извън нея.













Официална страница

ФБ

Инстаграм

TikTok


# 1
  • Мнения: 4 393
Благодаря за новата тема 😘
Много ме е яд, че Михов ще продължим да го слушаме как сърца с кастанети.
Гарванът има хубав глас, но много ме дразни как рязко се извърта наляво и надясно по 15 пъти минимум на едно шоу, и как си гали клюна също ме дразни.
Наистина ли е възможно костюм да тежи 100 кг? Че кой би могъл да го носи?

# 2
  • Мнения: 2 595
Благодаря за новата тема. Flowers Rose
Май костюма доста ѝ тежи. Вчера забелязах, че пее леко преведена напред. Аз ако нося 35кг на гърба си и се преведа напред сигурно ще се сгромолясам на земята.

# 3
  • Мнения: 11 505
Smileys, благодаря за новата тема! Страхотна е, а това е любимото ми шоу! Flowers Cherry Blossom Благодарности и за Mari_Mar за линковете, които пуска не само в тази тема. Flowers Blossom

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Благодаря за темата Flowers Bouquet
Не съм гледала Брадъра и Михов не ме дразни. Справя се прилично (ако е той). Всъщност никой не ме дразни и ми е интересно да ги гледам и слушам.

# 5
  • Viena
  • Мнения: 3 545
Благодаря за темата, доста тежко му е на Гарванчо.

# 6
  • Мнения: 2 058
Благодаря за новата тема . До тук само бате Енчо не познах .

# 7
  • София
  • Мнения: 8 041
Гала даже не можа да изиграе добре "изненадата си", като го видя Юлиян.

# 8
  • Мнения: 523
Ами тя седи до него рамо до рамо в “На кафе” всеки ден, как ще е изненадана. Тя знаеше кой е още при първото му появяване на сцена, след това реши да дава абсурдни предположения уж за да отклони малко вниманието от него, но не успя. Публиката е много по-умна отколкото панелистите си мислят, с тези абсурдни имена, които дават освен да се затапят те самите и да изглеждат нелепо и глупаво в очите на хората нищо друго не постигат. Естествено с най-остър ум сме ние тук в Бг мама. Винаги съм казвала че тук в този форум можеш да научиш и да ти станат ясни много неща. Как само разгадавате всяко число от уликите, например датата 21.01.1996 на Юлиян, тук едно момиче написа какво значи преди самият той да каже. Уникални сте наистина. обичам да ви чета!
Някой предположи ли, че шапката може да е Дичо? По жестове много ми напомня на него.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 873
Още първият път като видях Шапката, предположих, че е Дичо ама никой не ме подкрепи.

# 10
  • Мнения: 913
Ами тя седи до него рамо до рамо в “На кафе” всеки ден, как ще е изненадана. Тя знаеше кой е още при първото му появяване на сцена, след това реши да дава абсурдни предположения уж за да отклони малко вниманието от него, но не успя. Публиката е много по-умна отколкото панелистите си мислят, с тези абсурдни имена, които дават освен да се затапят те самите и да изглеждат нелепо и глупаво в очите на хората нищо друго не постигат. Естествено с най-остър ум сме ние тук в Бг мама. Винаги съм казвала че тук в този форум можеш да научиш и да ти станат ясни много неща. Как само разгадавате всяко число от уликите, например датата 21.01.1996 на Юлиян, тук едно момиче написа какво значи преди самият той да каже. Уникални сте наистина. обичам да ви чета!
Някой предположи ли, че шапката може да е Дичо? По жестове много ми напомня на него.
Да ти кажа честно, като му видях ръста и аз това си помислих. Но не знам гласът как ще се скрие.

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 16:16 от 4everYoung

# 11
  • София
  • Мнения: 23 028
Аз също се дразня на панела, но нали не очаквате всички още на първото шоу да отсекат ти си тоя, ти си онзи и шоуто приключва. Как се предполага, че трябва да се държи панелът? Много ясно, че работата им е да се правят на ударени, в противен случай шоуто напълно се обезсмисля.

# 12
  • Мнения: X
И аз исках Вальо или Прея да си отидат.
Юлиан го харесвах преди да отиде при Гала на седянката.

# 13
  • София
  • Мнения: 38 115
Михов е много скучен.
А кой е принцесата? Във Фейса казват Алисия, обаче нещо ме съмнява.

# 14
  • Мнения: 523
Аз също се дразня на панела, но нали не очаквате всички още на първото шоу да отсекат ти си тоя, ти си онзи и шоуто приключва. Как се предполага, че трябва да се държи панелът? Много ясно, че работата им е да се правят на ударени, в противен случай шоуто напълно се обезсмисля.
Да, както и при нас има разногласия кой кой е, но имената се свеждат до 2-3 на брой и най-вече са адекватни, реално възможни и близки до образа. Докато панела вади имена от нафталини, нечувани, незнайни и забравени от публиката, или пък такива, които грам не се връзват с образа на човека. Все пак нека спазват една линия на някакъв реализъм и обективност, иначе стават смешни, аз лично не ги приемам за сериозно жури и не очаквам от тях да кажат нещо смислено. Изгубиха ми доверието с тази тяхна игра на имена.

Free Agent, на 1000% е тя. Не ми трябва и маска за да я позная 😂

Общи условия

Активация на акаунт